+1 oy
902 göst.
önce Diğer kategorisinde (224 puan) tarafından
18 aylık oğlum doğduğundan beri babacı asla ama asla bana gelmiyor eşim işe gider gelene kadar baba diye ağlar denize götürüyorum baba evde araba sürüyoruz baba yemek yedirmeye çalışıyorum baba ne yaparsam yapayım asla mutlu olmuyor ve sadece babasını istiyor bugün parktaydık gel sallanalım diyorum yok baba diyor tutuyorum elimi itiyor orda oturdum ağladım:( belki size komik gelecek ama bir insan annesini hiç özleyip sevmez mi babası bir saat filan alır götürür eve gelir benim yüzüme bakmaz bile artık okadar sıkıldım ki oğlum la inanın bişe yapmak gelmiyor içimden biliyorum küçük bilmiyor diceksiniz ama bu çok fazla değil mi 

22 Cevaplar

0 oy
önce (967 puan) tarafından
Sen sürekli yanindasn seni ozlemesine fırsat verdin mi hiç 
önce (224 puan) tarafından
Maalesef sadece babasına bırakabiliyorum bırakacak kimse yok
Tamam babasına bırak özlesin seni
Babası işten dolayı anca bir saat alıyor
Tamam işte babasını 1 2 saat gördüğü için baba özlemi var gece gündüz seninle olduğu için seni ozlemedigi için seni aramıyor
Bi an önce okula gitsin ozaman :)
-Reklam-
0 oy
önce (425 puan) tarafından
Annelik icgüdüsüylr zorunuza gidiyor haklı olarak ama gecici bir suredir bu cunku o da zamanla siz olmadan bazı bircok seyi yapamayacağinı anlar 
Ama hiç bana ihtiyac duymuyor sadece baba oturdum parkta hüngür hüngür ağladım resmen 18 aylık oğluma küstüm
0 oy
önce (16,561 puan) tarafından
Normaldir canım sabahtan aksam kadar anne anne anne. Babayı fazla görmeyince özlüyorlar
Mutlu olsun diye parçalıyorum kendimi o baba diyor zoruma gidiyor ve kızıyorum
0 oy
önce (94 puan) tarafından
Benimkide oyleydi bi ara cidden kotü hissettiriyor ama şua 3 yaşında ve bi anda anneci oldu annemde annem canim anne diye geziyor sanki gecen sene baba diye aglayan o deilmiş gibi. Hastaney gotumüştük bi kere igne yapildi babaaa babaaa diye agliyo ben gidyorum yanina beni itiyo faln hatta orda bi kadin ilk defa baba diye aglayan cocuk gordüm dedi. Sanki kotü davraniyormuşum ya da yetersizmişim gib hissetmiştim ki çevremdeki herkes anneliğimi taktir eder. Ama oda gelip geçiyor canım inan bana
Bizim kide hastanede baba diye ağlıyor beni itiyor
0 oy
önce (477 puan) tarafından
Valla ne güzel derdin var bacım benim evlatlarımda yaşasaydıda babalarını sevselerdi keşke öyle isterdim ki babalarıyla vakit geçirirken onları izlemeyi 

