0 oy
1,319 göst.
Diğer kategorisinde (411 puan) tarafından
Orta yaş karı koca binaya geldiklerinden beri bunu duyuyoruz. Şey yaparken bildiğin anırıyorlar karı koca ikiside hemde  .

Yatak odalarımız dip dibe olduğu için en çok biz duyuyoruz diğer komşular duyuyo mu bilmiyorum. Biri anlatsa abartıyo yalan derdim ama gerçek torun torba sahibi koca koca insanlar. Acaba seslerinin geldiğini bilmiyorlar mı? 

27 Cevaplar

0 oy
(353 puan) tarafından
Torun torba sahibi olmaları seks hayatı olmayacak anlamına gelmiyor istersen kadınla denk geldiğinde tatlı dille uyar sanırım farkında değilsiniz ama bazı yaşanmışlıklara şahit oluyoruz dikkat edermisiniz de sorun kalkar 
-Reklam-
0 oy
(203 puan) tarafından

Eşkallerini merak ettim ben de nedense ,mesala kadın fit biri mi yoksa kilolu mu, saçı açık mı kapalı mı :)

0 oy
(1,771 puan) tarafından
Yaa lütfen milletin ayıbını burda anlatmayın sizin aklınız çalışmıyor mu ses geldiği an duvara vurmayı bilmiyor musunuz burda size başka kimse çözüm bulamaz herkes aynı şeyi demiş zaten milletin ayıbını söyledin ne oldu yani 
0 oy
tarafından
Birkaç defa alt kattaki kadının sesi geldi gece uyandım korktum bu ses ne diye bi an o aklıma gelmedi tanımıyorum da yoksa birşeyleri bahane eder duyururdum ikimizde camı açıktı yoksa o kadar gelmezdi herhalde bildiğim delirmiş kadın ahhh uhh tövbe tövbe 
0 oy
(19,788 puan) tarafından
Ama uyarılması şart olmuş duymak zorunda değilsiniz iğrenç yaa ıyyy
0 oy
(53 puan) tarafından
Ya duvara vurun yada bi kağıda yazıp kapı altından bırakın :) sonuçta gelip siz mi yazdınız diyemez utanırlar. Yszın gece çok rahatsız oluyoruz biraz daha sessiz olabilirmisiniz diye
0 oy
(54 puan) tarafından
ne kdar kotu bi durum onlar icinde sizin icinde iyiki mustakil evim cok sukur 

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 332 göst.
28 Ocak 2022 Kültür-Sanat kategorisinde Beratcinar (2,773 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 209 göst.
23 Haziran 2022 Aile kategorisinde Janya (245 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 717 göst.
9 Ağustos 2019 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde ❤️Asya'nın Annesi❤️ (1,430 puan) tarafından soruldu

397,181 soru

11,879,420 cevap

35,995 kullanıcı

...