0 oy
390 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (7,157 puan) tarafından
Kızlar az önce markete gittim girişte sebze reyonu vardı fiayatlara bakarken sebzeleri tartan görevli bi kız geldi bebek arabasıyla markete girmek yasak dedi 6 yıldır haftada iki üç defa gtiiğim devamlı müşterisi oldugum marketteki görevlibunu söylüyor. 

E napayım bebeğimi atayım mı zaten bu sıcakta bırakacak kimsem olsa bıtakırdım getirmezdim keyfimden getirimiyorum dedim öyleyse bebek arabasını kenara bırak bebeğini kucağına al dedi bende kucağımda bebekle nasıl alışveriş yapıcam dedim öyleyse bebeği de bebek arabasında bırak napayım dedi. Bir yaşındaki bebeği arabada tek başına bırakacakmışım bak bak

Bende sinir oldum çıktım marketten taa 500 metre ötedeki markete gittim iki çocukla . Siz böyle yaparsınız da ben size para kazandırır mıyım hainler ya 6 yıldır sürekli alışveriş yaptığım yer hani desem ki hi hırsızlıkğımı filan gördüler heralde beni tanıyolar almamak için öyle diyolar Allah yukarda şahit bir sakıza bile tenezzül etmişliğim yok bahsettiğim market zincir marketlerden değil mahallemizdeki büyük bir market sadece

13 Cevaplar

0 oy
(9,176 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
yani millet şaşırdı iyice. çocuğu napim yok mu edeyim. minibüse almıyorlar, belediye otobüsünde bebek arabasını kapat diyorlar markete almıyorlar. yahu ne yapalım biz bu çocuğu geri içimize koyacak halimiz yok ya,! 

