0 oy
114 göst.
Aile kategorisinde (147 puan) tarafından
14 günlük kız bebegim var sarilik az kaldı sütüm yoktu mama verin dediler ilk doğduğunda kaka felan yapıyordu bu hafta kaka yapamıyor kendini sıkıyor aptamil 1 numara kullanıyordum dedim gaz yapıyor herhalde değiştim sma optipro 1 numara aldım 2 gündür kullaniyoruz ama herhalde doymuyor surekli ağlıyor biagaia diye gaz damlası kullanıyordum şimdi nursey Harvey diye birsey aldim bugün sabah 9 da verdim 5 damla saat 1 de biogaia damlası 3 damla verdim şimdi akşam 9 da tekrar vericem nurseyi 5 damla bebeğim gün içinde kaka yapması için ne yapmam lazim masaj felanla olmuyor yada yine mama degissem mi ne onerirsiniz bu arada idrar baya güzel yapıyor 

5 Cevaplar

0 oy
(3,863 puan) tarafından
Canim kaka 10 gune kadar yapmamasi normal. Ben hipp organik kullanmistim. Biogaia benim kızıma yaramamisti baya buyuk insan gibi gurultu geliyodu karnından. Doktora soyledigimde sup simplex diye bi gaz damlasi onerdi bes aylik oluncaya kadar onu kullandik. Bu arada neler denedim sut icin careyi anasonda buldum. Her aksam bi tatli kasigi anason yarım kaşık rezene olmasa da olur bi kupaya demleyip iciyodum. Cocugum doyuyodu ustune sutum tasiyodu artik. Biraz da dondurucuya attim o sayede. Sağlıkla buyut güzel anne. Hersey rayina oturacak merak etme yavrunun yüzüne bak bol bol kokusunu icine cek sen baktikca sut hormonlari calisacak
-Reklam-
0 oy
(281 puan) tarafından
Hipp combiotic kullandım ben cok memnundum
0 oy
(1,611 puan) tarafından
Mamanın içine günde 1 çay kaşığı zeytinyağ koy doktorda öneri bişey olmaz korkma mamayla büyüttüm bende çocuklarımı. Mutlaka su da ver 
0 oy
(4,683 puan) tarafından
Kabızlik gaz varsa comfortunu al smanin bende 9 ay kullandim optipro ama ilk dogdugunda 15 20 gune kadar comfort kullandik ikiside iyiydi bizim gaz sorunumuz yoktu olmadi hic anne sutude aliyordu sutumde iyiydi ama gunde bir defa da mama veriyordum sıkıstıgım yerde kullaniyordum
0 oy
(2,043 puan) tarafından
Naparsanız yapın büyük cişini yapamadımı yapamıyo. Ben neler denedim. Mama içine zeytinyağı mı koymadım,zeytinyagı mı icirmedim,masaj mı yapmadım hepsini yaptım. Mamadan da değil. Bazı bebekler öyle oluyormuş. Bizim 1 aylıkken başlamıştı 3 buçuk aylıkken düzelmişti 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 116 göst.
19 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Berfin 2134 (43 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 90 göst.
22 Temmuz 2024 Aile kategorisinde Bahar_6565 (147 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 144 göst.
14 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
32 cevap 841 göst.