0 oy
418 göst.
Diğer kategorisinde (2,416 puan) tarafından
Yani aklıma kötü getirmek istemiyorum ama telefon sürekli elinde sürekli ortamdan uzaklaşıp yalnız takılıyor sürekli eşini beğenmiyor bilemedim 

10 Cevaplar

+3 oy
(712 puan) tarafından
Aldatmadigim icin cevap veremem:;))))
-Reklam-
+2 oy
(444 puan) tarafından
İnsanlarin durduk yere günahına girmeyin böyle şeyler düşünerek bile 
(2,416 puan) tarafından
Sadece sordum kimseye de birşey demedim zaten
(5,495 puan) tarafından
Kesinlikle katılıyorum. Öğrensen de bu bilgiyle ne yapacağim diye düşüneceksin. Görme duyma bilme
+1 oy
(7,735 puan) tarafından
Kadınlar kolay kolay yakalanmazmış onu duymuştum daha zekice hareket ederlermis aman Allah'ım şaşırtmasın kimseyi.
(10,597 puan) tarafından
Bu doğru yengem amcamı boynuzluyo duymayan kalmadı amcam hariç. Kimse de ses etmiyo yuva bozmamak için
(7,735 puan) tarafından
Karışılmaz ki öyle hassas şeylere kötü sen olursun arada
(10,597 puan) tarafından
Aynen işte o yüzden. Kör olsa anlar heralde anlamak istemiyor amcam
0 oy
(9,176 puan) tarafından
eşiyle sorunu olan telefon bağımlısı biri olabilir. kimseni merhaba günahını almayın 
0 oy
(1,098 puan) tarafından

Bence dedikodu yapıyor yakalanmamak için saklanıyor :D

0 oy
tarafından
Böyle davranması aldattığı anlamına gelmez
0 oy
(145 puan) tarafından
Bnde heo burda takılıyorum dışardan gören kocasını aldatıyor sanacak kime yazıyor ha bire diye alakası yok bence bazen ailem ile konuşurken de gizliden konuşurum ailemin sırrını kimse bilmesin duymasın ne konuştuğumuzu diye eşimin tarafından uzaklaşıp konuşurum 
0 oy
(1,058 puan) tarafından
Bu çok faul davranış genelde tam tersi eşine aşırı ilgili çevreye neşe saçan bı bayana dönüşür aldatan kadın:) gayet profesyonell gayet rahat :)
(542 puan) tarafından
Nokta atışı canım. Çok yakınım yapıyor
(1,058 puan) tarafından
Bende şahit oldum bu davranışlara:)) erkek olsun kadın olsun ilgisi birden eşine karşı arttiysa şüphe uyandırır yoksa eskisi gibi telefon elimde msj yazayım kıyıya köşeye kaçayım telwfon saklayalım olayı yok :) millet level atlad
(542 puan) tarafından
İyice o.rupu çocukları oldu yapanlar
0 oy
(149 puan) tarafından
Kimden bahsediyorsunuz bilmiyoruz ama baskasinin aile hayatına bence burnunuzu sokmayın gece onlarla yatmiyorsunuzz neticede ne yasiyolar bilmiyosunuz kadınların namusuna durduk yere laf söylemek bence çok büyük gunah
0 oy
(1,938 puan) tarafından
Eşime aşığım ama bende sürekli beğenmem eleştiririm bide arkadaşıma oturup da ay nasıl mükemmel bi eşim var diye oturup konuşmam küstüysek canımı sıktıysa onu anlatirim bu demek değildir onu sevmiyorum. Tlfn mevzusuna gelirsek Görümcem olsu  arkadaşlarım olsun biri yanımdayken başkasıyla konuşamam bende köşe bucak kaçarım kötüye yormayin herseyi
(2,416 puan) tarafından
Teşekkür ederim

İlgili sorular

0 oy
23 cevap 394 göst.
21 Mayıs 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 127 göst.
7 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Melektrn (101 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 223 göst.
29 Nisan 2022 Aile kategorisinde Zeynepemine22 (71 puan) tarafından soruldu