0 oy
207 göst.
önce Diğer kategorisinde (4 puan) tarafından
Kayınvalidemler tatilden dönecek ve döndüklerinde yani her zaman böyle olur bize gelirler yemek yenir vs ama hamileyim şimdi yeni öğrendik sayılır onlara sürpriz yapacağız da benim elim kolum kalkmıyor ve midem çok kötü bu durumda hazırlık yapamayacağım nasıl bişey yapsam bilemedim dışarda yesek de orda mı söylesem acaba

10 Cevaplar

0 oy
önce (1,561 puan) tarafından
Dışarda yiyin ozmn en güzeli 
-Reklam-
0 oy
önce (581 puan) tarafından
Hdhaha eşim hamile dediğinde kaynanam derdinize neydi demişti o geldi aklıma xhhshaha
Dışarıda yiyin veya eşin pide filan yaptırsın canım
önce (1,683 puan) tarafından
Ahah sende olan dert bizi de tuttu deseydiniz :))
Sen mi bakacaksın dedik yok deyince de o zaman derdine de sen düşme demişti eşim :D
önce (1,683 puan) tarafından
Bu da çok iyiymiş:))
0 oy
önce (9,092 puan) tarafından
Özellikle neden hazırlık yapıp söyleyeceksiniz ki zaten. Gidin dışarda yiyin orda söyleyin.
0 oy
önce (424 puan) tarafından
Kaç haftalık son cnm hayırlı olsun 
0 oy
önce (595 puan) tarafından
Evde pide falan yaptırsın eşin orda söyleyin 
0 oy
önce (2,335 puan) tarafından
En güzeli dışarda yiyin öyle söyleyin canm eşin de halinden anlayacaktır iyiya i
0 oy
önce (395 puan) tarafından
Bence dışarda yiyin bebeğim küçük beyaz ayakkabı al ellerine hediye kutusunda ver en doğrusu ve güzeli bu olur bence 
0 oy
önce (14,582 puan) tarafından
Pide yada lahmacun yaptırın evde yiyecekseniz. Sende evde sadece çorba ve salata yaparsın. 
0 oy
önce (382 puan) tarafından
Ayy bende aynısını yaşadım ama bilmiyordum aynen yemekler yaptm ettim ama halsizlkten ol7yordum ama tahmin ettiler halimden 2 gün sonrasında ogrebmstm şimdi yine yapacagm tatilden eltimlerle gelecekler 10 gün sonra şimdi bı saniye yerinde durmayan kızım var eşim evdeyken denek gelir umarım nabcam bilmiyorum eğer imkan varsa dışardan söyle canım yada dışarda yiyin ne farkedeck benm kalabalk ondan mecbur evde yapacağım 
0 oy
önce (648 puan) tarafından
Yemege çıkın orda soyleyebilirsiniz

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 73 göst.
16 Aralık 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mqvili (294 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 345 göst.
19 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Sda.aymina (98 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 370 göst.
4 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Hicran_yldz!! (2,376 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 475 göst.
3 Mart 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

391,013 soru

11,698,280 cevap

35,576 kullanıcı

...