0 oy
178 göst.
Aile kategorisinde (455 puan) tarafından
4 yaşında kızımın vurma huyu var ama sadece bana vuruyor başkalarına gelince çok sessiz sakin kendini dovseler bile sesini çıkarmaz ama bana gelince uzelse vuruyor kızsa vuruyor sevse vuruyor ve sadece bana yapıyor tepki vermedim olmadı kızdım olmadı düzgün bir şeklide uyardım yapma kızım annelere vurulmaz canım çok acıyor dedim olmadı en biraz önce uyanır uyanmaz daha yataktayiz belime birtane vurdu affedersiniz belim açılmıştı canım o kadar çok yandı ki o anki acıyla ve sinirle hem kızdım hemde bir tane vurdum kızıma ama çok pişman oldum geri özür falan diledim ama içim içimi yedi sizce bana vurma huyubu nasıl vazgeciricm

3 Cevaplar

0 oy
(1,805 puan) tarafından
Biri sürekli annene vur mu diyor ? Benim oğlumda öyle eşim kaynanam filan git anneye vur dediği için bana vurabileceğini düşünüyor 
(455 puan) tarafından
Yok hayır asla kimse demiyor aksine bana vurunca herkes uyarıyor annelere vurulmaz annen seni çok seviyor anneye vurursan çok üzülür falan diyorlar
-Reklam-
0 oy
(452 puan) tarafından
Çünkü senden zarar gelmiycrğini biliyo Benimkide sinirlenince bişeyleri atar yada bana vurur bu ara daha çok yere bişey atıyo. İstediği olmayınca krize gırıyo çok zor geliyor okul açılsaydı sıkılması geçerdi
0 oy
(182 puan) tarafından
2 bucuk yasinda kizim.biz totosuna falan vurarak boyle hunharca seviyoruz  acitmadan canını  ama boyle sıka sıka seviyorum kuzumu :) oda benden oyle gordu oda.beni oyle seviyo : D acitmiyo ama vuruyo da seviyo cocuk oyle öğrendi resmen ama sadece bana karsi oyle bende arada ühühü cok acidıı amaaa falan diyorum gelip hemen sarılıp opuyo kuzum sende bu taktigi dene bence yani ben oyle sevmesem ve bu cok acidi ama diye agliyo gibi yaomaya devam etsem birakcak bizimki benden kaynaklo

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 181 göst.
10 Ağustos 2024 Diğer kategorisinde Merve... (27 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 373 göst.
11 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Meryemmozer (274 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 210 göst.
8 Haziran 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 311 göst.