0 oy
1,160 göst.
Diğer kategorisinde (95 puan) tarafından
 Dün post açtım bebekte sol böbreğinde genişleme ve yarım damak ve dudak var dünden beri ağlıyorum geniş kapsamlı yere gidin perantoloji için randevu bulamıyorum şehir hastanesinfe yok dayanamıyorum gerçekten 

27 Cevaplar

+3 oy
(9,747 puan) tarafından
Neye dayamiyorsun diyelim ki onlar gerçekten var ne yapacaksın gebeliği sonlandıracak misin? Ne gelirse Rabbim den herşeyin tedavisi var bu kadar yorma yıpratma kendini 
(95 puan) tarafından
Elimde değil gerçekten şok oldum ister istemez eşim çocuk gibi ağladı ben daha da kötü oldum
(2,579 puan) tarafından
Çok şükür daha kötüsü de olabilirdi
-Reklam-
0 oy
(3,556 puan) tarafından
Özele git canım ihmal edilecek bir şey değil bu
(95 puan) tarafından
Özele gittim şehir hastanesine git dediler
0 oy
tarafından
Özele git bence
0 oy
(4,687 puan) tarafından
Yarım dedigin yarık herhalde onun tedavisi var ameliyat ediyorlar kuzenimjn gorumcesinin ogluda yarık dudakla dogdu simdi hic birseysi yok.bobrek genislemesiyle arkadasimin oglu dogdu onda da birsey yok cok sukur ikiside cok iyi bunlarin tedavisi cok sukur hamileligini zehir etme kendine
(95 puan) tarafından
Çok kötü oldum inşallah geçer Allah razı olsun
0 oy
(2,561 puan) tarafından

Perinatoloji bölümüne internetten randevu alamazsınız cnm normal gebe polikliniğine gidiceksin o seni yönlendirme yapacak direk o bölüme gidip muayene olacaksınız 4 gebeliktede perinatoloji bölümü takıp etti hep bu şekilde gittik 

Yarık dudak tedavisi var bunun sitresini yapma 

Böbrek sorunu benim oğlumdada vardı gebelikte fark edilmedi doğduktan sonra anlaşıldı takip edildi ilaç kullandı erkenden sünnet oldu ve şuan 3 yaşında hiç bir şeyi kalmadı yılda bir kez ultrason çekiliyor önlem amaçlı o kadar  

Sitres yapıp gebeliğini kendine zehir etme lütfen bebeğinde etkileniyor 

(95 puan) tarafından
Evet dünden beri Bir şey yiyemedim o etkilenir diye korktum güçlü olmak zorundayım
0 oy
(16,521 puan) tarafından
Canım ağlama yarım damak olan bebekler var ameliyatı var onun caresi var böbrek genişlemesi hep devam etmez onunda caresi var bu kadar üzme kendini 
(95 puan) tarafından
İnşallah Allah razı olsun
0 oy
(5,033 puan) tarafından
Canim soyledigin rahatsizliklarin tedavisi var. Ozellikle yarim damak ve dudak kisa operasyonlar ve cogu bebekte goruluyo. Kendini uzme Allah'tan gelen seyler bunlar. Yani dermansiz dert olmasin da bi sekilde tedavi edilir.
(95 puan) tarafından
İnşallah Allah razı olsun elimden geleni yapacağım
0 oy
(1,432 puan) tarafından
Üzülme herşey Allahdan gelir sürekli kontrol et perinotoloji illa biri iptal eder yada geceden onaylamaz randevuyu. Hangi şehir bu arada
(95 puan) tarafından
Ben Konya'da oturuyorum onun için Adana'ya gideceğim şehir hastanesine geniş kapsamlı olsun dediler burada değil
0 oy
(1,307 puan) tarafından
Perinatoloji takipliydim bende. Mhrsden randevu alınıyor  saat 10 ve 16da bak 
(95 puan) tarafından
Ama kadın doğum yer açması gerekiyor
(1,307 puan) tarafından
Doğru canım
0 oy
(4,430 puan) tarafından
7 yıl sonra bende oldum daha iyi işte arada yas farki olmasi
0 oy
(1,467 puan) tarafından

Üzülme hepsinin tedavisi var ben 12 yıl aradan sonra bebek sahibi oldum şimdi 5 aylık iyikide olmuş diyorum bu Dünya'daki cennetim o benim<3 Rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallah

