0 oy
384 göst.
Diğer kategorisinde (2,607 puan) tarafından
Az önce kıza saldirdilar paramparça ettiler.Kiz kan revan içinde kaldi.Ayağa kalkamiyordu.Öncesinde de 12 çocuğa saldırdılar.Toplatilmasi için ne yapmamız gerek bilen var mı.köydeyiz bu arada

7 Cevaplar

0 oy
(3,562 puan) tarafından
Belediyeye şikayet edin
-Reklam-
0 oy
(6,311 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Sizin hataniz önlerine 2 kap mama yemek su koysaydınız kimseye saldırmak zorunda kalmazdı (!!!)
(74 puan) tarafından
Canım öyle zannediyorsunuz hayvanlara karşı cani değilim çok severim besliyoruz da ama inan ki bazı sokak hayvanları birden üstümüze koşup saldırıyor benim de başıma geldi bir ara çocuğumla beraber Allah'tan ki ucuz atlattık
(666 puan) tarafından
Bazı insanlar kötüdür, bazı hayvanlar saldırgandır, birilerini aklamak için çabalamak gereksiz oluyo bazen. Hayva n sever olucam diye insan düşmanı olmayın rica ediyorum
(74 puan) tarafından
Gerçekten haklısınız vefat eden çocuk sayısı çok oldu bir köyde köpek kaç tane çocugu parçaladı ve böylesi devam da ediyor geçen gün yaşlı bir teyzeye saldırdı ve şuan yoğun bakımında yatıyor
(147 puan) tarafından
Siz bu bu saldıran hayvanları aç oldukları için fln mı saldırıyor diye düşünüyorsunuz bu hayvanseverlik değil ya bende evimde köpek besledim kedi de besledim ama sokakta insana saldıran hayvanı sevemem sempati besleyemem başınıza gelmediği için böyle düşünüyorsunuz sizinde cocugunuza saldırsa parçalasa farklı düşünürdünüz benim etrafımı 5 tane köpek sardı parçalıcaktı neredeyse millet kurtardı köylük bir yer de değil şehrin merkezi tek suçum sokak arasında işten çıkıp evime gitmekti hayatım boyunca o korkuyu unutmıcam bütün o SALDIRGAN köpekleri toplasınlar kimseninde canı yanmasın
(7,481 puan) tarafından
Adı üstünde ******. Biz küçükken köpeğimiz vardı küçücük ken getirmişti babam kocaman oldu. Baktığımız beslediğimiz halde bize bile saldırmaya başlamıştı.  Yani istediğiniz kadar besleyin asla zarar verip vermeyeceğin den emin olamazsınız. Kizi paramparça ermiş yazmışlar siz suçlu arıyorsunuz ortada.
(1,153 puan) tarafından
Köylü hangi birine yetişsin? Şehirlerde toplananlari hep köylere şehir merkezinden uzak ilçelere Saliyorlar yaşamadan bilemezsiniz. Umarım colugunuza çocuğunuza hiç saldırmasınlar da siz yine bilmeyin ama lütfen empati kurun biraz!
(666 puan) tarafından
Bizim etrafımızda da köpek yok değil, saldırgan olduklarını da söyleyemem, ama ısrarla saldıran hayvanlar olabiliyo. Bazılarının doğası bu, kabul etmek gerekiyo.
(74 puan) tarafından
Benim başıma da geldi böyle bir olay kucağımda da bebeğim vardı Allah'tan yardım ettiler kovdular yoksa üstüme üstüme koşuyordu havlayarak çok korkmuştu bebeğim de inan gece boyu sıçrayarak uyandı
(2,659 puan) tarafından
