+1 oy
1,115 göst.
önce Diğer kategorisinde (228 puan) tarafından

İnstagram tamamen kapandı arkadaşlar vatana millete hayırlı olsun darısı diğer zıkkımlara.. 

image

30 Cevaplar

+27 oy
önce (4,562 puan) tarafından
3 gün Instagram gitti ayaklanma çıkacak nerdeyse insanlar 300 gündür aç susuz insanlığa erişim yok bu kadar gündem olmadı yazık gerçekten darısı tiktok gibi saçmalıklara 
önce (512 puan) tarafından
#sweatmom
Canim gündem olması İsrail'i korkutuyor mu ? Sanmıyorum. Çünkü bunca protesto ve gündemden sonra hiç geri adım atmadılar. Günden güne yenisini eklediler. Ama şöyle bir gerçek var ki instagram bir haber kaynağı gibi oldu resmen. Twitter kullanmıyorum oranın kullanımı nasıl bilmiyorum ama çoğu olayı instagram üzerinden takip ediyorum. En basit örneğini verecek olursak boykot ürünler için onlarca paylaşım yapıldı ve çoğu kişi boykot etti. Bu sosyal mecralar sayesinde oldu bence.  Mesela pek kimsenin Google girip bugün gündemde ne var bakayım diye araştırdığını düşünmüyorum ama sosyal medya kullanan çoğu kişi ister istemez reel akışında görüyordur yaşananları. Veya ülkemiz ile ilgili alınan bir karar olduğunda hangimiz resmi gazetede neler yayınlanmış bir bakalım diyoruz ki. Ama belli başlı büyük sayfalar paylaştığında haberimiz oluyor vs. İyi yönleri çok. Tabi keşke yerli uygulamalar olsa da kullansak.
önce (89 puan) tarafından
Mark'ın yedi ceddi Yahudi'dir :) Annesi psikiyatrist, iyi bilirler bu insan mühendisliğini, algı operasyonlarını ve sürü gütme işlerini :) Yahudiler fakirleri vurarak öldürür, zengin ve elitleri de mental zehirleyerek :) En kötüsü de dindar zehirlemeleri. Dindarlara da dinin en yaşanmaz en yanlış halini empoze ederler ki gerçek dinlerini bilemesinler. Bakınız ilkemize, inşallah maşallah diyenlerin büyük bir kısmı ya hırsız ya sapık :)
önce (5,118 puan) tarafından
Keşke onlarda kapatılsa kullanmıyorum zaten. Gazze'ye de bu kadar tepki gelse belki bu kadar masum ölmezdi çok üzülüyorum bu durumlara
önce (228 puan) tarafından
Malesef ki duyarsız kalmamız şeylere duyarlı duyarlı kalmamız şeylere de duyarsız kalıyoruz biraz düşünceli davransak keşke
önce (512 puan) tarafından
Ben Mark'ın ailesini değil,  kendisini söyledim. Karısı Çinli ve büyük ihtimalle Budist  :)
Ayrıca konu ne ara dine veya ailesine geldi bilmiyorum ama herkesin kendi iradesi var. Ayrıca sürü gütme olayını neye dayanarak söyledin anlamadim açıkçası. Konunun dağılmamasi amacıyla savunduğum şey instagram gibi sosyal platformlarin iyi taraflarının çok olduğunu söylüyorum. Ha , para kazanmak için şekilden şekile giren ne yatak odası ne özel alan bırakan kaldı ama es geçiyorum öyle içerikleri.
-Reklam-
+5 oy
önce (532 puan) tarafından
İyi ne güzel hicde şikayetçi değilim darısı tiktokun basina
Millet ölen çocuklara bile bu kadar ses çıkarmadı inşallah kapanır diğerleri de
önce (532 puan) tarafından
Aynn öyle kapansın daha iyi iste bazı insanlar mutsuz sanki hayatları bundan ibaret mis gbi
Linç tayfası gelir şimdi
+3 oy
önce (206 puan) tarafından
Çok iyi oldu siyoniste heryer kapansın.