Ama bi yerde de aynn sen taşı doğur büyük acısını çek o baba desin vur pdposuna bitane yallah babana hadi:))))
Ya sizin için içim parçalandı
0 oy
önce (101 puan) tarafından
Benim oğlum 5 yaşında babasına çok düşkün beni yanına sokmaz. Eşimin yanına giderr otururum hemen aramıza girer. Beni kıskanmaz, babasını kıskanır gider onun yanına yatar. Bazen benim de zoruma gidiyor. Ama gerçekten evde büyüyene kadar hep bizimleler babalarını istemeleri normal. Ben bile bu yaşımdayım babama daha düşkün olduğumu onu daha çok özlediğimi farkediyorum, ailemden uzaktayım annemle günde 3 kere konuşurum babamla daha az konuşurum o yüzden onu daha çok özlüyorum 
Ne bileyim bazen anne oğul ilişkilerine özeniyorum
önce (101 puan) tarafından
Biraz büyüyünce değişir belki
Belki zor gibi ama kocam da meme olsa bana hiç gelmez di eminim
0 oy
önce (1,922 puan) tarafından
Kendini üzme canım çocuklarda dönem dönem değişiyor o
Bizim 18 ay her dönem baba hiç anne olmadı
0 oy
önce (1,640 puan) tarafından
Baba kelimesini daha kolay söylüyorlar başlarda hep ağızlarında baba oluyor, anlattigin kadarsa tabi biraz fazla babaciymis ama şöyle söyleyeyim benim kızım o yaşlarda ne anneci ne babaciydi.ben de çok üzülürdüm bu çocuk beni hiç sevmiyor diye ama sonradan bana bir tutuldu pir tutuldu şimdi varsa yoksa ben, bir ortamda ben yoksam huzursuz oluyor seninki de biraz kendini bilsin o da sana düşkün olur annesini sevmeyen çocuk olmaz :)
Yok kız valla sevmiyor bugün resmen yalvardım gel oğlum kayalım gel sallanalım gel koşalım gel yiyelim gel içelim babası yanında tutmuş elini babası kaçacak sanki bana da dokundurmuyor :) orda bi anne oğul vardı birlikte herşeyi yaptılar onları görünce hüngür hüngür ben bi ağla eşim de dalga geçti bide ona ağladım resmen 18 qylık çocuğa küstüm
önce (1,640 puan) tarafından
:)) çok iyi anlıyorum canım ilk cocuksa seninki de insan sanki o anne çocuk bağını hiç kuramayacakmis gibi düşünüyor ama sen böyle ilgili sevgili bir anneysen tabi ki o da sana bağlanacak ileride.bir yandan da emin ol o yaşlarda babaya düşkün olması senin için avantaj, çünkü o zamanlar ben çok sıkılırdım ilgilenirken çok fazla oyun oynamayı bilmezler doğru düzgün konuşmazlar ilgi çekici bir şey yapılmıyor o zamanlar.ama şimdi mesela 3 yasinda her şeyi biliyor , huysuz zamanı değilse tut elinden gezdir senle sohbet eder susmaz birlikte eğlenmesi daha güzel simdi
O zamanları bekliyorum
0 oy
önce (10,343 puan) tarafından
Keşke babacı olsa keşkeeee 7/24 bu sıcakta yapışık ikiz gibiyiz ne yakamdan ayrılır ne paçamdan
Bazen üzülüyorum ama ben istemediğini açık açık belli edince okadar üzülüyorum ki
önce (10,343 puan) tarafından
Eminim anneci olacağı günler gelecek. Bende kendimi teselli ediyorum sosyal olacak bigün başkalarıyla da iletişime geçecek diye ama yok yabancılaşma çok
O bizimkinde de var sosyal değil okadar gezidrmeme rağmen
0 oy
önce (3,282 puan) tarafından
Benim kız 1 yaş civarına kadar biraz daha babacıydı. Sonra biraz kuduruk olmaya başladı. Tutturmalar 2 yaş sendromuna giriş vs. Babada da hiç tahammül yok birazdan susar nasılsa yok anlayış sabır yok. Baba kızmaya bi dünya laf edip gitmeye başlayınca kızım uzaklaşmaya başladı. Anneci oldu. Bu sefer de niye bana gelmiyor sarılmıyor vs demeye başladı eşim. E böyle böyle diyorum da ne alaka deyip kızıyor.

Baba daha mı anlayışlı acaba sizde de? 
Evet babası hiç ses etmez ne dese evet ben kural koyuyorum babasında kural yok ben kızıyorum ister istemez babası asla ne yapsa ses etmez
önce (3,282 puan) tarafından
Eltimin erkek çocuk ama o da öyle ya. Annesi de diyor çok babacı. Gerçi o 3 yaşında ama. Biraz yaramaz da. Küçük kardeşi var rahat vermiyor. Anne bunalıyor koca gün tabi, kızıyor baya. Baba iş dönüşü 1-2 saat gördüğünde rahat davranıyor. Annenin bütün ceremeyi çektiğinin farkında değil. Çocuk da babam daha az kızıyor deyip babacı oldu galiba.
Bizim duruma gelince aslında ben de kızıyorum yeri geldi mi ama ağlamaya başladı mı sussun diye bekliyorum genelde. Eşim ağlama, sus, al be al yeter ki sus deyip naparsan yap deyip daha çok ağlatıp gidiyor. Kuralcılıktan değil yani bizimkisi.
Ben de çok kızıyorum çünkü be yapsam baba diyor bi yerden sonra bana tak ediyor
0 oy
önce (13 puan) tarafından
Benim kızımda öyleydi bende üzülüyordum sonra oğlum doğdu oda bana yapışık lavaboya bile zor gidiyorum hiiç üzülme daha iyi oluyor öyle babası ilgilensin sende kendine zaman ayır tadını çıkar
Üzülüyorum evet herkes iyi diyor ama
0 oy
önce (1,407 puan) tarafından
Bnm oğlumda aynı biliyor musjn ve şuan salliyorum bunu okurken yanlız olmadığımı fark ettim sürekli evde gotle dön gibiyiz evdeyjm ben bakıyorum ve anneane babane felan yok gurbetteyim eşim bugün mesela nöbetçi sürekli baba banada baba diyor daha tam konuşamıyor zaten çok üzülüyorum eşim işten geliyor onu özlüyor sonra güzel vakit geçiriyorlar yani beni hiç ozlemiyor hep yqn yanayız babasjnk çok ozluyo hwp baba baba diyor 
Demekki gözün de kötü anneyim
önce (1,407 puan) tarafından
Bazen bende aynı şeyi düşünüyorum konuşabiliyor mu kendini ifade ediyor mu
Çoook çoook az konuşma yok işaret ederek anlatıyor herşeyi gün de 10000 kez baba diyor sadece :)
0 oy
önce (34 puan) tarafından

Benim arkadaşımın oğlu böyleydi sonradan da anneci oldu çocuklar büyürken oluyor böyle şeyler canını sıkma tatlım annesin sen her şekilde sen :)

