0 oy
867 göst.
Aile kategorisinde (285 puan) tarafından
Yengem 3 çocuğuna hamile kaldı  çok sevindik ailece 2 oğlu var birde kız olsun istedik ve rabbim kız nasip etti hepimiz çok sevindik herşey yolundaydı taki bugüne kadar kontrole gitti 24 haftalik doktorlar bebegin beyni akciğeri el ayak hepsi su toplanmış dedi yaşamaz bu bebek size hayrı yok denildi inanmadık mersinin tüm kadın doğum doçent uzman doktorlarına gitik ne yazık ki onalrda aynısını dediler paramparça olduk ne yapacağımızı bilemedik karnında su almaliyiz dediler neden böyle oldu diye amyonsentezi yaptılar ama gene çare olmadi suyu alsakda ölçek dedi almasanızda dedi çünkü sağlıkliksiz gebelik dedi son 1 hafta içinde bebeğe böyle bir teşhis konuldu istemedik bebeğin bile bile canına kıyamadık doktorlar sizin için daha kötü olur dediler anneyi zehirler dediler çocuk engeliymiş beyni bile doğru düzgün olmamis dediler 10 güne kadar bekleyin kalbi halen atiyorsa ilaçla sona erdirecz dediler ölü doğum yapacak hemde normal doğum 10 saat suni sanci verielcek bu aci ugruna bir ölü bebek gelecek buna kim dayanir yengem psikolojisi mahvolacak suan bile halen kalbi atıyor tekme atıyor ölümünü bekliyoruz resmen bu hastalığın tadavisi yokmus allah kimseye yasatmasin

29 Cevaplar

+1 oy
(852 puan) tarafından
Rabbim yardımcısı olsun canım 
(285 puan) tarafından
Amin canım allah razı olsun şuan tek istediğimiz yengemize doğum sırasında hiç bsey olmamasi
-Reklam-
+1 oy
(12,513 puan) tarafından

Of ya okurken mahfoldum :'(:'(:'(

(285 puan) tarafından
Biz onun o şiş karnina bakarken kahroluyorz ama takdir ilahi
+1 oy
(11,505 puan) tarafından

Rabbim yardım etsin canım. 

(285 puan) tarafından
Tesekur ederim amin saol Canim
+1 oy
(1,279 puan) tarafından
Canm mersinde mi yaşıyorsunuz eğer öyleyse profesör doktor filiz çayan var bi oraya gidin derim global ekincide muayenesi biraz pahalı ama mükemmel bi doktor  
(483 puan) tarafından
Bnde mersinde yasiyorm keisnlikle fiiz cayana gtmeliyiz dort dortlik son kes gidin
(1,279 puan) tarafından
Evet benimde riskli gebelikti gittim çok çok iyi psikolojik olarakta insani çok rahatlatiyo
(285 puan) tarafından
Orayada gittik canım oda aynısını söyledi
(1,794 puan) tarafından
Hadiya çok üzüldüm Allah yardımcınız olsun
(1,279 puan) tarafından
Gercektenmi çok üzüldüm ne diyelim allah yardım etsin çok zor
0 oy
tarafından

Allah düşmanımın başına vermesin çok üzüldüm vallahi rabbim sabır versin sizlere :(

(285 puan) tarafından
Saol canim allah herkese hayirlisi evlat nasip etsin
tarafından
Bende 25 haftalığım nisanda doğum yapıcam benim içinde dua et sağlıklı alayım kucağıma ♡
(285 puan) tarafından
Allah hayırlı doğum nasip etsin sana insalah
0 oy
(14,030 puan) tarafından
Okurken gözlerim doldu o anneyi düşünemiyorum Allahım kimseye yaşatmasin bu acıyı :(
(285 puan) tarafından
Amin çok zor odaya kapatmış kendini ağlıyor nr yapsakda hiç bsey hoşuna gitmiyor
(14,030 puan) tarafından
Ona suan dünyaları da versen boş :(
0 oy
tarafından
Ayyyy çok zormuş gercekten Allah yardımcınız olsun 
(285 puan) tarafından
Allah razı olsun hemde çok zor
0 oy
(1,451 puan) tarafından

