0 oy
388 göst.
Diğer kategorisinde (5,675 puan) tarafından

Kızlar hayrlisyla ikinci çocuk gelecek eşime dolap alalaim dedim yer yok gerçekten büyük kızım kiyafetleri kış olinca yazları baza altına koyiyorim yaz olinca da kisliklari hata resim bu kendi dolabimiza koymuşum yarisini yıkadım yeni doğan bebek kıyafetleri daha. Bisuru var nereye sigdrcam 

imageyer yok aşağıda kızımın ki var üst de artık yavaştan koyiyorim yer yok 25 hftalik hamileyim napmam lazim nasıl yer açacam kızlar 

28 Cevaplar

0 oy
(179 puan) tarafından
ikizlerim var ve ilk günden dolapları oldu. o kadar kıyafeti başka bir yere sığdırmayı düşünmem bile imkansız. bence çocuklara özel bir dolap edin
(5,675 puan) tarafından
Bncede yaa eşime dyorum bakalım inşallah alırız ya
-Reklam-
0 oy
(1,098 puan) tarafından
Biri bizim dolabın içinde digeri.sebzelikte takılıyorlar shahha :D kasmıyorum şimdilik büyüyene kadar
(5,675 puan) tarafından
4 raflı sebzelik var kız onu mu kullansam napsam:) çnkü daha bebek arabası almadık beşik almadık oda patateslerimi koymuşşum
(1,098 puan) tarafından
Ben öyle yaptım canım evimde yer sıkıntısı var benimde çok küçük olduğu için
(5,675 puan) tarafından
Çocuk odasında aynalik var bide bir köşeye yatak koymuşum üst üste dizmişim sünger döşek var nereye koyim büyük kızıma yatak lazım dolap lazım beşik lazım bebek arabası bile kırıldı yok almam lazım kiraciyim bide bir iki sene idare mi etsem dyorim ya
(1,098 puan) tarafından
Et canım ben kendi dolabımda askılı kısma koydum sebzeliği
(5,675 puan) tarafından
Öyle yaparım yada çocuk odasında bir koseye koyarım ya
0 oy
(1,650 puan) tarafından
Aynı durumdayım bende kızımın dolabı odası VS var ama kızımın kıyafetleri çok şimdi ne yapıcam onu düşünüyorum 
(5,675 puan) tarafından
Kız hee.yaa napacaz kaldık öyle yer de yok
0 oy
(12,386 puan) tarafından
Benim 1 tane çocuğum var ve doğmadan dolabını hazırladım. 2 kanepemi elden çıkardım ve oda yaptım çocuğuma 
(5,675 puan) tarafından
Ne güzel ya biz üç ev degistrdik alamadikki
(12,386 puan) tarafından
Ben almadım canım dolabını evlenmeden kullandığım 2 kapak 2 çekmeceli vardı onu getirdim annemden araya bi raf attım bide boyadım gayet işimi görüyor
0 oy
(3,961 puan) tarafından
Cocukarimin ayrı gardrobu var benim ayrı var yoksa mumkunati yok sigamayiz canım 3 çocuk biri yetişkin ee haliyle kıyafet fazla daha baza altlarında da kisliklar var 
(5,675 puan) tarafından
Ne gzuel yaa kiradayim çocuk odasında aynalik var bide yataklarını koymuşum
(3,961 puan) tarafından
Bnde kiradayim ama mecbur aldık canim
(5,675 puan) tarafından
Mecbur olmuyor öbür türlü almak şart
0 oy
(1,566 puan) tarafından
Kızımın dolabı yok kendi dolabının bir rafini kızıma ayirmissim 

Şuan ikinci olacak mecbur dolap alacaz yer yok zatn kendi dolabimda küçük bez üst derken dünya üst baş yer yok 
(5,675 puan) tarafından
Ayy bzide yaa öyle aynısı orta bolume koydum oda yer yok
0 oy
(11,062 puan) tarafından
Tektede dolap vardi canim valla kendi dolabinda zor oluyo. Oteki kirada oldugum evde gomme yukluk vardi cocuk odasindq onu kullandim. Simdi kendi evimize gectik gomme dolap yaltirdim yine kolon arasi var. Çok rahat oluyo
(5,675 puan) tarafından
Gömme dolap çok güzel bişey yaa kendim evim olsaydı hemen yaprdim ama yok maalsef
0 oy
(515 puan) tarafından

Biz çocuk odası yapmadık. 4 kapılı gardırobu var oğlumun, her şeyi sığıyor. Bir bebek daha olsa rahat sığarlar. Yatağı da 140*200 yatak. Döne döne yatıyor :D