Saldıran köpek mamaya suya bakmıyor. Bizim burada sürü halinde dolaşıyorlar. Yedikleri önünde yemedikleri ardında. Su desen her site önünde dolu kimse de kışt demez. Ama yine saldırıyorlar. Sitede saldırmadık ısırmadık kimse kalmadı. Belediyeye söylemişler aldılar aşılı diyip yine götürdüler. İnsanı parçaladıktan sonra aşılı olsa ne olur olmasa ne olur. Geçen kendi yolumuzda gidiyorduk, kızımda bebek arabasında uyumakla uyumamak arasında bir şey yaptığımız yok. Üzerimize doğru koşturmaya başladı iki tane. Allah razı olsun bitane çocuk gördü sırt çantasıyla siper aldı bize. Yoksa parçalamışlardı.
(3,168 puan) tarafından
Şakamısınız pardonnnnn  !!!
(74 puan) tarafından
Derken???
(1,098 puan) tarafından
Karnı tok olanda saldırıyor bunun açlıkla toklukla alakası yok köpekler salgından canlılardır onca insan yaralandı, hastanelik oldu, öldü biri bana demişti ki biz hem insanı hem hayvanı seviyoruz da hayvanseverlere bir türlü insanları sevdiremedik diye gerçekten o haldeyiz. Hayvanseverler öyle bi hale gelmiş ki neredeyse iyi ki parçalamış müstahak olsun diyecekler.
(74 puan) tarafından
Gerçekten açlıkla toklukla bir ilgisi yok çogu köpekler çok hırçın oluyor cinslerine göre de değişiklik gösteriyor şahsen ben süre halinde bir köpek görsem bile geri dönüş yapıyorum yoldan Bir de aniden çıkıyorlar önümüze nereden geldiğimizi şaşırıyoruz
(378 puan) tarafından
Bende dün paylaştım bizim mahalle köpek dolu diye cimere yazdım. Burda bi veteriner varmış bana ikiyüzlü diyor sonrada hakaret etmedim tespit yaptım diyor. Paylaşımım hala duruyor
(147 puan) tarafından
Bu kadar seviyorsa bu saldırgan köpekleri savunan insanlar alın evinizde besleyin de milletin canı yanmasın......
(3,168 puan) tarafından
Yalniz bu yorumun sahibi dün toprak arkadasa yazdigiyla bugün yazdiginda ayri bi tuhaflik var kiz dalgami gectin milletle çik ortaya ☺
(1,153 puan) tarafından
İroni olsa cümle sonunda (!) olmadı gerekirdi canım
(1,153 puan) tarafından
Dünkü yorumu okudum evet bengovil arkadaş burada ironi şeklinde yazmış ama ironoye dair bir belirti koymadığı için kendi düşüncesi gibi algiladik hepimiz. Çok hassas bir konu hepimiz öncelik olarak çocuklarımızı düşündüğümuz için daha çok hasaassiz böyle yanlış anlaşılmalar çok oluyor bu yüzden.
(2,659 puan) tarafından
İroni yapmış canım. Ama noktalama işaretini yanlış yapmış.
(3,168 puan) tarafından
Bende o yorumu görüp bide bunu görünce anladim yani elbette hayvanlarda önemli ama bu çocuk ve insanlarla karsilasinca tabikide insan hayatini secmeliyiz hepimiz ceyar degiliz sonucta ama gercekten sokakta Yürüyemiyoruz heryer hay.van
(9,215 puan) tarafından
Hadi ordan beslemek zorundalar mı. Onların yeri sokak değil anlayın bunu.
(2,607 puan) tarafından
İronimi değil mi anlamadım ama 2 kap yemeği bırakın ordan geçmeye bile kimse cesaret edemiyor.Hepsi bi eve ait.4 köpek besliyolar
(12,615 puan) tarafından
İlknur arkadaşım ironi yapıyor sakin olur kızlar.
Bu uygulmada anı bu şekilde yazanlar var sokak köpeklerini böyle savunanlar var onlara ithafen yazdığını düşünüyorum
(6,311 puan) tarafından
Kızlar cümle sonunda ünlem var yani orada aslında biseyi vurguladığımi ironi yaptığımı anlamanız lazımdı aslında:)
Bizzat köyde yaşayıp onların ne kadar saldırgan olduğunu ben bilirim

