0 oy
341 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Bugün hastane kontrolümüze vardı minibüsle gidelim dedik. Şoför bebek arabanızla alamam katlama ız lazım dedi neyse bindik katlanmaya çalışıyorum kolu takıldı onunla uğraşırken bakın yolcular binemiyor dedi bende tamam katlanmaya çalışıyorum hem niçin bebek arabasını almıyorsunuz öyle bir kanun mu var dedim mazot parasını karşılayamıyormuş. Hanımefendi katlamayacakdanız inin aşağıya dedi. Nasıl sinirlendim indim başka bir minibüse binip minibüsler odasını arayıp şikayette bulundum ceza yaptırımı uygulayacağız dediler İnşallah da uygulanır kızlar. İlk defa başıma geldi ve gerçekten çok kızdım.

16 Cevaplar

0 oy
(1,572 puan) tarafından
Mazot parasını karşılayamıyorum demek ayakta yolcu istifliyemiyorum demek. Bunun için de şikayet edeceğinizi söyleseydiniz keşke. Ayakta yolcu taşıyamaz
-Reklam-
0 oy
(3,143 puan) tarafından
Bencede şikayet etmekle iyi etmişsin. İkinuc gün sonra ara durumu sor ne yaptınız minibüsçü hakkında diye 
0 oy
(394 puan) tarafından
Vay geri.zekali ya iyi yapmışsın şikayet ederek canm
0 oy
(119,779 puan) tarafından
mazotla ne alakaymis iyiki sikayet etmissin plaka duruyosa polisede bildir
tarafından
Duruyor araba yer kalıyormuş onun yerine 3 5 kişi daha alacakmış zaten doluydu
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Vay ahmak vayy uyanık dolmuş etraf valla ay iyi etmişsin canim şikayet ederek
0 oy
tarafından
Canım benimde başıma gelmişti aynısı annemle binmiştik bende katlayamamıştım arabayı ama ben inmemiştim minibüsten eşşek gibi götürecek valla hiç umursamadım sürekli katlayın bebek arabasını bak yolcu alamıyorum polis durdurup ceza yazacak bana dedi hiç oralı olmadım çarşıya kadar götürdü beni sonra iyice kızdırdı artık tartıştım herkesin içinde indik artık var böyle terbiyesizler ya iyi yapmışsın o da ayakta yolcu almasın madem sırf para için var ya hepsi
0 oy
(25,223 puan) tarafından
Kimse yardım etmedi mi katlarken ne biçim insanlar ya
tarafından
Herkes bön bön baktı
0 oy
(1,244 puan) tarafından

• Burdads öyle. Bebek arabası ile bildiğimizde 2 yolcu parası veriyoruz.:)
0 oy
(966 puan) tarafından
Benide almamisti minubuscu baska minubuscu almiati insaf yani 
0 oy
tarafından
Kuzu banada öyle problem çıkardı kavga ettim al burdan 1 kişilik daha para sus dedim allahın belaları
tarafından
Aynen öyle geç kalıyordum parası euse verelim dedim bende
0 oy
(4,061 puan) tarafından
Böyle yapılıyor canım bizim burada da aynı eziyet çekiyoruz gerçekten şikayet ettim umurlarında değil ama geçen bindim birinin acıktı bagiridm bizimki çocuk değil bu çocuk mu dedim adam azinj açamadı aylardır katlamak zorunda kalıyorum böyle yapınca hey heyler geldi tabi mazotuna sıçayım Bn onların 
tarafından
Takip edeceğim bugün arayıp durumu öğreneceğim ona göre polisede şikayette bulunacağım bana yaptı başkasına yapmasın
(4,061 puan) tarafından
Aynen canım bnm
0 oy
(796 puan) tarafından
******** ya nasil ust uste yolcu alicak bi kere bnm basimada geldi daha yeni  hamileydim   kizimin arabasini  katlayin dediler esim vardi Allahtan  inin falan deseydi kesin  doverdi  oyuzden otobusle gidiyorum tek oldgunda kizimla gidiyorum mecbur kontrollerw
tarafından
Yalnızdım eşimde arayıp birton saydırdı böyle iş mi olur diye
(796 puan) tarafından
****** iste  cnmm   10 tl fazla kazanicam die  yapiyor
0 oy
(1,159 puan) tarafından
Banada 2 kere yaptılar ki bebegimin kirki çıkmamışti nasil.katlayim abi diyorum banane diyor sikayet ettim bisey cikmadi esim o sinirle kredi cekti araba aldi 
tarafından
Takip edeceğim
0 oy
tarafından
Hangi şehir aacaba burda 2 tane bebek arabası alınıyor 3. Olduğunda alınmıyor herhlde ama bossa yine alıyor sikyt edin tabiki terbyszlr
tarafından
Konya normalde yasak değildir yani hiç başımda gelmedi ama şoför gençti aklın sıra uyanıklık yapacaktı
0 oy
tarafından
Okurken sinir oldum 
0 oy
(9,080 puan) tarafından
Bir kere bende aynı durumla karşılaştım o kadar zoruma gitti ki otobüsteki diğer insanlar şoförun üstüne yürüdü senin evladın anan yok mu diye indirmek istemediler beni arabadan ama o kadar zoruma gitti ki indim 45 dk yürüyerek eve gittim ağlaya ağlaya artık biryere gideceksem İETT otobüsleri ile gidiyorum orda bebek arabasına bişey demiyolar

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 593 göst.
21 Temmuz 2019 Diğer kategorisinde Külliyen yalan (344 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 273 göst.
20 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Ayazmoms (102 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 335 göst.
13 Şubat 2023 Diğer kategorisinde ElvinHelin (331 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 68 göst.
22 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Piskopos-_civciv-_ (5,914 puan) tarafından soruldu

382,964 soru

11,463,606 cevap

35,057 kullanıcı

...