0 oy
211 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (1,398 puan) tarafından
Selam arkadaslar. Sorum şu benim liseden beri iki iki yakin arkadasim var. Beklentide degilim ama dogum yaptigimda iki arkadsimda birsey getirmedi . ( pandeminin son zamaniydi zaten gorusmuyordum) Maddu acidan 3muzde ayni durumdayiz.  Ben tayin nedeni ile baska sehire gitmistim sonra yine ayni sehire dondum arkadsimiza kahve icmeye gittik. Aa senin oglan da cok buyumus benim aldigim takim hayatta olmaz degistireyim dedi. Ben dusunmen yeter hic onemli degil dedim.

Sonra davet etme sirasi bana geldi arkadasim 23 aylik   ogluma 10 yas kiyafet almis ve fiside kayip bulamadim gibi birsey dedi normal posetin icinde.

Ben normalde hediye almayi sevindirmeyi severim. Simdi  ben nasil bir hediye almaliyim. Bende hamileyim kendi kizima aldigim elbiselerden birini goturmeyi dusunuyordum ama kararsiz kaldimm siz olsaniz ne yapardiniz. 

Diger arkadasim biraz eli sıkı onun huyunu ögrendim ama 10 yas kiyafet getiren arkadssima ne götüreyim sizce :)

Simdiden tesekkurler 

11 Cevaplar

0 oy
(609 puan) tarafından
Sende 10 yaş kiyafet al götür 
(1,398 puan) tarafından
Tesekkur ederim  iyi fikir :)
(609 puan) tarafından
Ben olsam öyle yapardim valla sa.lak değil herhalde yeni doğmuş bebeğe 10 yaş kiyafet getiriyorsa sende ona götür
-Reklam-
0 oy
(5,727 puan) tarafından
Giyilmemiş ise kızına aldığından götürebilirsin bence 
(1,398 puan) tarafından
Teskekurler. Yok benimde kizim ekimde dogacak helsini e bebekten aldim toplu alisveris yaptim. Arkadasimin yaptigina karsilik buyuk bir kiyafet mi gotursem yoksa bana yakisani mi yapsam
(5,727 puan) tarafından
Kendim nasıl yapardım olarak yazıyorum tabiki kendine yakışanı ☺️
(1,398 puan) tarafından
Tesekkurler o zaman guzel bir takim veya elbise gotureyim
(5,727 puan) tarafından
Rabbim yerini doldursun sağlıkla gelsin bebeğin canım ❤️
(1,398 puan) tarafından
Amin insallah cok tesekkurler canim
0 oy
(1,135 puan) tarafından

Ahahahahaha arkadaşınla aran gerçekten yakınmış :) kızının kıyafetlerinden götür işte napcan daha. 

(1,398 puan) tarafından
Tesekkurler evet yakin arkadssik boyle yapiyorsa :) ya iste ben de buyuk kiyafet mi gotursem yoksa bana yakisani mi yapsam dedim
(1,135 puan) tarafından
Ona yakışanı yap bence :)
(1,398 puan) tarafından
:) :) :) o zaman bende yenidogana 3 yas gotureyim
(1,135 puan) tarafından
Bence de
0 oy
(2,458 puan) tarafından
Çocuğu varsa bı kıyafet al onun sana getirdiği şekil poşete koy git ben öyle yapardım 
(1,398 puan) tarafından
Tesekkurle4 Onu  kizi da yeni dogacak . Yani kizlarimiz 1 ay araliklarla dogacak
0 oy
(23 puan) tarafından
Kendine yakışanı yap bn hep öyle yaptım bana çocuğumun giymeyeceği şeyi götürdüler bnde utansınlar diye en iyisini aldm götürdüm herkes kendi karakterini taşır
(1,398 puan) tarafından
Tesekkurler evet bende bu zamana kdar cevreme hep kendime yakisani yapacak sekilde davrandim ama bu kez kaarsizlilta kaldim
0 oy
(50,211 puan) tarafından
cocuklar hemen büyüyor büyük olmasi iyi emin ol vakti gelince aa buda vardı der giydirirsin sende bes alti yas al yada evden götür 
0 oy
(9,760 puan) tarafından
Para verip aldığım hediye insalarin işine yarasin isterim. O yüzden güzel düzgün kendime yakisak bütçemin el verdiği bişey almak isterim. O sana 10 yaş kıyafet almış bak sen laf ediyon ben kendime bu lafı ettirmem :D 
0 oy
(517 puan) tarafından
5 yaş al götür 
0 oy
(9,392 puan) tarafından
Şimdi bu dünyada herkes verdiğini ahirette karşısında görecek canım. Suizan değil de hüsnüzan yakıştığına göre bir müslümana 10 yaş getirenin belki o an maddiyatı iyi değildi ya da elinde hazır vardı giydirmezse o da başkasına götürsün diye düşündü. Şimdi niyeti o arkadaşında. Karsılıgını Allahtan görecek. Sen Allah'tan ne görmek istiyorsun senin niyetin nedir? 
0 oy
(7,481 puan) tarafından
Yine sen insaflı ol bosver 9 yas kifayeti al canim:D
0 oy
tarafından
Canım benim erdemlik sende kalsın çok güzel bir kıyafet al paketi de güzel olsun hediyesini de ortamını yakaladığında ver gitsin görsün senin nasıl erdemli olduğunu 

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 93 göst.
0 oy
2 cevap 190 göst.
21 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Hemdemm (116 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 70 göst.
5 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Minnoşun Annesi ❤️ (2,579 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 149 göst.
3 Ocak 2023 Diğer kategorisinde _Forbidden_ (1,170 puan) tarafından soruldu

399,879 soru

11,961,623 cevap

36,128 kullanıcı

...