İnşallah bakalım
önce (206 puan) tarafından
İns bazıları diyo küçük işletmeler dediğiniz bazıları dolandiriciudi birçok kişi de bunlar yüzünden parasını kaybetti Instagram dolandırıcılık yapanlarla kayniyordu
Aynen öyle
+3 oy
önce (771 puan) tarafından
Herkeste bir alışkanlık oluşmuştu ama kapanmasını istemeyenler kimler fenomenler mi yoksa gerçekten ahlaksızlık diz boyuydi tıktokta alenen f.uhus yapılıyor inşallah o da kapanır 
Toplum ahlaki aile yapısı bozuldu kimse hayatından memnun değil cinsiyetinden bile. Rezillik diz boyu insanlar yemek yiyerek para kazanıyor hepsi kültürümüze ters şeyler kimse açın garibanın halinden anlamıyor kızlar kendini teşhir ediyor alenen ( konu açıklık kapalılık değil atlamayın) olmayacak kıyafetler ile olmayacak danslar yapılıyor. Zenginler parasına para katıyor garibanlar ancak izliyor. Ünlüler şarkıcılar çırılçıplak sahneye çıkıyor ve özgürlük diye bagiriyor başörtüyu paçavra haline  getirenler mi dersin çalıp çırpan vergi kaçıran  mi dersin. Adaletsizlik diz boyu rezillik diz boyu ve daha neler neler
Ağzına sağlık hala post atamadım die kendi ni yırtan lar var Bi zahmet ölen insanlık için küçük bebekler çocuklar için hamile kadınlar için yortsınlar Bi taraflarını
önce (43 puan) tarafından
Ağzına sağlık düşüncelerimizi yazmışsın resmen keşke tiktok ta kapansa tiktok kapatilsin rezalet ya nefret ediyorum şu sosyal medyalardan
Aynen yirtsinlar bakalım sonuç ne olacak
İnşallah kapanir
+3 oy
önce (2,475 puan) tarafından
Tamam karşı olabilirsin ama peki ya SMA'lı çocuklar. Ne kadar zararı olsa da bir o kadarda faydası vardı bence. Daha önce SMA'lı çocuklardan bu kadar sık haberimiz olmuyordu. Kuzenimin oğlu SMA'lıydı parayı instagram üzerinden topladık. Bir devlet yetkilisi de demedi SMA'lı çocukların tedavi masraflarını biz karşılıyoruz, ilacı bizde tedarik ediyoruz diye. 4 yıl boyunca kan ihtiyacı olan insanlara kan tedarik ettim. Kızılaya gitsen ya kan yok der, ya kan sırası var der ya da belirli bir ücret karşılığında satmaya çalışır. Bir çok insanın derdine bir çok insan derman oldu o platformda. Kapanıcaksa tiktok kapanmalıydı. Sırf fazla para kazanayım diye götünü başını açan kadınlar mı dersin, gögsünü gösteren anne mi dersin, sal*k saçma teyzeler, amcalar mı dersin. Ülke de ne kadar sal*k saçma insan varsa tiktok sayesinde gün yüzüne çıktı.
önce (5,258 puan) tarafından
Kaybolmuş o kadar haklısın ki
Herkes takmış sapık çoktu, dolandırıcı çoktu filan diye. Her yerde bu tarz insanlar var. 2013 senesinden beri instagram kullanıyorum. Bir kere dolandırılmadım. Sapık var ama engelleme seçeneğinde var. Bazıları meraktan konuşmaya devam ediyor. Rahatsız ediyorsa engelle gitsin. Bunu diyen insanlarda zaten belirli bir kesim. Kendini çok belli ediyor.