(95 puan) tarafından
Allah bağışlasın Rabbim kucağıma sağ salim nasip etsin üzülüyorum elinde değil
(1,467 puan) tarafından
Amin canım dua et sadece rabbim sağ salim kucagına almayı nasip etsin
0 oy
(453 puan) tarafından
Böbrek genişlemesi bizdede vardı sadece kontrole gittik çok şükür bişey yok. Yarık dudağıda operasyonla düzeltiyorlar. Kendini sakinleştir hormonlar etkiliyor stres yapmamaya çalış
(95 puan) tarafından
Elimden geleni yapıyorum Allah razı olsun
0 oy
(5,477 puan) tarafından
Kuzucum böbrek genişlemesi benim çocuğumda da vardı

Çoğunlukla dokuma kadar ya da doğumdan sonra ilk 6 ayda geçiyor hiç endişe etme. Yarık dudağı da ufak bir operasyon ile hallediyorlar. İnan büyüyünce fark edilmiyor bile. :)) 
(95 puan) tarafından
İnşallah inşallah teşekkür ediyorum
0 oy
(1,277 puan) tarafından
Hamilesin o yüzden bu kadar karamsar düşünüyorsun ama saydığın şeyler tedavisi var olan şeyler hiç üzülme belkide doktorlar yanıldı.Kendine zehir etme hamileliğini canım kalbini ferah tut Rabbim içine inşirah versin.
(95 puan) tarafından
Evet çok ama çok kötü oldum eşim aynı şekilde
0 oy
(95 puan) tarafından
Hepinize teşekkür ederim ister istemez üzülüyorum eşim Bir yandan ben bir yandan perantoloji bölüme gideceğim inşallah başka bir şey yoktur bunun tedavisi varmış az da olsa rahatladım 
0 oy
tarafından
Hemen hayatı zehir etmeyin kendinize başka doktora gidin doğunca belki geçer hemen isyan etmeyin hamileliği zehir etmeyin kendinize
(95 puan) tarafından
Çok Zor kapanmaz anca doğumdan sonra ameliyatla
0 oy
(1,783 puan) tarafından
Moralini bozma bak benim kızım bel açıklığıyla kafasında su toplanmasıyla doğdu yine çok şükür Rabbim bagisladi dedim Allah'ım muzcizesi çoktur şükür ki daha büyük sağlık sorunları yok sana anlatsam kızımın rahatsizliklarini otururp ağlarsın belinde kocaman keseyle yaşıyor yarık dudak tedavi edilebilir birşey benim küçük kiziminda böbrek genişlemesi var doktir her bebekte olan birşey dedi kontrol altında sadece takip ediliyor daha nice büyük sağlık sorunlarıyla doğanlar var sen şimdiden piskolojini bozuyorsun tedavisi mümkün olan şey için dua et bol bol onun bu dünyada yiyecek ekmeği varsa ne olsa da yaşar ve ben hep duanın gücüne inanırım doktorların hiçbiri kızımın yaşamasına inanmıyordu doğuma ağlayarak girip aglayarak çıktım öldü sandım. Rabbim bana bağışladı demekki bu dünyada yiyecek ekmeği varmış içine ümitsizlik koyma herşey Rabbimden
(95 puan) tarafından
:( Rabbim yâr ve yardımcımız olsun çok zor çok ağlamaktan harap ettim kendimi toparlamaya çalışıyorum
(1,783 puan) tarafından
Ağlama canim bu imtihan Rabbim seni sınava soktu gececek elbet dua et bol bol doktorları araştır şuan damak yarığı herseyin tedavisi var
0 oy
(1,045 puan) tarafından
Genisleme kotu bir rahatsizlik degil kolay tedavisi var onu gecelim 

Yarik dudak da iki uc islemle tamamen duzelebiliyor canim hatta belli bir sure sonra hic belli bile olmuyor 
(95 puan) tarafından
İnşallah çok sağol
0 oy
(1,045 puan) tarafından

image

image

korkma bak boyle tamamen duzeliyir 
(1,045 puan) tarafından
Genislemenin tedavisi ise bundan daha kolay cok basit
(95 puan) tarafından
Evet yeni yeni toparlamaya çalışıyorum kötü oldum
(1,045 puan) tarafından
Yani bence piiyasadaki sendromlara bakilirsa bunlar minik bas agrisi tek hapla gececek basit seyler kafana bile takma
0 oy
(143 puan) tarafından
Özel perinatoloji doktoru var ona gidin araştırıp

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 303 göst.
0 oy
0 cevap 109 göst.
10 Ağustos 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 303 göst.
15 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Yenibirannesr (75 puan) tarafından soruldu