Böyle bi acıya ne denir bilemedim Allah sabrını versin yengene :(

(285 puan) tarafından
Bu acininda acisi tarifi bile yok
0 oy
tarafından
Allah yardimc8si olsun çok zor . Ben düşük yapmıştım 7 haftalık sağlıksız gebelikmis . Doktor çok şanslısın ki daha çok büyümeden düştü demişti.  7 haftalık bebeğe bile aylarca ağlamıştım  
(285 puan) tarafından
Bu bebeğin heryeri gelişmiş normal bir insan gibi ölü doğacak ama o kadar üzgünüz ki
0 oy
tarafından
Gözlerim doldu allahım inşallah bir mucize gerçekleşir rabbim o bebeği yengene bağışlar insallah
(285 puan) tarafından
Aminn inşallah
0 oy
(27,348 puan) tarafından

Oy kıyamam:( çok zor dur Rabbim bir mucize nasıp etsin insAllah

(285 puan) tarafından
Keşke rabbim bir.mucize verse bize
0 oy
tarafından
Rabbim safi ismiyle sifa versin bebgin kendi kendine olmesini bekleyin siz mudahale ettirmeyin rabbim mutlaka verdigi derdin dermanini verecektir benmde oldu karnimda 6 aylik benmkide kalbinde sikinti vsr dediler inanmadım vekledim rabbim aldi vicdankmm cokk rahat
(285 puan) tarafından
Allah rahmet eylesin şeffatcin olur diğer dünyada
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Yüreğim yandı allahım sabırlar versin :((
(285 puan) tarafından
Aminn
0 oy
(806 puan) tarafından

Yaaa ama çok üzüldüm şuan da bende canım Allah yardımcınız olsun inşallah. Rabbim dermansiz dert vermesin yalnız o sanciyi çekip ölü doğum olmasına da çok çok insan üzülüyor ya diyecek bişey bulamıyorum Allah yardımcısı olsun yengenin inşallah canım :'(:(

(285 puan) tarafından
Saol Cnm
0 oy
(1,320 puan) tarafından
Allah şifa versin Allah kolaylıkla atlatmasini nasip etsin 

Ama burda olan bir sürü gebe anneyi de çok etkiledin keşke açık açık yazmasaydin :(( of 
0 oy
tarafından
Allah kimsenin başına vermesin çok üzücü ya 
0 oy
tarafından
Malesef yaşamıyo teyzemin yıllarca çocuğu olmadı 15 sene sonra tüp bebek ile oldu beyni gelişmemişti şu toplamıştı doğdu sadece 1 ay yaşadı oda yoğun bakimda idi teyzem çok kötü oldu aklı dengesini kaybedecek kadar sonra kendini cemaate adadı şimdi yavrum bana şefaatçi olucak diyor çok zor Rabbim yardımcınız olsun
(285 puan) tarafından
Evet tedavisi yok dediler
0 oy
(5,406 puan) tarafından
Benim de psikolojim mahvoldu gözüm karardı başım döndü Rabbim sabır versin 
(285 puan) tarafından
Alldh razı olsun
0 oy
(5,134 puan) tarafından
Of çok üzüldüm canım rabbim yardımcısı olsun
(285 puan) tarafından
Saol Cnm
0 oy
(405 puan) tarafından
Peki o kadar sağlıksız bir bebekse nasıl tekme atıyor ki anlamadım ben çok üzüldum yaa 
(285 puan) tarafından
Bilmiyorum yaşıyor bebek eli ayağı hepsi var
(405 puan) tarafından
Vardır illaki ama doktor beyninin yarışı oluşmamış demiş ya garip geldi nasıl hareket ettiriyo elini ayağını o zmaan neyse Rabbim sabrını versin inşallah

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 330 göst.
28 Kasım 2023 Aile kategorisinde Gamzeli_1 (278 puan) tarafından soruldu
0 oy
31 cevap 1,278 göst.
2 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Hesabim (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 285 göst.
13 Mayıs 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 297 göst.