0 oy
350 göst.
Diğer kategorisinde (2,670 puan) tarafından

Yani artik agliycam agliyamiyorum

Geçen ay yumurtlama gunlerini degerlendirdik bir suru testler yaptim hepsi 2 sonra hayalet cizgi gibi bisey oldu en son testim 2 saat sonra baya koyu oldu buraya atmistim kesin hamileyim dedim adet oldum

Ama bundan once 3 hamilelik gecirdim hepsinde 5 dakika icinde 2 cizgi olustu ama malesef en son bebegimin kalbi durdu kurtaj oldum

Bu ay yine denedik yumurtlama gunlrrini degerlendirdik adetime 5 gun kaldi test taptim 1 saat bisey yoktu ama boyle zorla gorunrn bi golge gibi bisey vardi testide yanimdan ayirmadim 1 saat sonra bi baktim ikinci cizgi olusmus yine kafayi yedim bu neden benim basima geliyo umutlanmak istemiyorum ama test neden boyle olurki burda fotonun kalitesi dusuyo gercekte ikinci cizgi o kadar bariz ki

Simdi diyceksiniz kan ver doktora git ama bunlarin hepsini yapicam sadece basina gelen var mi olumlu yada olumsuz sonuc alan var mi lutfen yazin yoksa kafayi yiycem 

image

image

12 Cevaplar

+1 oy
(1,305 puan) tarafından
Ama cnm bu kuruma çizgisi zaten renksiz bi cizgi belirmis hemde 1 saat sonra 

Allah evlat sahibi olup kucagini doldursun insalalh
(2,670 puan) tarafından
Canim daha oncelerde adetim gecince hamilemi kaldim diye testler yapardim yemin ederim 30 test yapmisimdir hic kuruma cizgisiyle karsilasmadim
En iyisi yarin gidip kan vereyim
(515 puan) tarafından
Testin kağıdında da yazar, kuruma çizgisini dikkate almayın diye. İlk 10 dakikada çıkmayan çizgi sonradan çıksa bile gebelik değildir. Bir de bu kaset testler dandik. Madem gebelik planlıyorsunuz Prodoctor marka erken gebelik testi al çoklu, adete birkaç gün kala bile sonuç verir. Bunlara çöp etme paranı.
(2,670 puan) tarafından
En iyisi yarin kan vericem ama sanirim hamile degilim tesekkur ederim yazdigin için
-Reklam-
+1 oy
(1,153 puan) tarafından
Çünkü kuruma çizgisini pozitif olarak görüyorsunuz. Beyniniz o gebeliği çok isteği için size pozitif geliyor ama o aslında sadece bekleye bekleye daha da belirginleşen bir kuruma çizgisi. Bu yüzden ilk 5 dakika önemli ve 10 dakika sonrası bütün testler geçersizdir. Şuan boşuna umutlanmayin bu testte negatif ama zaten adetine 5 gün var yani testi yalmak için zaten çok erken davranmışsin üstünden stresini at 5 gün daha bekle adet olmazsan testi yap o zaman daha net bir şeyler denilebilir. 
(2,670 puan) tarafından
Gerçekten oyle mi diyorsunuz
Aslinda beni çildirtan ne biliyomusunuz ben daha oncelerinde adetim gecikirse testler yapardim hic kuruma cizgisi ile karsilasmadim hep tek cizgi olarak olustu ve oylede kaldi
Ama yarin gidip kan vericem adetime 4 gun kalmis olucak varsa azda olsa cikar dimi kanda
(1,153 puan) tarafından
Çıkmayabilir. Hele geç döllenme ise mümkün değil. Ben bu yollardan çok geçtim artik eczaneye gidip test almaya o kadar utanıyordum ki internetten 30lu 40lu şeklinde sipariş veriyorum çünkü adete 1 hafta kala başlayıp hergun yapıyordum. Böyle böyle 2 yılım geçti benim.  İki gebelik geçirdim ikisinde de adetten 1 hafta sonra pozitif gördüm biri beta 17ndogeri 23 idi disunun yani değerler o kadar düşüktü
(2,670 puan) tarafından
Aslinda tiroit var bende onun icin kan vermem gerek ama hcg da vericem aklimdan ciksin istiyorum
(1,153 puan) tarafından
İlaç kullanıyorsun demi? Tiroit yüksek ise hamile kalmak zorlaşıyor ikisini bir verip kontrol ettirin belki sebebi tiroittir
(2,670 puan) tarafından
Gecen aydan basladim ilaç kullanmaya aslinda degerlerim az yuksekti ama yinede bakicam normale donmusmu
0 oy
(16,778 puan) tarafından
Hayalet çizgiyi gördüm 

Ama işte ilk 5 mi 10 dakka içerisindeki sonuç doğru diolar

Neden 1 2 saat sonra değişio sonuc bnde anlamiom 
(2,670 puan) tarafından
Yani bende bunu anlamiyorum tamam negativ olsun ama 1 saat sonra neden 2 cizgi olusurki kafayi yiycem sevincim kursagimda kaliyor
(39 puan) tarafından
İlk bakılan doğru sonrasında test geçersiz oluyor inşaallah en güzel zamanda gelir isteyen herkese rabbim tattirsin bu duyguyu
(16,778 puan) tarafından
Rabbim en kısa zamanda hamileliği nasip etsin sağlıklı sıhhatli evlat nasip etsin cnm
(2,670 puan) tarafından
Aminn kizlar çok sag olun Allah razi olsun
0 oy
(8,825 puan) tarafından
Adetine daha var canim belle olmaz bi kac gun sonra tekrarla ilk 5dk icinde cikmadiyss bu cizgi kuruma cizgisi oluyo 
(2,670 puan) tarafından
Bekliycem zaten adet olursam doktora gidicem bi promlemim mi var anlamiyorumki
0 oy
(2,572 puan) tarafından