önce (853 puan) tarafından
Keşke milyon tane +verebilsem..kampanyalar durdu resmen sesimizi duyuramiyoruz...kapanmaya geldiyse iş daha zararlı sosyal medya mecraları var... kullanmak istemeyen kullanmasın kimse kimseyi zorlayamaz..benim küçük bir sayfam var olsa da.olmada da olur ama ordan destek oluyorum..sayfamda ki ürünleri SMA hastası bebekler için yapıyorum...benim kaynım yok ama yardım sayfalarını görmezden gelemeyiz
Herkes Hür ister girin ister girmeyin yerli ve milli Bi uygulamamız olsa millet herşeyini orda yapsa kötümü olur hoş gerçi açılsa bile böyle Bi uygulama vatan haini gibi onu bile desteklemeyen çıkar herşeye Bi kulp bulan tayfa var Malesef ülkede
O tayfayı bilemem ama gerçekten bu tarz yardımları yayınlayabileceğimiz bir platform olsa, yine bu kalitede olsa gerçekten instagrama filan gerek kalmaz. Dünyadan bir çok şeyi instagram sayesinde öğreniyoruz artık. Mesela bizim evde tv açılmaz ama gün içinde son dakikaları hep instagram üzerinden takip ediyorum. Haber sayfaları da var ama orayı akşam yatmadan önce okuyup o şekil takip ediyorum. Kaldı ki Ahbap grubu ilk twitterda başladı sonra instagramda çoğaldı. Üyelerinden biri de benim. Bu tarz yararlı sayfalar vardı. Twitterdan da bir çok yardım oluyor ama twitter çoğu kullanıcıya karışık geldiği için tercih etmiyorlar.
+2 oy
önce tarafından
Darısı tiktokun başına inşallah 
önce (15,506 puan) tarafından
En iğrenç olanı kaldı malesef keşke oda kapansa
önce tarafından
Keşke Instagram dan tiktoğun kapanmasını istiyordum oda olur ama inşallah
Amin amin çok amin.rabbim kabul etsin dualarimizi
Evet en iğrenç olanlsri kaldı tiktok telegram vb bunlarda kapatilsa keşke
önce tarafından
Bide Instagram'da para kazanan tayfa var şimdi onlar nasıl üzülüyordur oh olsun
+2 oy
önce (1,557 puan) tarafından
Ben zaten hic kullanmadim darisi tiktoka
İnşallah canım
+2 oy
önce (3,443 puan) tarafından
Ya of artık ne ınstagram'mış gerçekten bizi alakadar eden bir şey de yok o ayrı mesele olan influencerları oldu
İnfluencer'lar bir şekilde yolunu bulur canım. Onca para var. Hangisi influencer'ın kocası inşaatta ustaydı ki. Ya da hangisi asgari ücret ile geçiniyordu. Onlara üzülme canım bir şekilde yolunu bulur. Çoğu kendi markası adı altında kendi ürününü çıkardı zaten trendyol, hepsiburada'dan satış yapar ederler. Bir şekil yolunu bulurlar. Aldıkları evleri, arabaları satıp yine yolunu bulurlar. Ama onca küçük işletme vardı. Bir dükkan parasına ürünleri alıp instagram üzerinden satan insan çoktu. Evde kendi tezgahını kurup ev ekonomisine destek olan çok insan vardı. Bir sağlık sorunu olduğunda elden ele bir şekil mercilere ulaşıp sorunu gidermeye çalışılıyordu. Şu an olan SMAlı çocuklara, sağlık sorunu için üç kuruş para gelsin diye açılan hesaplara, el işi yapıp instagram üzerinde satmaya çalışan insanlara oldu.
Bu influencerkar zaten yollarını buldu buldukları kadar kendilerine hayat boyu yetecek servet yaptılar hepsi.olan fakir kukaraya asgariyle geçinmeye çalışanlara oluyor
+2 oy
önce (501 puan) tarafından
Okadar sehit verdik gundem olmadi okadar deprem yasandi 1 ay sonra unutuldu okadar kadin cinayeti oldu kimse ayaklanmadi okadar cocuklara tevacuz edildi herkes sagir dilsiz oldu ama instagram denilen yere gelince millet elinden ekmegi alinmis gibi aglamaya basladi darisi tiktok denilen bircok kisinin ekmek teknesi olan bircogunun fuhus yaptigi yere gelir insallah insanlar ac onlari kimse gormez kimisi bebegine mama bez alamaz gozunun yasiyla gezer kimse gormez ama bu sosyal medya neymis yaaaaaa
+1  bizim millet rezilliği seviyor
önce (501 puan) tarafından
Aynen oyle alkis tutmayi seven bir millette yasamaya mahkumuz malesef
Aynen inşallah tiktok kapanır ya çoluk çocuk sahibi olan ve eli ayağı tutan gidip serefli bir işte  çalışmak varken popo sallayip göğüs açıp,yada deli taklidi yapıp yada evindeki bütün ozel hayatı çekip,normal bir işçinin bir ayda calisip zorlukla kazandığını onlar bu yolla  bir günde kazanıyor.gidişat iyi degil.
+2 oy
önce (18,799 puan) tarafından
Ben instagramı çok seven biriyim ama instagramsızda yaşanır bişey olmaz yeterki devletimize milletimize zeval gelmesin onlar bizi kısıtlamaya çalıştı ve bunun üzerine devlet onları kısıtladı ne olursa olsun devletimizin kararlarına saygı duyup yanında olmamız gerek 
Yeminle beklediğim cevap helal olsun
önce (18,799 puan) tarafından
Hepimizin böyle düşünmesi lazım canım
+2 oy
önce (860 puan) tarafından

Keşke Gazze'de ölen çocuklarda bu kadar ayaklansaydik :'(

+1 oy
önce (1,728 puan) tarafından
Yaa anladım ki ben Instagram bagimlisiymisim keşke kaoanmasaydi
önce (2,912 puan) tarafından
Bende maalesef
İnstagram olmadan da yaşayabilir miş bunu anladınız
önce (1,728 puan) tarafından
Valla Instagram olmadan olmuyor ama mecbur idare ediyoruz benim eşim şehir dışında canim çok sıkılıyor çocuklar uyuduktan sonra girip vakit geçiriyordum çok şükür eşim yarın geliyor artık instagrami aramam
+1 oy
önce (8,588 puan) tarafından
Tiktok gibi fuhuşlari açık açık gosteren gött meme açan şeyler varken Instagramin kapanması kdr saçma bir yok. inşaAllah tiktokda kapanır 
Tabi ilk tiktok kapanmalıydı
+1 oy
önce (1,115 puan) tarafından
Kapanmasına sevinenleri bi noktada anlayamıyorum. Bunu bizim ülkemiz kapatmadı arkadaşlar,bizim  özgürlüğümüzü kapatıyorlar . İnstagramı kötü kullanan kadar iyi kullanan da vardı , orası bir haberleşme bi sosyalleşme yeriydi . Orasını burasını açan kadar ,yardıma koşan da yardım isteyende ,işini kuran da vardı . 
+1 oy
önce (308 puan) tarafından
Böyle terör sevici bir uygulamanin açılmaması bana hiç koymaz. Evet ekmeğini oradan kazananlar vardı ama yapacak bişey yok. Malum partiyi tutmuyorum ama bizim ülkemizin hassasiyetlerine saygı duymayan platformu neden ısrarla kullanmaya çalışıyor milletimiz? VPN falan indirmedim. İsteklerimizi yerine getirene kadar kimse kullanmasın ya yola gelsinler ya ülkemizden cekilsinler
+1 oy
önce (18 puan) tarafından
Darısı bu uygulamaya diyelim... Sizin burda ne işiniz var madem. Kullanmayın telefon felan. Saçmaladınız iyice. Misal ben çocuk doktorlarını bebek bakımını ebeleri takip ediyorum onlara sorular sorup cevap ediniyorum. nostaljiyle alakam var sanatla ilgileniyorum. Şiir yazıp insanlara şiir okuyorum youtube kanalımda var. Sosyal olmak ne zamandan beri siyonizm oldu. Ne zaman saçmalık oldu. Reklam yapanlar var, millete zararı da var yararıda var. Yorumlarınız yersiz. Kullanmak istemiyorsanız kullanmayın. Öenmli olan sizin interneti ne yönde kullandığınız. İnternet her zaman var olacak. Bu gün instagram yarın başka bir uygulama. Eskiden en çok facebook kullanılırdı eskidi, abaza dedelere, koca arayan teyzelere kaldı. Neden bilgi edinmek paylaşmak için değilde yararsız amaçlarla kullanılıyor bunu düşünün. Evlatlarımızı yeterli bilinçle büyütün bu yüzden, siz hep bir şeylere karşısınız zaten, peki çevreniz çocuklarınız akrabalarınız da aynı mı ? İnsanları değiştirin araçları değil!!!! 
