0 oy
290 göst.
Diğer kategorisinde (971 puan) tarafından
tarafından yeniden gösterildi

image

Kızlar 15 gün önce açık miyom ameliyatı oldum biraz tehlikeli durumlar atlattım kanamam çok oldu tansiyonum ve kanım düştü 4 gün hastanede yattım bu süre zarfında kimin ne olduğunu anladım karşı komşum var görümcenin eski tanıdığı hep bana derdi onunla muhattap olma çok kötü iki yüzlü hal hatır bilmez biri diye. Görümcem kendisi arkamdan eşimi doldurup boşanma eşiğine gönderdi bana iftira attı söylemediğim şeyi söyledi dedi hiç bı zor anımda yanımda yoktu 15 günde geldiği 2 saat biri eşiyle biri de kayınpeder gelmiş onu getirmiş ne arar ne sorar ben yapsam onun yaptığını cümle aleme dedikodular yağdırır bide hacı kendisi

Yani diyeceğim o ki zor güne düşünce anlıyor kimin ne olduğunu ben anladım çok şükür bu saatten sonra görümcem bitmiştir benim için 

Çok şükür . Şimdi keyif zamanı :angel:

Hadi anlıkları alalım kızlar siz neler yapıyorsunuz <3

3 Cevaplar

+6 oy
(5,470 puan) tarafından
Aşkım tamam ameliyat oldun. Ama bitti yani. Benim herif açık kalp ameliyatı yapıyor adamlar 15 güne turp gibi oluyor. İnsanlar sabah kemoterapi alıp öğlen işlerine gidiyorlar. Bitir artık şu konuyu kafanda
(971 puan) tarafından
Kan takviyesi yapıldı. Hastalık yarıştırmak değil benim yaptığım burda takıldığım herkes bı şeyleri belirtiyor neden benim söylediğim şeye bu kadar takildinz :D ağrı eşiği konusuna gelince emin olun ağrı eşiğim kuvvetli 3 gün doğum sancisi çekip ağrı kesici almadan normal doğurmuş insanım ve ameliyattan sonra da akşama kadar 1 kere taktılar serum yani kuvvetli adet günlerim de çektiğim açıdan bahsetmiyorum bile snaa mesleği yapmakla ağrıyı çekmek aynı mesele değil ablacım.

Sizin Burda takıldığınız ne tam olarak herkes herşeyi belirtirken benimkine niye takildinz bu kadar ?
(5,470 puan) tarafından
Ben de bunu anlatmaya çalışıyorum. Sil kafandan hayatına devam et. Çağırma kötüyü diye ama yok
(971 puan) tarafından
Tamam dediğiniz gibi olsun daha da kafa patlatamicam :D yarın doktor kontrolüm var ondan sonra kalkacam zaten
(19,360 puan) tarafından
Canım doğa ile çok iyi anlaşan insanlar değiliz ama üZgünüm haklı burada kötü bişey söylememiş boşver dikkatli ol hayatına devam et
(971 puan) tarafından
♥️ dikkat ederim ablam
-Reklam-
+1 oy
(971 puan) tarafından

Zor güne düşmeden dostum var deme <3

0 oy
(971 puan) tarafından

Kızlar sizler ne yapıyorsunuz anlık alalım :D

(148 puan) tarafından
Evi supurucem bacım çok geçmiş olsun ve afiyetle için :)
(971 puan) tarafından
Sağol canım sana da kolay gelsin :)

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 601 göst.
23 Ağustos 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 274 göst.
1 Haziran 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 121 göst.
23 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Hersey-nasip (368 puan) tarafından soruldu