0 oy
156 göst.
Diğer kategorisinde (1,358 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Bu ay hsg oldum ( rahim filmi) bu işlemden sonra tüpler açılıyormuş ve gebelik şansı artıyormuş ve femara kullandım çatlatma iğnesiyle birlikte bugün iğnenin 10. Günü bende acayip halsizlik var kendimi farklı hissediyorum kasıklarımda da ara ara sızlama oluyor  adete 4 gün var ayağa kalkınca gözüm kararıyor ve ilaç kullanıyorum bebeğin tutunmasını sağlamak için acaba bu ilaç mı beni böyle yapıyor bu belirtiler normal mi ?

8 Cevaplar

+1 oy
(257 puan) tarafından
Olabilir canım bnnde öyle olmuştu aşırı duygusaldm bir de. Rabbim hayırlısıyla hayırlı bir evlat nasip etsin ❤️
(1,358 puan) tarafından
Amin canım inşallah
-Reklam-
+1 oy
(515 puan) tarafından
Bunlar adet belirtisi de aynı zamanda, o yüzden ne desek yanlış motive etmiş oluruz :(
(1,358 puan) tarafından
Evet canım bende o yzuden direk umut edemiyorum 4 gün sonra test yapacağım onu bekliyorum
0 oy
(2,670 puan) tarafından
Canim konudan alakasiz ama hsg çekilirken nasil oluyor yani nasil yapiyirlar çok agri oliyormu

Bu arada insAllah rabbim guzel bir bebek nasip etsin sanada
(2,670 puan) tarafından
Tesekkur ederim canim rabbim kucagini  doldursun en kisa zamanda
(499 puan) tarafından
Ben devlette ilaçlı rahim filmi cektirmistim. Rahme ilaç veriyorlar  biraz o an ağrı oluyor sonra geçiyor bende hafif bir kanama olmuştu sonra ise dönmüştüm
(2,670 puan) tarafından
Tesekkurler canim yazdigin icin
(499 puan) tarafından
Rica ederim canım mesela benim tuplerim acıkmış Dr 1 defa ilaç verdi yanımdaki kadının kapaliymis ikinciyi vermişlerdi ve ben rahim filminden 2 ay sonra hamile kalabilmiştim. Öncesinde 9 ay boyunca olmamıştı
(2,670 puan) tarafından
Aslinda benim 2 cocugum var ama 3 hamileligim kurtaj oldum kalbi durdu bebegimin
2 aydirda korunmuyoruz cabuk hamile kalan biriydim acaba tuplerimmi baglandi diye suphe ediyorum ama doktora gidicem yakinda umarim aciktir
0 oy
(1,358 puan) tarafından

Kızlarrrrrrr<3<3

0 oy
(4,050 puan) tarafından
Canım Rabbim kucağını boş bırakmasın inşallah ama bunlar psikolojik olabilir çünkü ben ilk 4 hafta hiç bişey hissetmedim yani test yapmasam günüm geçmese bilmezdim hamile olduğumu tabi ki her insan bir olmaz inşallah senin ki gebelik belirtisidir
(1,358 puan) tarafından
Doğru diyorsun çok erken hayırlısı olsun canım inşallah
(4,050 puan) tarafından
Bize de yaz inşallah günün geçer de canım dualarım seninle
0 oy
(418 puan) tarafından
İnşallah olur canım :)
(1,358 puan) tarafından
İnşallah teşekkür ederim
0 oy
(12,386 puan) tarafından
İlk zamanlar degil ama ilerleyen haftalarda bende sürekli uyumak istiyordum
(1,358 puan) tarafından
Tam ne zaman başladı bende 2 gündür sürekli uyumak istiyorum
(12,386 puan) tarafından
Yani canım ben 7 haftalikta gittim ilk doktora daha sonrası başladı öyle diyim ilk belirtim yerleşme kanamasiydi ama onda anlamadım sonra sık idrar oldu onda da anlamadım koku hassasiyeti olunca şüphelendim   :))
0 oy
(11,865 puan) tarafından
Bel ağrısı bendeki net belirti
(1,358 puan) tarafından
Adet tarihinden önce mi başladı bel ağrısı
(11,865 puan) tarafından
Evet canım ama benim erken döllenmeymiş Dr un dediğine göre 5 gün önden gidiyor. Yani 10 gün önce adetten bende bel ağrısı kasıkta tek taraflı batma başladı. Adetten 4 gün önce de kaset testte öğrendim ben gebeliğ

İlgili sorular

0 oy
33 cevap 337 göst.
25 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Anne.adayii (915 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 28 göst.
0 oy
7 cevap 137 göst.
18 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Rabia_ikra (5,675 puan) tarafından soruldu
+1 oy
22 cevap 222 göst.
6 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Anne.adayii (915 puan) tarafından soruldu