0 oy
290 göst.
Diğer kategorisinde (971 puan) tarafından
tarafından yeniden gösterildi

image

Kızlar 15 gün önce açık miyom ameliyatı oldum biraz tehlikeli durumlar atlattım kanamam çok oldu tansiyonum ve kanım düştü 4 gün hastanede yattım bu süre zarfında kimin ne olduğunu anladım karşı komşum var görümcenin eski tanıdığı hep bana derdi onunla muhattap olma çok kötü iki yüzlü hal hatır bilmez biri diye. Görümcem kendisi arkamdan eşimi doldurup boşanma eşiğine gönderdi bana iftira attı söylemediğim şeyi söyledi dedi hiç bı zor anımda yanımda yoktu 15 günde geldiği 2 saat biri eşiyle biri de kayınpeder gelmiş onu getirmiş ne arar ne sorar ben yapsam onun yaptığını cümle aleme dedikodular yağdırır bide hacı kendisi

Yani diyeceğim o ki zor güne düşünce anlıyor kimin ne olduğunu ben anladım çok şükür bu saatten sonra görümcem bitmiştir benim için 

Çok şükür . Şimdi keyif zamanı :angel:

Hadi anlıkları alalım kızlar siz neler yapıyorsunuz <3

3 Cevaplar

+6 oy
(5,470 puan) tarafından
Aşkım tamam ameliyat oldun. Ama bitti yani. Benim herif açık kalp ameliyatı yapıyor adamlar 15 güne turp gibi oluyor. İnsanlar sabah kemoterapi alıp öğlen işlerine gidiyorlar. Bitir artık şu konuyu kafanda
(971 puan) tarafından
Bende iyiyim hamdolsun ama benim neye takılıp takılmadigim kimseyi ilgilendirmez?
Ne biliyorsun aynı şey olduğunu yavrum neler yaşadığımı direncimi nerden biliyorsun da yorum yapıyorsun attığım her şeye olumsuz yorum yapıyorsun anlamadım gitti
(5,470 puan) tarafından
Valla spesifik bir garezim yok. Ben iyiliğin için söyledim. Böyle yol alamzsın. Okuruz postunu "arkadaşlar biliyorsunuz 3 ay önce miyom ameliyatı oldum... " Yoksa banane.
(5,470 puan) tarafından
Son 5 postun 3 ü miyom ameliyatı oldum
(971 puan) tarafından
Bilmiyorum ama sürekli olumsuz yorum yapıyorsun dikkatimi cekti burda dünya kaynana postu görümce postu var millet günde 10 tane aynı post atıyor ama dönüp dönüp takılma diyorsun isimden hatırladım bende. Kimse yaşamadan bilemez ben burda çoğu insan hakli yada haksz olsun empati yaparım neden diye düşünürüm ama bazen insanlar çok kırıcı
(5,470 puan) tarafından
Valla canım başıma da çok geldi biliyor musun. O yüzden diyorum zaten. At artık şunu üzerinden diye
(971 puan) tarafından
Evet oldum ve gerçekten ağır bı ameliyat geçirdim çevremde de var böyle küçümseyen insanlar dilerim rabbim yaşatmaz kimseye kanser olmanın eşiğinden döndüm ben rahimim alınacaktı şüphe edip gitmeseydim anne olamadım ben . Bilmeden her halta yorum yapıyorsunuz ya bı insanın psikolojisini kırmadan yargilamadan yorum yapmayı da öğrenin . Rahatsız oluyorsan yorum yapma
(5,470 puan) tarafından
Ayy off ne istiyorsan onu yap. 10 yıl sonra anlatırsın miyom ameliyatı oldum diye.
(971 puan) tarafından
Anlatırım ve bu seni ilgilendirmez . Dilerim Allah seni sınamaz böyle bı şeyle. Gerçekten empati duygun yok
(4,667 puan) tarafından
Ecrin Büşra, doğa çok haklı. Miyom ameliyatı ağır bir ameliyat değil ve 4 gün hastanede yatış verilmesinin sebebi ağır bir ameliyat olduğu için değil tamamen rutin bir yatış süresi.
Ya bir de hemen dilerim allah seni sınamaz cümlesini bırakın Allah aşkına bu tamamen sizin manipülatif bir kişiliğiniz olduğunu gösterir.
(971 puan) tarafından
Hayır normali 2 gece oluyor açık ameliyat oldum ameliyatta solunumum durdu kan değerlerim tansiyonum dipteydi ve o yüzden 4 gün kaldım diren torbasından normalin dışında kanama geldi .  Bı şey demeyeceğim çevremde de böyle küçümseyen insanlar var . Ve eğer geç kalmış olsam rahimim alınacaktı çocuğum olmadı benim miyom yüzünden sizce de normal şeyler mi yaşamışim.

