0 oy
384 göst.
Diğer kategorisinde (2,607 puan) tarafından
Az önce kıza saldirdilar paramparça ettiler.Kiz kan revan içinde kaldi.Ayağa kalkamiyordu.Öncesinde de 12 çocuğa saldırdılar.Toplatilmasi için ne yapmamız gerek bilen var mı.köydeyiz bu arada

7 Cevaplar

0 oy
(3,562 puan) tarafından
Belediyeye şikayet edin
-Reklam-
0 oy
(6,311 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Sizin hataniz önlerine 2 kap mama yemek su koysaydınız kimseye saldırmak zorunda kalmazdı (!!!)
(666 puan) tarafından
Vla begonvil bacım biz önceki yorumlarını bilmediğimizden gördüğümüz yoruma cevap verdik, peş peşe konulan ünlemler konuya dikkat çekildiğini belirtiyo diye biliyorum ironi yaptığını anlatmak için ünlemi bu şekilde (!) kullanman gerekiyodu :) hoş, böyle kullansan bile anlamayan biçok kişi olurdu ama en azından anlayanlar savunurdu gene sen yokken :)
(3,168 puan) tarafından
Ben ilk yorumumda biraz anladim sonra dedimki garanti bu ima yapti diye diger yorumunu buldum sonrakinde yazdim iste arkadaslara düşüncenin tam tersi olduğunu
(6,311 puan) tarafından
Evett canım orda bir yanlışlık oldu
Ama genelde şuan öyle bir moda var kendi düşüncem değil ironi yapıyorum deyip (!) Koyuyorlar:) benim parantezlerim eksik olmuş
Olsun canları sagolsun
Çok haklılar
Artık bu başı boş hayva..nlara gerçekten care lazım
Hele görün çoğu ha. yvanı getirip köy yeri diyip buralara atıyorlar daha fazlalar
Koca insanlarız elimizde sopasiz gidemiyoruz bir yere
(378 puan) tarafından
Bende çocuğumu parka çıkarırken bebek arabasına paspas sopası bağlıyorum. Her an 10 tane birden çıkabilir
(7,131 puan) tarafından
Begonvil ironi yapıyorsun dimi?  Çünkü aç oldukları için değil saldırgan oldukları için saldırdığını biliyorsundur. Yani umarım biliyorsundur. Tamam ironiymis yorumlara baktım şimdi. Aynen parantez içinde yapman lazımdı.
0 oy
(7,481 puan) tarafından
Ayyy çok üzüldüm. Belediyeyi arayın canım.
(2,607 puan) tarafından
Kayinpederim aramış canım sağol
0 oy
(378 puan) tarafından
Cimere yaz inşallah bişey yaparlar çocuğa acıdım 
(2,607 puan) tarafından
Cimer aklıma gelmedi.Yazayim onada
(378 puan) tarafından
Yaz canım bizim burdada çok bende yazdım
0 oy
(9,492 puan) tarafından
Yaşadığınız yerin belediyesine şikayet edin 
(9,492 puan) tarafından
Ama şimdi hay. Van severler ayağa kalkar uyutacaklar hay canları diye. Yazık değil mi şimdi o çocuğa ben de öldürülmelerini istemem ama cokda yanan canlar var.
(2,607 puan) tarafından
Çocuğun ödü kopmustu.Nefes alamiyodu resmen
0 oy
(49,666 puan) tarafından
içim kötü oldu nasil cocuk iyi mi
(2,607 puan) tarafından
Bilmiyorum ki evleri uzak bize.Numaralari yok.Komşularini aradık onlar gidip bakacak
0 oy
(66 puan) tarafından
Beledıye yı arayın gelıp alırlar buna benzer durum oldu köpek yüzünden çocuğa motor çarptı kendım bızzat arayıp ilgilendim gelıp aldılar

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 94 göst.
4 gün önce Diğer kategorisinde Hulya27 (83 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 636 göst.
15 Şubat 2023 Diğer kategorisinde AlinKara (659 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 379 göst.
7 Ağustos 2020 Tatil-Seyehat kategorisinde Elif&hanim (5,489 puan) tarafından soruldu
+2 oy
15 cevap 936 göst.

395,485 soru

11,830,787 cevap

35,902 kullanıcı

...