0 oy
290 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde (3 puan) tarafından
Merhabalar biz kırklarelinin hıdırca köylünde yaşıyoruz ailemin işi yoğun olduğu için burada kalıyoruz ben ve kardeşim hava çok sıcak olduğu için çok bunalmış bende bunaldım bana dediki saçlarımı kestirmek istiyorum sen kesermisin bende bilmiyorum dedim ben gösteririm çok kolay dedi . bende bakarız dedim . o benim saçımı keserek gösterecekmiş hem dedi sende rahatlarsın hemde öğrenirsin . köyümüzde kuaför vs yok yanımızda dedem var dedemde çok yaşlı ben yapamam dedi . bir yanım yap diyor hem yeni bir şey öğrenirim hemde sıcaktan kurtulurum birazda olsa ve kardeşim mutlu olmuşş olur bi yanımda ya kötü olursa diye düşünyor sizce ne yapmalıyım ?

7 Cevaplar

0 oy
(579 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Saç bu uzar canım meyinden korkuyorsun
-Reklam-
0 oy
(2,557 puan) tarafından
Erkek gibi mi kescen sacini nasil kescen
(3 puan) tarafından
bilmiyorum nasıl kesiceğini o benim saçımı kesicek önce ve öğreticek sonra ben onunkini kesicem sadece bunu söyledi
0 oy
(152 puan) tarafından
Nasıl yani erkek gibi mi kestirceksin saçını kardeşine. Ne gerek var
(3 puan) tarafından
hava çok sıcak saçlarım çok bunaltıyor beni hangi model kesicek bilmiyorum
(152 puan) tarafından
Merkeze gitmiyor musun kuaförde kestir bence kötü olursa üzülürsn
(3 puan) tarafından
köyümüz ün yeri baya kötü en erken 2 ay sonra olabilir ozm geliyor ailem
(152 puan) tarafından
Kestirme bence saç bide küsüyor bazen uzamiyor
0 oy
(4,081 puan) tarafından
Kapalıysan kessin nolcak canım kim görüyor pandemi zamanı bende hep eşimi traş ettim bir olmadı iki olmadı üçüncü de oldu öyle öyle öğreniyor insan 
(3 puan) tarafından
açığım
(4,081 puan) tarafından
Heee o zaman riskli canım bi süre toplamak zorunda kalabilrisin
0 oy
(2,693 puan) tarafından
Bu bu gün gördüğüm 2. Post. Yanlış anlama ama bana böyle gündelik hayatta ne yapmak istediğini soran postlar çok saçma geliyor. Kes deseler kesicek misin? Hadi onun aklına uydun kestin sonra pişman oldun ne olacak. Niye yazanların aklına uydum mu diceksin. Senin bedeninle alakalı olan bir durumu anca sen karar verebilirsin. Ne annen, ne eşin, ne kardeşin. Senin bedenin, senin kararın canım .
0 oy
(12,569 puan) tarafından
Ben açık olsam asla başkasının kesmesine musade etmezdim. Kapalı olduğum için hep eşime kestirdim ama dediğim gibi iyi kestiğini bilsem dahi açık olsam kestirmezdim pişman olabilirsin 
0 oy
(3 puan) tarafından
önce o benim saçımı kesti başlarda küt kesicekti ama sonra bana anlatırken anlaşmazlık oldu onun söylediğine göre 6 numara kesti baya kısa oldu gerçi artık yapcak bişey yok başlarda üzülmüştüm ama artık alıştım sonra ben onun saçını öğrendiğim kadarıyla kesmeye çalıştım o subay traşı gibi bişey istemişti ben onu beceremeyince düz 1 numara yaptım ikimizde kel kel geziyoruz ortalıkta ama baya eğlendik 

İlgili sorular

0 oy
20 cevap 641 göst.
6 Ağustos 2024 Güzellik-Bakım kategorisinde zehrayagmur (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
37 cevap 951 göst.
0 oy
32 cevap 2,669 göst.
0 oy
3 cevap 166 göst.
7 Şubat 2023 Diğer kategorisinde 3yaramazannesi (209 puan) tarafından soruldu

398,153 soru

11,906,921 cevap

36,036 kullanıcı

...