Ayrıca burada herkes her postun başına işte eşimle soyleyiz kaynanamla soyleyiz biliyorsunuz su kadar önce doğum yaptım diye belirtiyor niye onlara takılmıyorsunuz da buna takildinz ben onu bilmeyen vardır durumumu kısada olsa belirtmek için yazdım istediğinizi düşünebilirsiniz kimse kimsenin çektiğini bilemez benim geçirdiğim gunleri sancidan ağladığım günleri bilemez
(4,667 puan) tarafından
Ben 17 yıllık hemşireyim. Emin olun ne yaşadığınızı biliyorum. Bakın kimseyi küçümsemiyorum. Bakın tedbir amaçlı kan takviyesi yapılır size yapılmamış bile. Şu an tansiyonumu ölçüp atarım 90/50 dir. Hiç yükselmez. Doğum sırasında uterus(rahim) rüptürü olan ve histerektomi olan çok kadın var. Hatta birçok Dr miyomları ile uğraşmaz direkt rahmi alır. Benim miyomları dr sezeryan sırasında aldı ve ben sezeryandan 3 gün sonrası Ankara’ya göz ameliyatı olmaya gittim.  Annemler gün yapınca herkes hastalığını yarıştırıyor. Tamam en çok hasta sizsizniz. Bakın kemoterapi alıp eve gidip çocukları için yemek yapan anneler var onlara haksızlık değil mi? Biraz olumlama yapın ki pozitif enerji size doğru gelsin. Oldu bitti. Sancı sizin ağrı eşiğinizin düşük olduğunu gösterir.
(971 puan) tarafından
Kan takviyesi yapıldı. Hastalık yarıştırmak değil benim yaptığım burda takıldığım herkes bı şeyleri belirtiyor neden benim söylediğim şeye bu kadar takildinz :D ağrı eşiği konusuna gelince emin olun ağrı eşiğim kuvvetli 3 gün doğum sancisi çekip ağrı kesici almadan normal doğurmuş insanım ve ameliyattan sonra da akşama kadar 1 kere taktılar serum yani kuvvetli adet günlerim de çektiğim açıdan bahsetmiyorum bile snaa mesleği yapmakla ağrıyı çekmek aynı mesele değil ablacım.

Sizin Burda takıldığınız ne tam olarak herkes herşeyi belirtirken benimkine niye takildinz bu kadar ?
(5,470 puan) tarafından
Ben de bunu anlatmaya çalışıyorum. Sil kafandan hayatına devam et. Çağırma kötüyü diye ama yok
(971 puan) tarafından
Tamam dediğiniz gibi olsun daha da kafa patlatamicam :D yarın doktor kontrolüm var ondan sonra kalkacam zaten
(19,360 puan) tarafından
Canım doğa ile çok iyi anlaşan insanlar değiliz ama üZgünüm haklı burada kötü bişey söylememiş boşver dikkatli ol hayatına devam et
(971 puan) tarafından
♥️ dikkat ederim ablam
-Reklam-
+1 oy
(971 puan) tarafından

Zor güne düşmeden dostum var deme <3

0 oy
(971 puan) tarafından

Kızlar sizler ne yapıyorsunuz anlık alalım :D

(148 puan) tarafından
Evi supurucem bacım çok geçmiş olsun ve afiyetle için :)
(971 puan) tarafından
Sağol canım sana da kolay gelsin :)

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 601 göst.
23 Ağustos 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 274 göst.
1 Haziran 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 121 göst.
23 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Hersey-nasip (368 puan) tarafından soruldu