Tabikide öyle ama birde şöyle düşünün tiktiok kullanmayan adam gidecek instagram kapandı diye tiktok kullanıcak. Bir şeyi kısıtlarsanız onun üzerine daha çok gidilir. Farklı şeyler aranır. Ben tiktok kullanmayarak tiktokun yararlı olmadığını düşünüyorum çünkü orda edinmek istediğim bilgiye ulaşamıyorum. Bana yaramıyor. İnstagramın kapanmasıyla bilgi edinme hakkımın istismar edildiğini düşünüyorum. Yalnızca bu da değil misal ben son dakika haberlerini, duyuruları trafik kazalarını, siyasi haberleri, siyasetçileri vs gündemde olan herşeyi takip ediyordum. Bunlardan da yoksun kılındık. Açıkcası instagram kapansın diye sevindiğinizde sizin aklınıza gelen şeylerle benim aklıma gelen şeyler bir değil. Kendi özel doktorumun yeni bir gönderi paylaşıp sormayı unuttuklarımdan bahsetmesi benim kurtarıcımdı bunu konuşalım. Daha büyük problemlerimiz var ülkecek onları konuşalım. Ülkecek iyi günler yaşamıyoruz, önümüz arkamız sağımız solumuz suriyeli afkanlı özbekli kırgız kazak vs bunları konuşalim. Dolar olmuş bilmem ne euro desen ondan beter. Ülkede tarım bitmiş hayvancılık bitmiş, tuvalete tek başına gidemeyen adamlar iktidar sahipleri olmuş tek beyinle ülke yönetiliyor bunu konuşalım. Hani diyorsunuz ya instagram kapandı herkes ayaklandı, ben kimseyi göremiyorum. Ülke elden gitti kimseyi göremedik instagram gitse de bu millet ayaklanmaz.
Ay çok büyük laflar diosunuz gerçekten siz Bi adliyeye başvurun bence özgürlüğünüz elinden alınmış baksanıza.. Haber bültenini googleden yada en kolayı tvden bakabilirsiniz.. Ne çok şeyden yoksun kılınmışız gerçekten çok şaşırdım.. Konu mülteciye geldiyse denecek çok şey var ama susuyorum.. Valla sizin hangi partiyi tuttuğunuzu ben az çok anladım siz en iyi görüşlerinizi kendinize saklayın yada söyeleyedenilirsiniz şimdi banada dersiniz ben özgürüm konuşurum die.. Ülke eldenmi gitti ben nie kaçırmışım o bölümü tüh keşke görseydim yada duysaydım hanım efendi siz ne içtiniz ülke nası elden gitti bu ülkeyi silmeyede almaya da kimsenin gücü yetmez allahtan başka 15 temmuz da neler olduğunu gördük millet ayağa kalktı okadar asker sivil şehit oldu bu ülke için çok kan döküldü okadar duyarlı iseniz oturun izleyin Bi geçmişi yada oturun Osmanlı yı araştırın ülkede duyarlı insan kadar kanı bozuk insanda var iki kuruşa satılacak o kanı bozuklar bizim ülkede savaş çıksa gevurla bir olur ülkeye ateş açar soyu tükensin köpekler
Bana roman gibi uzun uzun yazı yazmayın sizin görüşünüz farklı benşm ki farklı bu kadar basit girin vpnden paşa paşa kullanın sizi tutan yok
Hiç güleceğim yoktu, araştırma konusuna helince kaynaklarınızı değiştirin, parti konusuna gelince bi kılıf bulmak konusunda üzerinize yok. Benle ilgili teşhis koyana kadar kendinizin farkına varın. Adliye espirinizde ayrıca komikti hoşuma gitti açıkcası. İsterseniz telefoju başkasına verin onunla konuşalım size bişey demem kendime haksızlık olur
