0 oy
154 göst.
Diğer kategorisinde (797 puan) tarafından
Kızlar ben 9 haftalık hamileyim. Başta kimseye söylemedik önce bebeği görüp kalp atışını duyalım sonra söyleriz dedik öyle de yaptık. 2 hafta önce duyduk şükür önce eşimin ailesine söyledik yakınız diye. Ama ben bir türlü anneme söyleyemedim geçen hafta söyledim cesaretimi toplayıp beklediğim tepkiyi aldım bana demediğini bırakmadı. 2 yaşında oğlum var ben cahil miymişim hamile kalmışım hemen derdim neymiş yaşım mı geçmiş onu arayıp aglamayacak mışım zorlanırsam ( oğlumun doğumda da gelmedi hep tek baktım ) VS birseyler saydı kapattı. Ama her gün de konuşuyoruz ben biraz kırgınım çünkü hala ne kadarlık hamile olduğumu bilmiyor sormadı bile inan merak etmez mi ya? Midem çok bulanıyor dün yemek yapamadım eşim sağolsun dışarıdan getirdi ne yemek yaptın dedi dışarıdan yedik yapamadım dedim Hı dedi başka konuya geçti. Yani o kadar zoruma gidiyor ki insanlar annengil sevindi mi 2.Torun geliyor diye sorduklarında evet deyip geçiştiriyorum çünkü hala kardeşlerime ablama bile söyletmedi. O kadar yalnız hissediyorum ki kendimi o kadar zoruma gidiyor ki ben her derdini dinlerim destek çıkarım savunurum yanında olurum ama onun anne olarak bana böyle davranması çok üzüyor beni. Eşime de anlatamıyorum gıcık olmasın anneme diye. Uzun oldu kusura bakmayın ya içimi döktüm 

3 Cevaplar

0 oy
(1,761 puan) tarafından
Hani bebeğin küçük zorlanirsin demek ayrı da böyle afedersin b.o.k yemişsin gibi söylemek farklı böyle annelere şaşırıyorum cidden 
(797 puan) tarafından
Evet resmen öyle söyledi. Hmi eşimle bir sorunum olsa ya da maddiyatimiz iyi olmasa hak verecem. Ama çok şükür bir sorunumu yokken isteyerek yapmışken böyle demesi çok zoruma gitti. İsteyerek yaptığımızı bile söyleyemedim o kadar laftan sonra
(1,761 puan) tarafından
Yani bilemedim cnm yinede annen kırıldığını şöyle ama çokta gönül koyma
-Reklam-
0 oy
(1,135 puan) tarafından
Sanki kendi büyütecekte tavır yapıyor.. boşver herkes ne yaparsa kendine..
(797 puan) tarafından
Kesinlikle öyle. Bundan sonra ben de ona öyle davranıyorum artık. Çünkü şimdiye kadar yaptığım fedakarlıkları duysan asla hakketmiyorsun bunları dersin. Ama artık kendimin de bir birey olduğumu kendi hayatım olduğunu anlasın istiyorum
(1,135 puan) tarafından
Kesinlikle..
0 oy
(108 puan) tarafından

Tamam annedir  falan ama senin hayatina bukadar karismasi normal değil bakacak olan sensin taşıyan sensin o bebeği.. Annenmi beklicek geceleri başını o bebeğinn. Neden bukadar buyuk tepkiler veriliyor anlamıyorum.. 

Bu şekil yaparak moralimizi bozuyorlar haberleri yok cidden ya 
(797 puan) tarafından
O kadar bkzukki hem de sürekli kafamda. Özellikle yalnız kalınca hep düşünüyorum. Şu an mesela eşim işte oturdum yine dediklerini düşünüyorum çok zoruma gitti. Beni böyle yalnız bırakıyor sürekli ama kendisine aynısını yapınca tavır yapıyor

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 512 göst.
12 Ocak 2021 Aile kategorisinde Emine97 (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 313 göst.
8 Şubat 2021 Aile kategorisinde Elifhanim0101 (83 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 343 göst.
15 Ekim 2022 Aile kategorisinde Siyahimsihayat (3 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 901 göst.