0 oy
180 göst.
Diğer kategorisinde (58 puan) tarafından
ogluma hepsini yaptirdim kizlar kizminda yaptirdim sayilir 2 yasina kadar olanlari simdi 2 yaş asisi var yaptirmakta kararsizim siz yaptirdinizmi veya yaptirmadiginiz icin herhangi bisi oldumu 

9 Cevaplar

0 oy
(9,357 puan) tarafından
9 aydan sonra yaptırmadım ben kızıma canım 
(302 puan) tarafından
Neden yaptırmadın  pekı canım
(9,357 puan) tarafından
Dokuz ay asısıyla birlikte cok fena hastalandı. O ara bi hanım bir yaş asısını yaptırdı cocuguna ve cocukta epilepsi nobetleri basladı heyet kararıyla durdurdular sonra aşıların içeriğiyle ilgili şaibeler vs derken bıraktım
(302 puan) tarafından
İnsanlar kızamık olmasın kabakulak olmasın  dıye sırf neleri göze alıyor ah ah  bende aşıya karşıyım
(9,357 puan) tarafından
Sen bılırsın eşim bu konuda bana bıraktı secimi
-Reklam-
0 oy
(112 puan) tarafından
1 tane canım zaten yaptırdım hiçbir şey de olmadı ne şişlik ve ateş aksine hepatit virüsünden koruyo önemli aşı 
0 oy
(2,720 puan) tarafından
Bütün aşılarını yaptırdım. Hiç bir aşısında da bir şey olmadı. Gitmişken ben de kendi aşılarımı yaptırdım. 
0 oy
(597 puan) tarafından
Yaptırdım hiçbir problemle karşılaşmadım. 
0 oy
(7,228 puan) tarafından
Yaptırdım hepsini. Yaptırılmadiginda bir şey olup olmadığı o virüse yakalandığı zaman anlaşılır canım. Yakalanacağının garantisi yok aynı şekilde yakalanmayacağınında garantisi yok bu yüzden tüm aşıların önlem amaçlı yapılması gerek. 
0 oy
(10,024 puan) tarafından
bu yaşa kadar yaptırıp diğerlerini yaptırmama neden mesela? ben  bu mantığı anlamıyorum. 
(10,024 puan) tarafından
chsnabdjaha Allahım ölüceeemm:)))
cırcır böceği ile aşıyı aynı derecede önemli buluyorsan pes sustum ne halin varsa gör :))))
(58 puan) tarafından
ölme kiz circirlarla yaşa ;)
(10,024 puan) tarafından
cehaletle yaşamaktan iyidir
(58 puan) tarafından
sizler varken  cahilmi kalinir hic cok bilmisler
(10,024 puan) tarafından
çok şükür :)
0 oy
(2,405 puan) tarafından
Eşimin ailesinde aşı olmadığı için daha çocukluk yaşında hastalığa yakalanıp ölen olmuş. Şuan yaptırmadığınız bir aşı bir sorun teşkil etmeyebilir ama ilerde ne olacağını öngöremezsiniz. Ülkede çok sayıda göçmen var. Çoğu aşısız. Yarın çocuğunuz okula gittiğinde sınıfında mutlaka olacaklar. Sadece tavsiye iyi günler 
0 oy
(2,198 puan) tarafından
Ben çocuklarıma hepsini yaptırdım sorun yaşamadım ha yaptırrsın yaptırmazsın sana kalmş birşey arkadaşm çocuklarını asla aşı yaptrmaz her gün hastanede ler vücut aşırı bagışıklıksız yaptrmıycaksan da bagısıklıhı güçlendirmeye çalışmalısın
0 oy
(1,814 puan) tarafından
Ben yaptırdım ateş dahi yapmadı 

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 444 göst.
25 Kasım 2023 Kültür-Sanat kategorisinde ❤Hanifela ❤ (4,725 puan) tarafından soruldu
+5 oy
83 cevap 2,564 göst.
30 Haziran 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 557 göst.
10 Temmuz 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Canim (670 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 263 göst.
4 Temmuz 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Tubaka (177 puan) tarafından soruldu

399,421 soru

11,947,142 cevap

36,102 kullanıcı

...