Ay tatlım sen şimdi beni küçümsemişmi oldun çok üzüldüm üzerime alındım senin lafını kaale bile almıyorum şimdi mahalle kavgasına çevireceksin çünkü burayı
0 oy
önce (627 puan) tarafından
Çok instagrama giren biri değildim. Sadece baktığım bir iki kişi vardı. En çok üzülmeme sebep olan şey ise uzun boylu olduğum için kendime boyuma göre elbiseyi hep instagramdan diktiriyordum oda yalan oldu artık. Birde küçük işletmelere üzülüyorum açıkçası. Büyük infulencer felan gram üzülmem onlar yiyeceklerini yediler zatende geçimini instagramdan sağlayan küçük işletmeler için kötü olmuş
Evet bende sadece onlara üzülürüm ama Türkiye kendi uygulamasını açarsa orda yaparlar artık
0 oy
önce (58 puan) tarafından
İnşallah yaşattıklarını yaşamadan ölüp gitmezler bunu destekleyen insanlarda yaşadığını yaşatmadan asla ölmesin . SMA lı hasta bebekler şayet masumiyetiyle ölüyorlar şu anda ilaçlarına 6 gündür uzaklar. Küçük işletmeler desen yaptığı yatırımların hepsi boşa gitti belki elinde ki son parasıydı kendine hayat kurmak istedi yapamadı. Sadece küçükler değil büyüklerde zarar gördü çok yazık. 
Beddua etmeyin smalı bebekler için her yerde kampanya başlatılabilir gazzede küvezde ki bebekler ölürken hamile kadınlara tecavüz edilirken çocukların başlarını kesip babalarına verilirken bu kadar ses çıkarmadı millet instagram bizim ülkenin zararına okadar çok şey yaptıki çoluk çocuk demeksizin fuhuş istismar kadın pazarlama uyuşturucu batağı her şeyi yaptılar ülke buna baş kaldırmaz ve yasaklamzsa bu uygulamayı daha da kötüye gidecek ülke kendi uygulamasını açarsa herkes kaldığı yerden devam eder kıçı kırık iki saçma post atılmadı die geberip gidecekler sanki ünlüler
önce (8,222 puan) tarafından
valla Filistindw kapalı değil instagram onu da hesaba katın
Filistin yiyecek ekmeği buldu da instagram kaldı tövbe yarabbim
önce (8,222 puan) tarafından
bir yerlerde hala var canım senin üzüldüğün kadar kendi kanlarından olanlara üzülmeyenler var maalesef
Soysuz onlar namussuz itler
0 oy
önce (133 puan) tarafından
Bu ekranı nerden buldun kız  
Takip ettiğim birinden
0 oy
önce (5,175 puan) tarafından
Gercekten sma li ebeveynler 7 24canli yayin aciyordu destek ariyorlardi onlar icin iyi bir destek araciydi instagram uzuldum bende cok giriyordum bence bunda siyasi bir kisi oldu diye yas edildi tepki amacli yapildi kendi ulkesinde sehit olanlar icin yas ilan edilmeyip yas ilan edildi diye yapildi
Herkes kırk ağızdan konuşursa bu ülkede kalmaz zaten böyle devam her haltı ülke başına bulunursa işimiz çok bizim

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 338 göst.
10 saat önce Diğer kategorisinde Minigim500 (228 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 393 göst.
1 gün önce Diğer kategorisinde Mevsim_bahar (45 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 180 göst.
5 gün önce Diğer kategorisinde Denizmavisi. (12 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 258 göst.