0 oy
101 göst.
önce Güzellik-Bakım kategorisinde (558 puan) tarafından
Ya kızlar alışkanlık mı bilmiyorum senelerdir elim dudağımda istemsizce koparıyorum . Aşırı kuru ve kötü odlu dudaklarım ne önerirsiniz 

3 Cevaplar

0 oy
önce (21 puan) tarafından
20 senedir yollarım bir çaresi yok.
önce (558 puan) tarafından
Valla bende hep yoluyırum birkaç gündür oğlum da elini dudağına götürüp asılıyır aslında onunki kuru değil sırf beni gördüğü için yapıyor ona üzüldüğüm için kendimi değiştirmeye karar verdim ama nasıl olacak bilmiyorum
-Reklam-
0 oy
önce (89 puan) tarafından
Mental bir hastalık bu. Tedavisi psikolojik.
Hadi ya nasıl hastalık evde tedavi olmam lazım :d oğlumda benden görüp elini dudağına götürmeye başladı o başlamadan ben bitirmeliyim
Psikoloğa gitmeniz gerekir, kök nedenini bulup ona göre çözüm önerir. Muhtemelen bir travmanız veya kaygınız falan tetikliyor
Mesela şuan odada kimse yok oğlum ağladı onu emzirip geldim ve oturudm yoruma bakmak için yine koparmaya başladım yani ne tetiklemiş olabilir
Bilebilsem mühendis değil psikolog olurum gibi :) Derin bir tetiklenme demek ki, zamanla tike dönüşmüş. Bununla ilgili İngilizce bir yazı okumuştum atarım istersen
Branşım dinkültürü haliyle İngilizcem what can ı do go to the taksim çı dayı gibi :d biz anneyiz evde her şeyin çözümünü buluruzagugs
Senin branş da zor be, hiç hafife alma Arapça daha zor İngilizce'den :)
Zor valla en güzeli anadili :d
0 oy
önce (16,596 puan) tarafından
Dudak balmlari iyi gelmez.mi.acaba yarasına

Ama.nasil vazgeçersin bu huyundan bilgim yok kuzum
Geçirmiyor en kaliteli ürünleride aldım o kuruluk varsa benim elim dudakta o kuruları koparır halde buluyorum kendimi

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 270 göst.
4 Aralık 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ebruli44. (20 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 168 göst.
30 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Esma elif (116 puan) tarafından soruldu
+1 oy
7 cevap 148 göst.
10 Şubat 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Esra gumus (622 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 354 göst.
28 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde ❤ Çimen Gözlüm ❤ (7,097 puan) tarafından soruldu

391,024 soru

11,698,799 cevap

35,582 kullanıcı

...