Kız ne beni sen bizim oğlanı görmedin
0 oy
önce (1,828 puan) tarafından
Benim kızım da öyle, babasına aşık. Babası gelince resmen bana ikinci insan muamelesi yapar. Ama valla benim işime geliyor. Bir yere gidince eşime eziyet ediyor, bende rahatça oturuyorum
Aynen ben oturuyorum eşimle oğlum dolanıyolar ozaman iyi oluyor evet ama arada beni de özlesin fena olmaz :)
önce (1,409 puan) tarafından
Ahahaha ben yazdım sandım benimde işime geliyor şimdi kızım.var ablası daha 5 aylık ay bana yapışık onuda babacı edeceğim yapisssinlar adama.
önce (1,828 puan) tarafından
Sizi akşama kadar görüyor özleyecek bir fırsatı yok ki
0 oy
önce (1,409 puan) tarafından
Benim çocuğum da öyle beni hiç sevmiyor sanki 
0 oy
önce (8,527 puan) tarafından
Cunku surekli yanindasin seni niye istesin ki babayi girmuyo ozluyo o yuzden bava sayikliyo brnim oglumda oyleydi ben oglum vana duskun olsun diye koynu.da buyuttum 5 dk birine birakip wcye gitmedim en fazla babasina biraktim o da 1 saat evin icinde ha disari falsn da degil o ds isim oldugu zaman sadece binde bir ve benim oglum mama dedi bava dedi dede dedi anane bile dedi 2 yasini doldurmadsn anne demedi bi kere oglumu kayinbsbamla sabah hasraneye goturduk kan verdik kaynanama fectik o arada kasla goz arasibda zeytin tabagini basindxn doktu yag oldu banyo yaptirdim mecbur uyuttum o uyuyoken me bur kayinbavamla hastaneye gittik eve geldigimizde uyanmisti benim yuzume bakmadi ksyinbabama gitti oyle uzuldum ki anlatamam sana suan oglum 2 bucuk olmak uzere en cok kimi seviyosun diyorum anneyi seviyorum diyo ben ise gitcem sen babanla otur diyorum hayir diye babanende otur diyorum agliyo ayri odada bile durmaz w dk oyalanif yanima gelir yaninda kim olursa olsun gedwn mutfaktayim babasiyla salondalar esim nereye gidiyon diyo anneyd gidiyom diyo o da bi kac sefer disarda bsbasiyla kaldi goremeyecegi yerdeydim yuzunu kapatti aglayacakti yani seni sevmedigi icin degil zaten surekli ysnindasin ondan 
Okurken ağladım şuan neden bilmiyorum ama :(
önce (8,527 puan) tarafından
Cunku acina dokundum ama inan uzulecek bisey yok korkma uzulme bebrg8n seni cok seviyo
0 oy
önce (319 puan) tarafından
 Ben seni çok iyi anlıyorum. Geçen kızım annemin kucağındayken emmek istedi ve memesini gösterdi. Normalde de düşkün biraz, onu görünce bana pek gelmez. Ay bir gücüme gitti resmen 13 aylık bebeye küstüm. Bir de regl öncesi ve genel bir sinir bozukluğum vardı zaten. Süpürge yaparken ağlıyorum bir yandan. Sütten kesilince n'olacak bı çocuk beni hiç takmayacak mı diye.. Sonra kendime geldim tabi ama, gelene kadar da.. 
İnsanın zoruna gidiyor belki çok basit bişe ama
0 oy
önce (7,275 puan) tarafından

34 aylık oğlumun babasini hiç gormemesine rağmen 

Seni sevmiyorum babamı çok seviyorum demesi 

Ben babamin bebegiyim demesi 

Bemimi babanimi seviyorsun dediğimde babamı demesiiii

Ben öleyim o zamann

Oy yavrum ya
0 oy
önce (14,581 puan) tarafından
Ay benim küçük kızımda öyle ya. Gece uyanınca bile baba diye ağliyor. Sabah babası işe gidecekken boynuna sarılıyor gitme diye ağlıyor. Babasıyla yeterince zaman geçirememekten kaynaklaniyor bence. Akşam ailecek dışarı çikiyoruz nasıl seviniyor. Babası olmayınca mutsuz maalesef. 
Bizim de aynı babası olur sa bi ortam da gülücükler saçar benimle en sevdiği şeyleri de yapsam görüyorum ki mutsuz
0 oy
önce (2,349 puan) tarafından
Banada gündüz iki kere falan sorar baba nerde diye .bende işte kızım para kazanıyor diyorum yoksa nim nim olmaz diyorum tamam anne diyor sormuyor birdaha.gelince bikere sarılır öper bidaha yüzüne bakmaz :)) bende hiç bırakmıyorum sürekli benle ama yüz bin kere anne der .
Bazen heves ediyorum ne yalan söyleyim evet babasını sevsin filan ama beni de sevsin

İlgili sorular

0 oy
29 cevap 881 göst.
7 Ocak 2021 Aile kategorisinde Asel nisamm (285 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 289 göst.
21 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Glstanbeste (262 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 377 göst.
28 Kasım 2023 Aile kategorisinde Gamzeli_1 (379 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 360 göst.