Geçen gene böyle post açıldı altına önlerine bir kap yemek verseniz onlar da saldırmaz dediler diye bir ironi yapmıştım :) linç yemişim

Eminemm canımsın canimm nasılda anlamış ❤️❤️
(378 puan) tarafından
Biz küçükken köyde herkesin köpeği kapısında bağlı olurdu şimdi köylerinde tadı kaçmış. Birileri bu hayvanların dengesini düzenini bozmuş
(6,311 puan) tarafından
Ya aslında bu aralar böyle sonuna ünlem koyunca genelde Onun gerçek düşüncemiz olmadığını ifade ediyoruz şu anki nesil öyle yaptığı için ben de o an ünlem koydum Yoksa bu konudaki tavrın çok net Geçen de yine birileriyle tartıştık
(6,311 puan) tarafından
Kaybolmuş94 sağol canım sende anlamışsın aslında ne demek istediğimi
(6,311 puan) tarafından
Recoco
Heh kuzum görmüşsün sen dün olanları:) orada ki yorumları da gördün mü aynı bu şekilde yazdıkları için onlara ithafendi aslında
(666 puan) tarafından
Vla begonvil bacım biz önceki yorumlarını bilmediğimizden gördüğümüz yoruma cevap verdik, peş peşe konulan ünlemler konuya dikkat çekildiğini belirtiyo diye biliyorum ironi yaptığını anlatmak için ünlemi bu şekilde (!) kullanman gerekiyodu :) hoş, böyle kullansan bile anlamayan biçok kişi olurdu ama en azından anlayanlar savunurdu gene sen yokken :)
(3,168 puan) tarafından
Ben ilk yorumumda biraz anladim sonra dedimki garanti bu ima yapti diye diger yorumunu buldum sonrakinde yazdim iste arkadaslara düşüncenin tam tersi olduğunu
(6,311 puan) tarafından
Evett canım orda bir yanlışlık oldu
Ama genelde şuan öyle bir moda var kendi düşüncem değil ironi yapıyorum deyip (!) Koyuyorlar:) benim parantezlerim eksik olmuş
Olsun canları sagolsun
Çok haklılar
Artık bu başı boş hayva..nlara gerçekten care lazım
Hele görün çoğu ha. yvanı getirip köy yeri diyip buralara atıyorlar daha fazlalar
Koca insanlarız elimizde sopasiz gidemiyoruz bir yere
(378 puan) tarafından
Bende çocuğumu parka çıkarırken bebek arabasına paspas sopası bağlıyorum. Her an 10 tane birden çıkabilir
(7,131 puan) tarafından
Begonvil ironi yapıyorsun dimi?  Çünkü aç oldukları için değil saldırgan oldukları için saldırdığını biliyorsundur. Yani umarım biliyorsundur. Tamam ironiymis yorumlara baktım şimdi. Aynen parantez içinde yapman lazımdı.
0 oy
(7,481 puan) tarafından
Ayyy çok üzüldüm. Belediyeyi arayın canım.
(2,607 puan) tarafından
Kayinpederim aramış canım sağol
0 oy
(378 puan) tarafından
Cimere yaz inşallah bişey yaparlar çocuğa acıdım 
(2,607 puan) tarafından
Cimer aklıma gelmedi.Yazayim onada
(378 puan) tarafından
Yaz canım bizim burdada çok bende yazdım
0 oy
(9,492 puan) tarafından
Yaşadığınız yerin belediyesine şikayet edin 
(9,492 puan) tarafından
Ama şimdi hay. Van severler ayağa kalkar uyutacaklar hay canları diye. Yazık değil mi şimdi o çocuğa ben de öldürülmelerini istemem ama cokda yanan canlar var.
(2,607 puan) tarafından
Çocuğun ödü kopmustu.Nefes alamiyodu resmen
0 oy
(49,666 puan) tarafından
içim kötü oldu nasil cocuk iyi mi
(2,607 puan) tarafından
Bilmiyorum ki evleri uzak bize.Numaralari yok.Komşularini aradık onlar gidip bakacak
0 oy
(66 puan) tarafından
Beledıye yı arayın gelıp alırlar buna benzer durum oldu köpek yüzünden çocuğa motor çarptı kendım bızzat arayıp ilgilendim gelıp aldılar

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 94 göst.
4 gün önce Diğer kategorisinde Hulya27 (83 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 636 göst.
15 Şubat 2023 Diğer kategorisinde AlinKara (659 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 379 göst.
7 Ağustos 2020 Tatil-Seyehat kategorisinde Elif&hanim (5,489 puan) tarafından soruldu
+2 oy
15 cevap 936 göst.

395,485 soru

11,830,795 cevap

35,902 kullanıcı

...