0 oy
170 göst.
önce Yemek-Tarifler kategorisinde (67 puan) tarafından
İnternette bu konuda çok fazla cvp var hangisi doğru doktoru falan yanıtlayan varsa cvp verebilir mi

10 Cevaplar

0 oy
önce (95 puan) tarafından
önce tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Farkın sadece boyut olduğunu öğrenince bende normal irmik kullandım. Bir sorun yaşamadım, ikinciye hamileyim yine normal irmik kullanırım. Organik, bebek, kelimeleri işin içine girince bazen gereksiz yere para veriyormuş gibi hissediyorum.
-Reklam-
+1 oy
önce (2,475 puan) tarafından
Ben normal irmik kullandım. Bebek irmiği daha küçük ve sindirim daha kolay diye biliyorum.
önce (67 puan) tarafından
Herhangi bi sıkıntı yaşadınız mı acaba ? Bende denemek istiyorum da korkuyorum internette sizin dediğiniz gibi yazanları gördüm de sindirimi zor fln demisler
önce (2,475 puan) tarafından
Tabi ki her insan farklı olduğu gibi her bebek gelişimi de farklı oluyor. Sana kullan ya da kullanma diyemem ama benim kızımda bir şey olmadı. Bir sıkıntı yaşamadık.
Teşekkürler
0 oy
önce (551 puan) tarafından
Bebek irmiği normal irmiğin daha ince hali, ben normal kullandım hep 
Teşekkürler yorumlara baktimda herkes normal kullanmış.. sanırım bu tarz ufak detaylar için bı ton ücret farkı ödeniyor bunu anladim
önce (551 puan) tarafından
Zaten bebek dedin mi yanına bide organik koy her şey üç beş katı pahalı oluyor ,el mecbur alıyoruz ya
0 oy
önce (13,985 puan) tarafından
cok ince bebek irmigi pek fark yok yani bende normal kullandim 
Pahalıya satılıyor birde demek fark yoksa pazarlama yöntemleri müthiş
önce (13,985 puan) tarafından
zaten minicik birsey kullaniyorsun cnim
0 oy
önce (2,422 puan) tarafından
Bebek irmiği daha ince ve sindirimi kolay, ben normal irmik kullandım bir sorun yaşamadım 
Bende deneyeyim madem 1 tatlı kaşığı irmige 1 çay bardağı su mu koyuyoruz
önce (2,422 puan) tarafından
Galiba öyle yapıyordum çok zamandır yapmadım :) ama ben içine avakodu da eklerim bazen muz bazen şeftali
0 oy
önce (944 puan) tarafından
Bebek irmigi daha kolay sindirilebilmesi açısindan daha ince çekilmiş daha un kivamindadir,normal irmik ise daha tanelidir sindirimj hali ile daha zordur Tek fark bu.Evde bebek irmigi yok normal irmik varsa rondodan gecirebilirsiniz.
0 oy
önce (431 puan) tarafından
Normal irmik kullandım bir sıkıntıyla karşılaşmadım ve hep çatala ezdim 
0 oy
önce (419 puan) tarafından
İrmiği ne yapıyor sunuz ilk defa duydum 
0 oy
önce (215 puan) tarafından
Evde robot varsa normal irmiği çektirin biraz aynı boyuta geliyor sadece un gibi bebek irmiği baya ince fark o başka bi fark yok sindirimi kolay oluyor ince olduğundan pişince çok ağza gelmiyor yeni ek gıdaya başlayan bebekler için uygun oluyor dediğim gibi robottan geçer inceltirseniz aynısı oluyor zaten 
0 oy
önce (853 puan) tarafından
Bebek irmiği o kadar minik ki toz gibi:))ben kullandım bebek için sindirimi de kolay...cabukta pisiyor

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 161 göst.
26 Ocak 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde nurdandde (239 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 161 göst.
25 Ocak 2022 Diğer kategorisinde nurdandde (239 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 337 göst.
0 oy
13 cevap 129 göst.
20 Eylül 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde Rabiaaaax (232 puan) tarafından soruldu

391,024 soru

11,698,798 cevap

35,582 kullanıcı

...