0 oy
133 göst.
önce Diğer kategorisinde (23 puan) tarafından
önce tarafından kapalı
Hanımlar Instagram açılmadı ama VPNden Girenler varmış Sanırım ben giremiyorum Başım belaya girer diye özellikle şunu sormak istiyorum sizi Bazıları Yasal işlemi başlar diyen var bazıları da Instagram kapatirabilir ve Banka hesabını çalıyorlar para çekebilir kredi çeker diyen var Yani VPN bağlandıktan Sonra adresi Banka hesapları dair çıkar diyorlar Bazıları da öyle bişi yok korkutuyorlar diyorlar bilemedim yani bu vpn konusu çok taktım Ben iyice ama Instagram bagimlisiyim Resmen Instagrami giriyorum Daha hayla erişim kapalı Elim alıştırdikca direk oraya basıyorum Ama vpnden hayatta giremiyorum büyük basım belaya girer Falan yani uğraşamam..
notu ile kapatıldı: Soru başlığı sorunuzu kısaca özetleyecek şekilde belirlenmelidir. Bu tarz soru başlıkları platform kullanışlılığını azalttığı için soru kapatılmıştır.

2 Cevaplar

0 oy
önce (143 puan) tarafından
Hiç birşeyi hayatınızın odağı yapmayın girmeyin ne olacak hem size de detoks olur 
önce (499 puan) tarafından
Anam ne instagrammis bu tamam bende kullaniyordum  ilk gun elim gitti geldi simdi sallamiyorum bile kaldirdim telefondan valla kafam rahatladi ya
-Reklam-
0 oy
önce (581 puan) tarafından
VPN kullanımı yasal yani sen VPN yüzünden bi suç işlemiş sayılmıyorsun lakin güvenilir bir VPN uygulması olması lazım. Ayrıca VPN açıkkenn banka hesaplarını telefondan açmaman gerekiyor 

İlgili sorular

+1 oy
9 cevap 369 göst.
30 Mart 2024 Aile kategorisinde Bidibidibidi (623 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 84 göst.
11 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Anne.adayii (882 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 182 göst.
21 Haziran 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 390 göst.