ay zaten diğer tarafta sinirlendim şimdi bu market çalışanına kurulacam:)) şu sinirle bana dese yerin dibine sokardım herhalde. orada mağaza müdürüne şikayet etseydin keşke. bir yerleri bulup kesin şikayet ederdim ben zabıta ilgilenir mi acaba
(7,157 puan) tarafından
Valla nereye şikayet edebilirim bilen varsa söylesin hemen ederim şuan o kadar sinir oldum ki yokuş yukarı bu sıcakta taa yuksrdaki bime gittim
(1,098 puan) tarafından
Öncelikle markette en üst görevliye bildir sorunu sürekli geliyorum bana böyle böyle bir terbiyesizlikte bulundu diye
-Reklam-
0 oy
(8,825 puan) tarafından
Otobuse minibuse alinmaydnin duydum da markete alinmayanini da ilk defa duyuyorum 
(7,157 puan) tarafından
Sorma ya saçmalık resmen evimize bişey lazım olsa bebeğimizle alışverişe de gidemicez artık
0 oy
(2,987 puan) tarafından
Cagiraydin müdürü oranın sorumlusunu ağzına edeydin o gorevlinin
(7,157 puan) tarafından
O markettekiler hepsi akraba canım kardeşler kuzenler bilmem ne çağırsam birbirlerini koruyacaklar zaten ayda en 7 8 bin TL'lik alışveriş yapıyorum ordan sebze meyve bakliyat abur cubur bidaha da nah giderim yani
0 oy
tarafından
Direk sorumluyu çağırır mısınız deseydin ben ortalığı ayağa kaldırırdım o ne demek be
(7,157 puan) tarafından
Ordakiler hepsi akraba canım hepsi birbirinin kuzeni kardeşi amcası bilmem ne çağırsam birbirni koruyacaklar zaten bi daha da gider miyim asla bi bebek arabasını koca markete sığdırmadılar hainler ya devamlı müşterleriyim bide
0 oy
(1,327 puan) tarafından
Öyle bir kural hiç bir yerde yok olamaz şikayet et bence ne demek bebek arabasıyla giremezsin onu ben o olmayan beyniyle işe alan müdürün.... 
(7,157 puan) tarafından
Nereye şikayet edebilirim valla ederim çok sinir oldum
0 oy
(823 puan) tarafından
Hadi girdirme nasıl girdirmiyosun der onu orda g.öt ederdim kimmiş o bebeği de bırakacakmışım üstünü çağır gelsin der rezil ederdim onu orda 
(7,157 puan) tarafından
Ordakiler hepsi akraba canım kardeşler kuzenler bilmem ne çağırsam birbirni koruyacaklar zaten bidaha da Nah giderim devamlı müşterleriyim bide ayda 7 -8 bin oraua harcıyorum bi bebek arabasını sığdırmadılar koca markete
0 oy
(2,007 puan) tarafından
Derdi neymiş de , böyle birşey ne duydum ne gördüm ite ite girerdim o görevliyi
(7,157 puan) tarafından
Bende başka yerden alışverişimi yaparım o zaman market mi kalmadı dedim çıktım kız mal gibi kaldı öyle siz kim köpeksiniz size para kazandırıcam bide
0 oy
(42 puan) tarafından
Bırak mağaza müdürünü polis çağırırdım. İnsanlar şaka gibi ya. Deseydin keşke, herhalde özürlü kadrosundan aldılar sizi işe diye 
(42 puan) tarafından
Helal etme bacım. Bu dünyada olmazda öbür dünyada sorarsın hesabını. Zaten kimse yaşattığını yaşamadan ölmezmiş. Onunda başına gelir göçmeden merak etme. Yine de bi şikayet et istersen çıkarırlar işten, zaten müdürleri de aynı fikirdeyse hiç gitme
(7,157 puan) tarafından
Zaten orda çalışanlar hepsi akrabalar yabancı yok içlerinde sahibi her kimse bilmiyorum hep kardeşlerini kuzenleri yeğenlerini çalıştırıyor kalkıp müdürün gelsin desem oda onla aynı bo.k zaten biribilerini koruyacaklar hayır bebek arabasının bişeye zararı olsa haklısınız sanki aylarca kalıcam 5 dk koca markete sığdırmadılar ya
(42 puan) tarafından
Vay beee  .. İnsanlara bak.. Şaşırdım akraba olmalarına. Onlar kaybeder.. Bi kaç kişiye daha böyke yapsınlar insanlar aralarında konuşup yayılır zaten sonra da giden olmaz oraya
(7,157 puan) tarafından
Aman inşallah böyle böyle müşteri kaybederler nankörler
(42 puan) tarafından
İnşallah..
0 oy
(712 puan) tarafından
Oyle bir kural yokkkkkk oyle demeyede hakki yokkkk!!! Sen buna bugun göz  yumarsan yarin digerinide yapar sikayette bulun hakkini savun mutlaka
(7,157 puan) tarafından
Nereye şikayet edebilirim bilen varsa söylesin o kadar sinirliyim ki yani yıllardır güvendiğim her ay en 7-8 bin TL kazandırdığım bu hainleri seve seve şikayet edebilirim bi bebek arabasını koca markete sığdırmadılar resmen
(712 puan) tarafından
Resim biraktim canim
0 oy
(712 puan) tarafından

Buraya edebilirsin

image

(7,157 puan) tarafından
'insan sağlığını tehdit eden durumları , gıda zehirlenmelerini ve gıda hijyeni ile ilgili fark ettikleri olumsuz durumları bildirmek amacıyla' kullanışıyormuş  şimdi ticaret bakalığının numarasını numarssını buldum oraya şikayet edicem
(7,157 puan) tarafından
Bu arada saol canım teşekkür ederim
0 oy
(522 puan) tarafından
Bizim markette pazar arabası almiyolar ama bebek arabasini duymadim
0 oy
(7,793 puan) tarafından
Direk şimayet et müşteri hizmetlerini ara
0 oy
(13,817 puan) tarafından
Böyle saçmalık mı olur ya 

İlgili sorular