0 oy
915 göst.
Diğer kategorisinde (5,765 puan) tarafından
Arkadsimla otryorduk kaç aylık oldu oğlun dedim 8 aylık dedi ek gıda veryrmusun dedim evet hepsini ağzımda cigniyorum veryorim dedi kız oule yapma dedim mikrop var hastalık var yok dislerini fircaladiktan snra bişey olmaz dyer çocuklarımı öyle büyutum makarna pilav bulgur mesela kuru fasulye hepsine ağzımda cigneyip veryorim neblyorsin belki tukurgunde mikrop var belki içinde var belki dilinde var yoksa olsaydı yara olurdu dyor benim midem bulandı vallahi büyük kızıma hep rendeloyordim bebek rendesi dye bişey var dedim  iyy igrenc

48 Cevaplar

0 oy
tarafından
Çatalın icadından haberi var yok galiba 
(5,765 puan) tarafından
Kesinlkle haklsisin yok dyor ağzımda çiğniyorkm
-Reklam-
0 oy
(2,058 puan) tarafından
Ayy bunu bir kaç kez kaynanam yapmaya çalıştı birde kendi kaşığıyla yedirmeyi deniyordu ki hemen ve kesin dille uyardım , yani bunu eskiler yapar duyardım zaten arkadaşın neden yapar anlamam ki:/
(5,765 puan) tarafından
Çigniyorim bı güzel öyle veryorim kızlarım da öyle büyüttüm dyordu
0 oy
(1,119 puan) tarafından
Rende var kasikla ezmek var blender var.Var da var yaniii igrenc gercekten sacmalik
(5,765 puan) tarafından
Evet ya saçmalık
0 oy
(1,992 puan) tarafından
Kayanamda benim çocuklarıma yapıyor defalarca uyardım yapıyor ama tükendim bu durumdan 
(1,992 puan) tarafından
Kavga edeceğim bu konu yüzünden herşeyi iyidir çok uyidur ama bu yönü çok kötüdür
(5,765 puan) tarafından
Kız izin verme annem geçenlerde çignedigi sakızı kızıma verdi izin vermedim dedi ağzım haramı haramlikla alakası yok cignemisin tükürün yapişmis öyle olmazki
(1,992 puan) tarafından
Vermiyorum çocuk diyo anne babannem verdo
0 oy
(980 puan) tarafından
Midem ayaklandı:( akşam akşam bunu hakedecek ne yaptık bacım:)  şaka bir yana da üzüldüm çocuğa yaa 
(5,765 puan) tarafından
Valaha saçma saçma inslar
0 oy
(3,665 puan) tarafından
Midem bedenimi terketti. Pislik bi de marifetmis gibi anlatmis.
(5,765 puan) tarafından
Gerçekten öyle ilk nee ağzında ciginiyormusun dedim yapma öyle yaa ağızdan ağıza pislik gbi
(3,665 puan) tarafından
Pislik gibisi fazla direk pislik. Ay cocuga uzuldum
0 oy
tarafından
Hahaha kız piskolojik problemli arkadaş herhalde 
(5,765 puan) tarafından
Blmiyorum aşırı samimi deglm merhaba merhaba
0 oy
(233 puan) tarafından
Çok iğrenç yaa 
(5,765 puan) tarafından
Kesnlkle oyle
0 oy
(9,434 puan) tarafından
Ayyy evet ya onceden bizede oyle yapiyolardi dimi valla ben ogluma hic oyle bisey yapmadım 
(5,765 puan) tarafından
Valaha bna yapyorlarmissada hatrlamiyorim ama bu eski devir degl yıl 2024 hadi eskiden cehalet vardı ya şmdi çok pis bişey insan evladına byle bişey yapmamali
0 oy
(1,114 puan) tarafından
İnşallah çocuklar ileride travma sahibi olmazlar. Küçükken tiksşndikşeri şeyler yüzünden büyüdüklerinde bazı problemlerle karşılaştıklarını duymuştum. 
(5,765 puan) tarafından
Evet öyle
0 oy
tarafından

İyiki dişlerini fircaliyormus fırçalamak kesin mikrop bulaşır çocuk yataklara düşerdi maazallah :D

(5,765 puan) tarafından
İnşallah bişey olmaz ağzından ağıza öyle şeymi olir insanalr ne rahat
0 oy
(898 puan) tarafından
Çatalla ezip vermek varken çiğneyip vermek nedir yaa yapmasn cocugu hasta eder yaa
(5,765 puan) tarafından
Dyordu bu güzel cigniyorim veryorim midem kalkti
(898 puan) tarafından
Valla mide bulandırıcı bebeğe üzüldüm ben çekirdek verirken bile citlemem elimle çıkarırım ağzımdan bsey şeysin istemem
(5,765 puan) tarafından
Bende sadece kabuğu disimle kırarım elimle açıp veyorim
0 oy
(19,970 puan) tarafından
Yaaa ıyyyyy 
(5,765 puan) tarafından
Bncede iyyy
0 oy
(2,311 puan) tarafından
Valla aklıma ne geldi kızlar kaynanam derdi hep onun da kayananasi cocuklarina ağzında çiğner bı yazmaya sarar emzik gibi ellerine verirmisti ay miden kalktı şimdi gerçekten içim bı tuhaf oldu ಠ⁠ω⁠ಠ
(743 puan) tarafından
Vitamini tukrugunde balgaminda hahaha:)))
(5,765 puan) tarafından
Valaha igrenc
0 oy
(633 puan) tarafından
Allah affetsin ama aklıma direk dişi kuş geldi hem yuva yapar hemde yemi ağzından yavrusuna verir 
(5,765 puan) tarafından
Eli olsaydı eliyle veriydi kuşun bı ağzı var:) mecbur ağız ile veryor ama kadın çatala ez dedim kaşık arkasiyla ez blenderden geçir rendeye vur sanki imkanisz bisey
(633 puan) tarafından
Kadın şifasını katıyor işte jasjakshdbs
0 oy
(4,480 puan) tarafından
İğrendim biraz .açıkçası 
(5,765 puan) tarafından
Bende çok igrendim balaha
0 oy
(3,724 puan) tarafından

Iy o ne be. İğrenç olması bi tarafa bu çocuk sonra normal yemek yemeye nasıl alışıyor:dizzy:

0 oy
(1,030 puan) tarafından

Bu şekil de bebek öğürmeyi nerden bilcek 30 yaşında da çiğneyip mi yedirecek tövbe estağfurullah :O

0 oy
(17,955 puan) tarafından
Eskiden öyle yaparlarmış ama bu zamanda ne gerek var ki buna. 
0 oy
(229 puan) tarafından
bu uygulamada bakalım daha neler duyacaz

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 275 göst.
22 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Oglumalis (1,105 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 131 göst.
6 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde engineer mom (195 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 285 göst.