image

bnmki mesela hep böyleydi.  
(2,670 puan) tarafından
Ilk 2 hamileligimde benimde ayni boyleydi canim
Bi tek 3 hamileligimde silikti ama o bile 2 dakikada cikmisti onu kaybettim malesef
(2,572 puan) tarafından
Genetik sorun mu var . Arastirildimi
(2,670 puan) tarafından
3 hamileligimde malesef tirod çikti bende
Ama 2 oglum gayet saglikli ve guzel hamilelik geçirdim
(2,572 puan) tarafından
Abimin karisindada var tiroid ilaç kullaniyor . 2. Ye hamile .
0 oy
(1,927 puan) tarafından
2 kere hamile olmadığım halde test yaptım şüphelenip. İkisinde de kuruma cizgisi görmedim tek çizgiydi. Bilemiyorum kuruma çizgisi mi değil mi. Benim testlerimde hiç olmadı saatlerce beklediği halde. 

Ayrıca şunu söyleyeyim bir arkadaşım adet gününde geceden test yapmış tek çizgi çıkmış sonra morali bozulup yatmış sabah bakmış ki silik ikinci çizgi var. Sonra gidip kan vermiş ve hamileydi. Her şey olabilir yani. Şuan en mantıklısı birkaç gün daha bekleyip erken gebelik testi yapmanız. Yahut kan vermeniz. Allah gönlünüze göre versin.
(2,670 puan) tarafından
Hah işte canim tam olarak bunu diyorum bende eskiden yapardim testler hic kuruma cizgisi gormedim
Sadece gecen ay ve bu ay boyle oldu
Ama yarin adetime 4 gun kalmis olucak gidip kan vericem bakalim nolucsk
(1,927 puan) tarafından
Verin bakalım netleştirin kafanızda. Belirsizlik kötü oluyor
0 oy
(181 puan) tarafından
Kuruma çizgisi bu ilk 10dk içinde çıkan sonuç doğrudur bı şüpheniz varsa kan tahlili en kesin sonuç bildirir çünkü gebelik varsa önce kana geçer en son idrale geçer 
(2,670 puan) tarafından
Umudum yok ama yarin kan vericem tesekkur ederim
0 oy
(2,272 puan) tarafından
Önceleri hiç böyle şeyler olmuyodu ya yoksa yoktu varsa ertesi gün bile çizgi çıksa o pozitif oluyodu. Bende şüpheleniyorum valla korona testleri yaptılar böyle herkes pozitif çıktı pozitif olmadığı halde bile. Ellerinde kalan testleri böyle millete karalıyolar gibime geliyo çünkü aşırı arttı bu durum 
(2,670 puan) tarafından
Bende onu diyorum onceleri hic boyle olmazdi bu testlere bisey oldu son bir yilda
0 oy
(3,594 puan) tarafından
Kuruma çizgisi. Hatta o kadar ki sararmış:/
(2,670 puan) tarafından
Tesekkur ederim yazdigin için
0 oy
(554 puan) tarafından
İlk 5 dk içinde çıktıysa doğru sonrası kuruma çizgisi canım ıslandığı için bi süre sonra alttaki çizgiyi gösteriyor hcg hormonu yüzünden değil yani benimde böyle oldu 1 saat sonra belli oldu ertesi gün regl oldum 5 dk bekledikten sonra at çöpe bakma bile yada şüphen varsa kan ver böyle strese girmemiş olursun 
(2,670 puan) tarafından
Tesekkur edrim canim yazdigin için artik testlerede guvenim kalmadi
0 oy
tarafından

2 tane çocuğun var zaten daha Allah'tan belanı mı istiyorsun otur kız yerinde napacan ,3.yü :D

(412 puan) tarafından
Hahahah :))))
(2,670 puan) tarafından
Bilmiyorum canim ya çok istiyorum diger bebegimi kaybedince içimde kaldi bebek sevinci
Bilemiyorum ben anne olmayi çok seviyorum qakiba
0 oy
(1,932 puan) tarafından
3 sene tecrübe ettiğim konu net kuruma canım bu olsa zaten pat pat ilk dakikalarda çıkıyor sonrasında test çok ıslanıyor çizgi çıkarıyor malesef 
(2,670 puan) tarafından
Oyle mi diyorsun umudumu keseyim o zaman çok tesekkur ederim yazdigin icin
(1,932 puan) tarafından
Vallaha canım atma saydım elimde okadar çok böyle test vardı ki ama kana gelince negatif malesef  birde regl olmuşsunuz galiba regl oldusanız zaten pozitif olmaz
(2,670 puan) tarafından
Geçen ayda aynisi olmustu regl oldum bu ay reglime 5 gun kaldi ama artik hamile olduguma inanmiyorum sanirim yine gecen ay gibi olucak
(1,932 puan) tarafından
Canım ben bu ay regl oldun sandım bekle daha 5 gün varmış erken zaten neden umutsuzluğa kapılıyorsun reglin geçiksin bi bakalım 5 gün beta için yeterli süre olmaya bilir şuan rehl gününü bekle en iyisi
(2,670 puan) tarafından
Tesekkur ederim canim oyle yapicam artik rabbim nasip ederse olur etmezse yapacak bisey yok

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 256 göst.
13 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Fatmanurun Annesi (508 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 417 göst.
18 Mart 2024 Diğer kategorisinde MehSinOz (172 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 329 göst.
0 oy
5 cevap 85 göst.
26 Nisan 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

395,487 soru

11,830,838 cevap

35,902 kullanıcı

...