+1 oy
829 göst.
Diğer kategorisinde (157 puan) tarafından

İyi akşamlar kizlar .

Annemle akraba ziyaretine gittik. Ananem hemen _esin yok bu ne süs kime süsleniyorsun ayıp ayıp! Demeye başladı .(Eşim 4aydir şehir dışında iş için zorunlu 2kere geldi gitti geri) Az kaldı gelecek insaaallah.daaaa))

Bugünde kirpik yaptirdim kardesimle indirimdeydi eşim ben yokum kime süsleniyorsun dedi

İlla biri için mi insan giyer makyaj yapar anlamıyorum sizce bu durum normal mi bana mı tuaf geliyor ?

Ben parka da insem çocuklarla dikkat ederim ev hali hoppa çıkmam 

23 Cevaplar

+1 oy
(807 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Bakım yaparsın suç yapmazsın suç :D
-Reklam-
+2 oy
(187 puan) tarafından
Bu fikirden o kadar haz etmiyorum ki. İnsan önce kendi için giyinir, süslenir, bakım yapar. Kendinizi iyi hissedince eşinize, çevrenize de iyi olursunuz. 
+1 oy
(5,329 puan) tarafından

kendim de bir insanim ya deseydin hicbirseyi esim icin yapmam . esim begensin diye yapmam sahsen ben kendim begeniyosam

yaparim. esimin istemedigi seyi de ben istiyorsam oyle yada boyle yaparim kafama koymussam
(157 puan) tarafından
Bende oyleyim işte ama bı salmiyorlar
+1 oy
(1,952 puan) tarafından
Hiç unutmuyorum kız kardeşim boşandığı zaman (25 yaşında ogretmen bu arada) çocuğunu parka göturken makyaj yapmıştı diye herkes esin yok artık boşandın makyaj yapmazsan iyi olur ayıp kaçar demişti annem dahil çıldırdım illa birine mi süsleniyoruz biz birey değiliz heralde kendimize süsleniyoruz. 
+1 oy
tarafından
Böyle insanları hiç sevmiyorum ya illa biri için mi süslenmeli insanın kendine saygısı yokmu
+1 oy
(1,045 puan) tarafından
Dogrusu dinen kadin sadece esine suslenmeli bakimli olmakla yapili olmak aynjbsey degil eşin yok ama ölmedi ya sonucta gelip gorecek seni :)
+1 oy
(10,024 puan) tarafından
napim eşim uzakta diye b. ok mu süreyim suratıma de
+1 oy
(803 puan) tarafından

Ayy ne kadar sacma sapan bir laf benim esim 6 ay aekerlik yapti bende senin gibi giyindim suslendim makyaj yaptim sacimi boyattim 

İnsan kendisi inin suslenir bakim yapar bunu bir anlamadilar 

+1 oy
(1,541 puan) tarafından
Ben markete bile gitsem maskara hafif ruj yaparım.esim yanımda olmasa da yaparım yani iyi hissetmek için.bir çok insana tuhaf gelir ama çözmüş değilim;)
+1 oy
(2,190 puan) tarafından
Kendim için yapıyorum ben. Bakımlı olmak, kendini güzel görmek bir kadın için en güzel şey. Bir gün bile duş almasam kendimi iğrenç hissediyorum. İlla birileri için mi giyinip temiz bakımlı olmamız lazım. Saçmalamışlar
+1 oy
(14,003 puan) tarafından

Lisedeyken rimel sürmüştüm hoca dedi ne için sürüyorsun kendim için demiştim kimse kendi için süslenmez dedi Ben kendim için süslenirim demiştim :) 

Hala da öyle önce kendim için yaparım kendimi daha güzel görmek temiz görmek istiyorum günüm güzel geçiyor :)

+1 oy
(1,766 puan) tarafından
Kıskanmış olabilir senin bakımlı halini kendine bakmak suçmu 
+1 oy
tarafından
Allah korusun diyelim kocan öldu nolacak kol altı ve bacak kıllarını falan uzatıp örecekmiymişsin??? İnsan kendısı ıcın bakımlı özenlı olur ne kadar saçma birşey bu neresi ayıp bunun hıcte takma kendımı ıyı hissetmek ıcın yapiyorum kımse ıcın degıl de esıne de haddını bıldır
+1 oy
(2,402 puan) tarafından
Takma bu konuda kimseyi canım. Keşke ben de bakim yapabilsem. Ben de hiç sevmem rahat seviyorum biraz. Sen keyfine bak
+1 oy
(681 puan) tarafından
Çok saçma insan kendini nasıl iyi hissediyorsa öyle giyinmeli bence
+1 oy
(1,782 puan) tarafından
Ne ayıp  bir cümle . Ne demek kime susleniyorsun. Bir daha ki söylediklerinde sert çık. Siz beni ne olarak görüyorsunuz ben ona buna mi süsleniyorum bunu mu ima ediyorsunuz de kapat konuyu. Pişman olurlar zaten söylediklerine. 
0 oy
(9,326 puan) tarafından
Ay hic hoslanmam boyle seylerden ya illa biri icin mi suslenilir kendine saygisi olmaz mi insanin 
(9,326 puan) tarafından
O zaman afedersin neden beden temizligi yapiyoduk bekarken o zaman da goren yoktu
(157 puan) tarafından
Bende o zaman sen yokken kaş bıyık da almayım deseydim
(9,326 puan) tarafından
Aynen yeri gelmis mis gibi
(157 puan) tarafından
Telefonu kapatınca aklıma geldi:(
(9,326 puan) tarafından
Bi daha soyletse dersin artik
0 oy
(1,814 puan) tarafından
Eşim dert etmiyorken derdi sana mı düştü diyeceksin de anneanne işte denmiyor 
(157 puan) tarafından
Eşim de dert ediyor sorun o:(
(1,814 puan) tarafından
Uu oda sıkıntı
(157 puan) tarafından
Maalesef:(
0 oy
(1,155 puan) tarafından
Daha önce de senin için yapmıyordum ki . Kendim iyi hissettiğim için kendime yapıyorum derdim
(157 puan) tarafından
Daha da kudururdu:DD
0 oy
(453 puan) tarafından
Ne saçma kadının doğasında var süs püs bi yaptığımız o var onuda yapmazsak ne yapcaz. Kendinize bakmasam bu seferde pasaklı derler boşver takma. Ebene de ben gencim daha kocamadım de
(157 puan) tarafından
İşte anlamiyorlar bebeğim tersi olsak onu bunu örnek verirler  ki kızım da benim gibi arkadaşları düğüne mi gidiyorsun derler oda şimdiden hep bakımlı dikkat eder giyim kuşam

İlgili sorular

+2 oy
61 cevap 583 göst.
16 Eylül 2024 Aile kategorisinde Sekerkiz06 (1,538 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 453 göst.
15 Ocak 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 138 göst.
7 Mart 2024 Diğer kategorisinde Beyyzaa992 (387 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 111 göst.