0 oy
125 göst.
önce Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,693 puan) tarafından
Arkadaslar oglumu sunnet ettircez devlet hastanesinde ama tamamen narkoz verilse acaba bi sorun olurmu yanj ben bundan biraz korktum gibj neden korktum onuda bilmiyorm ama sunnet ettirirken tamamen narkozla sunnet ettiren var mi acaba bizj ne gibi seyler bekliyor ve sorun olmaz dimi cocukta com korkuyorum bisj olur diye.valla erkek cocuk herseyiyle sitresmjs.

11 Cevaplar

0 oy
önce (1,268 puan) tarafından
Kaç aylık ya da kaç yaşında? Bölgesel yaptırdık biz, geçen gün eltim de bahsetti artık tam uyutma yapmıyorlar riskli diye dedi ne kadar doğru bilgim yok
önce (1,693 puan) tarafından
1 yas canm acaba devlet hastanelerindedemi oyleki.soz ozeldemj yaotrdinz devkettemj
önce (1,268 puan) tarafından
Özel klinikte canim
-Reklam-
0 oy
önce (581 puan) tarafından
Doktor bize 6 yaştan önce narkoz önermiyoruz beyinde hasar bırakabilir kabul ediyorsanız sünnetini yapalım dedi 
Ay demeyin ya.bak sordugum iyi oldu doktrla konuscam bolgesel yapmiyorsa ozman yaptrmam asla.
Benimde 2  erkek evladım var yaptıracaktık rızanız varsa imza alır yaparım ama sorumluluk kabul etmem dedi vazgeçtik
önce (462 puan) tarafından
Be. Geçen eylülde yaptım 4 yaş dertte tamamen bayilttlilar 15 dk lik bir işlem
Ben devlette tam baymadan dolayı yaptırmadım bu yıl içerisinde klinikte yaptırcam bi aksilik olmazsa
0 oy
önce (3,966 puan) tarafından
Devlette bölgelsel yapmıyorlar özel hastane yapıyor zaten artık hep klipsle yapıyor özeller 5 dk sürmüyor bile imkan varsa özelde yaptır bayıltmadan yaparlar 
0 oy
önce (1,908 puan) tarafından
Tam uyutma yapıyorlar ama özele götürsen  bölgesel yapıyor 
0 oy
önce (2,168 puan) tarafından
Bizde 1 yaş Çarşamba günü sünnet olucak inşallah. Bize bölgesel uyuşma yapıcax dedi devlet hastanesi 

Bence hastaneden hastaneye değişiyor. Abisi 2 yaşta oldu onunki tıp fakültesi ndeydi onu genel anestezi ile yaptılar. Tek sıkıntı uyanırken çok ağladı uzun süre kendine gelemedi. Ama sonra bi sıkıntı olmadı
Ya ben cok korkuyorm iste ya bi sorun olursa diye.biri 6yas oncesnde genel uyutmada beyinde hasar olusabiliyor yazmis.yanj oyizden tereddtteyim suan
önce (2,168 puan) tarafından
1 yaşı tutmaları çok zor oluyor canım bide malum bizi almıyorlar ve kolunu bacağını bastırıyorlar çok ağlıyor bazılarında tranva bile kalıyor. Bende hep 2 tercihin arasında kaldım hayırlısı bakalım
0 oy
önce (3,209 puan) tarafından
Ben iki cocugumu da bebekken yaptirdim. Biri 7 biri 9 aylikti lokal yaptik ozelde. Ozelde genelde lokal yapiyolar ama devlette genel diye biliyorum. Yani daha kucuk, iyi mi kotu mu bilemiyorum. Sahsen ben genel yaptirmazdim. Tercih sizin tabi.
0 oy
önce (95 puan) tarafından
Biz 8 aylıkken devlette sünnet ettirdik. Tam narkoz verdiler, sabah ilk önce küçükleri alıyorlar narkozun dozunu ona göre ayarlıyorlar bir yanlışlık olmasın diye. Daha sonra yaşa göre almaya devam edip narkoz dozunu öyle artırıyorlar. Çok şükür bir sıkıntı yaşamadık. Rabbim size de kolaylıkla atlatmayı nasip etsin bu süreci.
0 oy
önce (62 puan) tarafından
Devletteki iki doktor da tam uyutmayi önerdi bolgeselde Rabbim korusun kalp durması olabiliyormuş 

Napicaz ben de hiç bilmiyorum 
Allahim oylede sorun boylede sorun demek.cok zormus gercekten rabbm yaridm etsn insallah
önce (62 puan) tarafından
Amin canım hepimize
0 oy
önce (65 puan) tarafından
Bizimde 1 yaşındaydı yaptırdığımızda hatta biraz büyüktü 1 buçuk falan 2 ye yakındı anliyodu biz narkoz istemedik daha küçük Allah korusun bişey olur falan diye uyusturdular sadece ama görüyordu biliyodu her şeyi uyutmadılar o yüzden gördü makası kanı falan ondan korku kalmış çocukta ne zaman hastaneye gitsek sedeyeye falan asla oturtturmaz ağlıyor korkuyor zamanla unutur inşallah iyileşmesi 3 4 gün sürdü tam olarak da 1 haftada iyileşti krem aldık doktordan bizim özel tıp merkezinde yapmıştık sünneti kremi sürdük ağrı kesici falan verdiler icirdik geçti gitti şükür korkudan bezini bile değiştirtmez di valla geçti şükür tek hastane korkusu kaldı onu da zamanla atar
0 oy
önce (1,248 puan) tarafından

Bence 1 yas cocuk bolgesel de etkilenebilir cunku igne kucjkte olsa birden fazla noktaya 8gne yapmasj gerekiyor doktorun ben oglumda gordum ondsn diyorum. Ama tamamen uyutmada tecrubeli anneler yazmislar oda tehlikeli imis. Hangi sehirdesiniz.

Biz oglumu 18 aylik dunnet yaptirdik klinikte. Uykuda sunnet ettirdik uyusturma ve sunnet uykuda oldu.  Burda belediye ucretsiz yapjyordu ama cesaret edemedim cunku 18 aylik oldugu icin makas nedir etrafindaki insanla4 falan korkabilir fiye
0 oy
önce (65 puan) tarafından
devlette sanırım tamamen uyutuyorlar arrtık geçenlerde kardeşim olmuştu. özeli bilemiyorum 

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 109 göst.
29 Ağustos 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde İkra (156 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 79 göst.
24 Mayıs 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Elif gunes (1,693 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 101 göst.
9 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Tugba3101 (1,340 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 113 göst.
9 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Eymen6 (115 puan) tarafından soruldu

391,013 soru

11,698,276 cevap

35,576 kullanıcı

...