0 oy
321 göst.
Diğer kategorisinde (67 puan) tarafından
Şimdi eşimin herşeyini bilirim telefonu açıktır herşeyi mailleri instagrami facebook whatsabi hepte bakarım incelerim. Ama 3 gün önce insgramda beğenileri baktım bir kızım hatta kadının diyim resimlerini videolarını beğenmiş ekli de değil. Ortak arkadaş falan da yok hadi reeslte çıktı beğendi desem 1 2 tane değil hepsini beğenmiş. Bende adının ismiyle sordum bu kim diye oda bilmiyorum tanımıyorum falan dedi ben eşime sorduktan sonra kadının hesabı gizlenmiş yani profili acıktı. Sonra ben eşime yine sordum ben kurcaladim diye mi kadın hesabını gizledi falan diye. Oda sen ne saçmalıyorsun tanımıyorum ben sana yanlış yapmam hadi sana yaptım diyelim Allahın karşısına çıkamam bu yüzle falan diye cümleler kullandı. Yapacak olsam bile niye kadının herseyini beğeniyim herseyim ortada gizlim saklim yok. Ben senden başka hiç kimseyi gözüm görmez falan gibi konuştu ve eşimle bu konuşmadan bir kaç saat sonra kadın geri hesabını açmış. Acaba bir bağlantıları olabilir mi kafayı yiyeceğim ya bana bi akıl verin ne yapabilirim. 

12 Cevaplar

0 oy
(3 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Her zaman ki gibi bahaneler 
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Bütün erkekler ağız birliği yapmış gibi valla bak aynı cesitten bende de var 

Yaparlar bakarlar bahaneleri de hep hazırdır valla bak hep aynı cumleler
(67 puan) tarafından
Sen ne yaptın peki
tarafından
Benimki o kadar ileriye gitmez giderse sonuçlarına katlanır ...... ağzına
0 oy
(435 puan) tarafından
Eşinin hesabından engelle. Aynı kişinin gönderileri kesfette çıkıyor belki denk gelmiştir. 
(67 puan) tarafından
Engelleyeyim işten geldiğin de hesap geri açılacak mı bakayım
(435 puan) tarafından
Yani erkeklere güven olmaz evet ama tesadüf te olabilir bende hesabımı çok sık açık kapalı yapıyorum. Gerçi oğlum doğduğundan beri açmadım ama. Engelle için rahat etsin bide bak bakayım başka hesabı varmı eşinin
(67 puan) tarafından
Sanmıyorum başka hesabı olduğunu herseyi evdeki leptopta da açık ordan inceledim ama birşey çıkmadı sadece bu kadın takıldı kafama
0 oy
(12,960 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
C.ler periler mi beğendi o zaman 
0 oy
(2,870 puan) tarafından

Evet büyük ihtimalle birbirini tanıyor lar 

İkiside şeytan dansı oynuyor

Gene günahı boynuna 
(67 puan) tarafından
Gecen günde kızım kucağımda işte gelmesini bekliyordum servisten indi bizi görmedi arkasindaydik biz eve girene kadar telefonla konuştu. Eve girmeden kapatti.  Bugün de öyle yapacağım servisini bekleyeceğim başka yerde telefonla görüşüyor olacak mi
0 oy
(914 puan) tarafından
Allah kitap girdiyse savunmaya kesin bir iş vardır
0 oy
(6,315 puan) tarafından
Ee beğenmiş işte hepsini hala inkar etme derdinde 
0 oy
(2,224 puan) tarafından
Esin bana hiç inandırıcı gelmedi hele kadının profilini gizlemesi. 
0 oy
(500 puan) tarafından
Danışıklı dövüş diye birşey var duydunmu aynı o hesap.Var bı pokluk bı işte.İşe bak ki ne oluyorsa hep sen eşinle konuşunca oluyor.. 
0 oy
(1,614 puan) tarafından
Bir tane degilki beyeni hepsini beyenmiş peşini bırakma üzerinde durmamış gibi yap bundan net birşey çıkmaz çünkü daha hatası illaki olur ve eve girmeden telefonla konuşan erkek peşine tam anlamıyla düşülecek olandır o günün arama geçmişine bak saatine falan silmiş veya başka isimle kaydetmiştir muhakkak 
(67 puan) tarafından
Telefonu Phone olduğu için pek anlamıyorum o telefonlardan o yüzden geçmiş silinmiş kiminle konuşmuş ne bakamiyorum
(1,614 puan) tarafından
Silmiş olması yeterli kesin birşey var yoksa bir erkek silmez yani
0 oy
(1,539 puan) tarafından
Rabbim hakkında hayırlı olanı versin cnm umarım sen yanılıyorsundur da öyle bir acı yaşamazsın
(67 puan) tarafından
İnşaAllah İnşaAllah
0 oy
(1,666 puan) tarafından
Bahane üretmiş gözünü boyamak istemiş. Sen gözünle gördün mü gördün. Hemen sineye çekme araştır bak kız yine birşeyler atarsa eşin beğenmiş mi bakmış mı diye. İnşallah birşey yoktur ama neler neler duyuyoruz eşinden gizli başka telefon kullanan bile var. Allah şeytana uydurmasın kimseyi de kimsenin eşini de. 
(67 puan) tarafından
Amin canım amin

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 407 göst.
0 oy
4 cevap 68 göst.
25 Mart 2022 Aile kategorisinde mr (145 puan) tarafından soruldu
+1 oy
55 cevap 1,856 göst.
27 Mart 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy