0 oy
869 göst.
önce Diğer kategorisinde (42 puan) tarafından
Günlük aylık farketmez size ne kadar para veriyor neye nasıl harcama yapıyorsunuz 

Kendisi elektirik Su telefon internet bütün faturalari öder aylık yada haftalık tüm mutfak masraflarını karşılar başka bir ihtiyaç çıkarsa halleder çocukların ihtiyacını alır bana bin lira verir neye istersen harca diye 

Alsiveris kıyafet vs olursa da bazen kendisi alır bazen de ben verdiği parayla alırım 

Belki az gelecek ama aagari ücretle çalıştığı için iki çocuk kira vs olduğu için asla sorun etmiyorum ki benim öyle kuaför lazer vs giderlerim de yok evde kendim halletmeye çalışıyorum öyle sizleri merak ettm 

60 Cevaplar

0 oy
önce (860 puan) tarafından
Evin bütün ihtiyaçlarını eşim alır 500 lira yada bin lira bırakır yanında dursun diye lazım olur bende dışarı çıkınca çocuklarının eline bı şey veririm o kadar diğer ihtiyaçları bereber alırız zaten lazım olunca isterim
önce (42 puan) tarafından
Anladım canım
-Reklam-
0 oy
önce (419 puan) tarafından
Kart ben de ben ona 500 veririm ☺️
O da güzel :)
0 oy
önce (268 puan) tarafından
Kartını öder her ay, limit yok ne gerekirse alırım abartıya kaçmadan 
Anladım canım
0 oy
önce (89 puan) tarafından
Ben eşime veriyorum hahahahaha :))) 
Haha o da güzel ya
0 oy
önce (7,014 puan) tarafından
Ne kadar istersem o kadar verir bazen maaşını elden alır bütün parayı bana teslim eder ben ona harçlık veririm 
Anladım canım
0 oy
önce (13,983 puan) tarafından
para bende durur genelde ben ona ihtiyaci kadar veririm 
Anladım canım
0 oy
önce (6,243 puan) tarafından
Ek kartı bende ben harcarim ihtiyacım oldukça o oder
Anladım canım
0 oy
önce (425 puan) tarafından
İkimizde çalışıyoruz o yüzden belırlı mıktar yok. Ne almak istersem alırım değişiyor mıktar söylemek doğru olmaz. Ama en güzeli çalışmak kendı paranı kazanmak 
Tabi öylesi muhakkak daha güzeldir :)
0 oy
önce (581 puan) tarafından
Maaş kartı bende
Anladım canım
önce (214 puan) tarafından
O maaş kartı bende olsa varya 2 günde bitiririm çok harcıyorum çünkü eşimde o yüzden asla maaşı bana teslim etmez batiririm ben adami:)))
önce (581 puan) tarafından
Hahahaha benimki harcamayacağımı bildiği için sıkı tı yok bana aylık 2-3 bin geliyor zaten eşim dışında harcarsam oradan harcıyorum
0 oy
önce (556 puan) tarafından
Sana ne kadar veriyor 
Yazmıştım yukarda bütün ihtiyaçları karşılar bin TL atar kartıma cüzdanı evde olur misafir vs ekstra biseu olduğunda ordan alırım bazen nakit yok der iki yüz vs alırım ama bin sabit birde aile destek parasi alıyorum ona asla karışmaz zaten
0 oy
önce (94 puan) tarafından
Yeri gelince kartını yeri gelince nakit yeri gelince de bazen benim karta atar maddi olarak asla kismaz Allah razı olsun 
Anladım canım Allah bol kazançlar versin hepsine
önce (94 puan) tarafından
Teşekkürler canım
0 oy
önce (960 puan) tarafından
Bizde harçlık yoktur

Eşim kira faturaları öder markete gider alışveriş yaparız kalan parayı eve bırakır kime lazımsa ne kadar lazımsa orda ki paradan alır 
Anladım canım
0 oy
önce (3,443 puan) tarafından
Asgarî ücretle bunları yapabiliyorsa helal olsun valla
Yok yapıyor valla zaten en  başarılı olduğu nokta bu diyebilirim aşırı hesaplı ama asla cimri de değil kismaz da ne yemeden ne gezmeden ne bizden
Birde şu var asgari ücretin tabi üstünde alıyor çünkü pazar yok sürekli sürekli mesaide öyle para kazanıyor yoksa 17 bin TL ile kimse bişey yapamaz şükür kazandığı tencere de kaynıyor o kadar ne arttırma ne eksilme olmuyor
0 oy
önce (13,632 puan) tarafından
Eşim veriyor sağolsun maaş yattığında bana Dün bir ark dedi eşi aylık 200 veriyormuş şaşırdım kaldım bozdur bozdur harca mı diyor dedim
200 lira ya bı yemek parası zor çıkar o da kötü
0 oy
önce (1,848 puan) tarafından
Tüm faturalar harcamalar ona ait mutfak masrafı dahil haftalık bin tl ekstraları alırım 2 çocuk var onlara harcarım kurs parasını verir ama git gel yol parası 60 tl  orda yeme içme oyun parkı ayda bir yetiyor biterse tekrar istiyorum ama genelde zorlamamakta calisiyorum
Anladım canım
0 oy
önce (45 puan) tarafından
Evin ufak tefek eksiklerini ben alırım haftalık markete gideriz tuz şehriye falan biterse alırım iki bin üç bin arası nakit verir az kaldığında söylerim karta atar geçinir gideriz öyle  süresi yok evdeyse nakit verir faturaları falan eşim öder geldiğinden haberim bile olmaz bütün alışverişleri de birlikte yaparız eşim öder 
Anladım canım
0 oy
önce (6,330 puan) tarafından
Bana da market masrafı faturalardan hariç bin lira verirdi önceden haftalık şimdi eğer bı işim yoksa harcama olarak 15 günlük verir oda yetiyo çok şükür yetmezse hesap kartım var ordan alırım ama onu mecbur olmadıkça kullanmam 
Anladım canım
0 oy
önce (1,345 puan) tarafından
Para vermez ihtiyacın olmuyor der bahanesidir 
Hepsi bir değil malesef umarım yanlış yaptığını anlar
0 oy
önce (12,090 puan) tarafından
Para evde durar kime ne kadar lazımsa ordan alir bizde eşim de sürekli evde çünkü yanında para taşımaz koydeyiz
0 oy
önce (4,956 puan) tarafından
Kazandığı paradan cebine alır çünkü günlük kazancı var. Hafta sonu geri kalanı komple bana verir bende eve harcarım kalanı birikim yaparım. 

İlgili sorular

0 oy
51 cevap 728 göst.
24 Nisan 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
27 cevap 545 göst.
1 Mayıs 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
58 cevap 1,018 göst.
26 Ocak 2024 Aile kategorisinde Pamuk şekeri (1,389 puan) tarafından soruldu
0 oy
71 cevap 1,278 göst.