0 oy
210 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
1 bucuk 2 yaşında girecek nerdeyse ama aileden farklı birini görse aglıyor mesela babam şehir dışındaydı geldi babam sevmek istedi gitmedi agladı hep ama eşim bazen kapıya çıkarıyor markete falan eşim diyor bu huyunu bıraaktırak kimi görse gidiyor yanına ogunde öyle kadına sinir oldum hadi bu çocuk sen kocaman kadınsın ya hastalık var yanına geliyor kızımın sevmeye çalışıyor dibine kadar sokuluyor onudq geçtim sapıgı var şeyi var herkese gidilir mi

5 Cevaplar

0 oy
(1,662 puan) tarafından
Aileden farklı birine görse ağlıyormu yokda yakınlaşıyormu anlamadım
tarafından
Dışarıdaki insana daha çok gidiyor
(1,662 puan) tarafından
Ya anladım ( oda bebek anlamıyor yani karşıdaki insan uzak durmalı
tarafından
Allah Allah cok degisik
-Reklam-
0 oy
(3,445 puan) tarafından
Yani çok normal bu,huy değilki nadir gördüğü yada yabancı insanlara karşı çekingenlik olur, demek ki o duygusunuda ağlayarak yansıtıyor

Ki 2 civarı çocuklar pandemi yzuunden çok pis bı hayata adım attılar,kimseyi görmediler parka çıkmadılar

Eve tikili kaldılar

Bu yaşımızda biz bile sohbet etmeyi unuttuk insanlarla
0 oy
tarafından
Ben anlamadım canım sorunu Bi gidiyor Bi gitmiyor yazmışsın hangisi
tarafından
Ailede kimseye gitmez ama kapıda binkat yabancıya gidiyor
tarafından
Ay değiştiremezsin ki canım büyüdükçe anlar o zaman bırakır anca
0 oy
(1,787 puan) tarafından
Benim oğlmda öyle yabancı biriai eve gelse gider kucağına oturur ben babasına çekti diyorum eşimde çok çabuk kaynaşıp samimiyet kurar oğlumda aynı öyle eltimin kızı da yabancı görse elleriyle yüzünü kapatır kafasını yere eğer biri dokunsa kendini parçalar alıştırmakla kaynaklı değil karakter meselesi bence. Birazdaha büyüdüğünde konuşarak eğitirsin yabancı insanlar sana dokunmasın vs diye anlatırsın zaten şimdi küçük yalnız kalmıyodur başka insanlarla korkma. 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 343 göst.
30 Mart 2021 Diğer kategorisinde ozgecangursoybursa (11,170 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 359 göst.
7 Mart 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 184 göst.
10 Ağustos 2024 Diğer kategorisinde Merve... (27 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 179 göst.
6 Ağustos 2024 Aile kategorisinde Eda-HiraNur (455 puan) tarafından soruldu

399,426 soru

11,947,268 cevap

36,102 kullanıcı