(5,675 puan) tarafından
Benim 6 kapaklı bir benim bir eşimin ortadakide kızımin koymuştum üstünü boşaltim sığmayacak gbi resimdeki gibi
0 oy
(546 puan) tarafından
Kanepe altinda valla hep bende istiyorum gardrop ve çocuklara oda ama yerim yok
(5,675 puan) tarafından
Benim de yerim yok kiraciyim daha beşik Alaçam büyük kızıma yatak almayı düşünüyorum bide yer 0
(546 puan) tarafından
Valla bende ayni durumdayim benim ikinci 1 yasina girdi besikleri hic sevmedi park besik hamak besik ise yaramadi benimle uyuyo kışın oglumun odasi sicak oluyo bu katlanan yataklardan almayi dusunuyorum gece serip gunduz yatak odasina kaldiriyim diye
(5,675 puan) tarafından
Sünger var bizde yerde yatsın dye benm de MDF beşiğimi çöpe attım kızım uyumadi hiç içinde eşime demistim alma dye park beşik almayı düşünüyorum bakalım ne olacak
0 oy
(9,492 puan) tarafından
İlk bebekte aldım ben bir dolap şimdi ikisine gayet yetiyor. 4 kapili dolap çok büyük değil cokda küçük değil 
(5,675 puan) tarafından
4 6 kapaklı olsaydı yeterli olurdu ya
(9,492 puan) tarafından
Yerin varsa ve bütçen uygunsa 6 kapakli al. Benim çocuk odası diye düşündüğüm oda da saçma sapan bir yerde kolon var resmen odanın ortasında bende ona göre bir dolap aldım 4 kapili
0 oy
(684 puan) tarafından
Benim kızımda eşyaları benim dolabımda ekim ayında dogumum ama şuanlık alamıcam gibi gözüküyor ev taşıma olayı var masraf cıktı ama kafama cokta takmıyorum olur elbet 
(5,675 puan) tarafından
Benim de Kasım'da doğumum bizde daha senemiz dolmadı buraya taşınali beşik bebek arabası almam lazım büyük kıza yatak düşünüyorum bakalım ne olacak hayrlisi kaç haftalık sin
(684 puan) tarafından
Doktora göre 29 cıkıyır kendi hesabıma göre adet tarihine 28 +4 haftalıgım canım daha bebege hicbirsry alamadım fırsat olmuyırki
0 oy
(10,597 puan) tarafından
Ben kızlarıma Koçtaş’tan aldım 4 kapılı fiyatı da uygun taksitte oluyor. En azından bir şifonyer bişey olmalı yoksa sığmaz canım 
(5,675 puan) tarafından
Çerkezköy demi aldın cnm
0 oy
(210 puan) tarafından
1 dolabı 5 kisi kullanan benn bizde insallah oda takımı alacağız çocuklara evden dolayı alamıyorum taşınınca artık az kaldı 
(5,675 puan) tarafından
Kaç kapaklı bizde 4 kişi olduk mecburen hepimiz kullanacaz
(210 puan) tarafından
5 kapak ama tek kapakta havlular var mesela digerleri çift kapak biri esimle benim diger çift 3 cocugumun giyimleri var canım
0 oy
(725 puan) tarafından
Oğullarımın ki bizim kendi dolabımızda biri sağ tarafta biri sol tarafta kızımın da a101'e mutfak dolabı tarzında 4 kapaklı dolaplardan var ona koydum
0 oy
(9,215 puan) tarafından
Yeni bir dolap almalısın canım ya da beslı cekmeceli plastık dolaplardan idareten. Benim 6 cekmeceli tuvalet masam vardı bes yasındaki kızımın kıyafetleri artık sıgmıyor dolabının siparişini verdik gelsin tuvalet masasını bebek için hazırlıcam inşallah 31 32 haftalardayım 
0 oy
(360 puan) tarafından
Kızımın odasında yüklük var şu an orda ıvır zıvır dolu ama doğmadan annemler genç odası gibi oda yaptırdı tek kişilik Montessori yatak komidin 4 kapaklı dolap var 2. Çocuğuma hamileyim yüklüğü boşaltıp orayı da onun için kullanmak istiyorum içini gardrop gibi yapmışlar çünkü çekmeceleri askı yerleri falan var bazen kızımın dolabına sığamıyorum ben eşyaları çok geliyor 2 çocukla her yer dağılır kesinlikle hem bir dolap derli toplu tutar bezini ıslak mendilini kıyafetini vs oraya koyarsınız hemde kızınız büyükse kendi giyinmeye dolabını yerleştirmeye alışır 
0 oy
(504 puan) tarafından
Seninkine benziyor benimki de. Onların ayrı yok bizim dolabın orta gözüne koymuştum kızımınkini. Şimdi yine doğacka onu da alta koycam da nasıl sığacaklar bilmiyorum 
(5,675 puan) tarafından
Aynısı desene ustede makyaj topliine parfüm falan koyiurodum cogusunu kaldrdim baza altında bisiru çıkardım çöpe attım yer yok ya
0 oy
(2,917 puan) tarafından
Biz yatak odasına özel duvardan duvara dolap yaptırdık eşimin benim 2 ufak cocugumun
(5,675 puan) tarafından
Kiracı olduğumuz için yapamıyorum maalesef
0 oy
(564 puan) tarafından
Ikizlerimi bekliyorum dolapları kiyafetleri hazır cunku baska bi yerde olmaz o cocuklar büyüduklerinde uzerleri musait olamadıginda rahatca kendi odalarinda giyinirler yada sizin odaniz surekli kiyafet icin gelip gitmezler daha rahat olur 
0 oy
(2,572 puan) tarafından
2 oglum var küçüğü 4 buçuk aylik . Büyüğü 8 yaşında odası var bazasi var . Dolabı yok suan.  Küçüğü de büyüyünce oda yapcam dolap alcam onlara . Kapıya da Prenslerin odası yazdırcam ':D

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 169 göst.
1 Haziran 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 281 göst.
26 Şubat 2023 Aile kategorisinde Evrim.34 (527 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 119 göst.
26 Haziran 2024 Diğer kategorisinde Simsek21 (1,533 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 603 göst.