0 oy
1,202 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde (1,541 puan) tarafından
Kızlar benim gibi olan var mı,her gece güzel gecelikler giyip öyle mi gezersiniz uyuyana kadar yoksa arada mı giyersiniz.Ben bayadir giymiyorum şimdi düşünüyorum da eşim beni görürse dalga geçermi diye,bir ara giydim bune diyip güldü.Bidaha asla giymicem dedim ona.simdide çok utanıyorum giymeye tavsiyeniz var mı, hiç giymesem de olur mu.

34 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Zayıflamayı bekliyorum istediğim kiloya geleyjm alicam hem fantazi hem normal gecelik djdjjxjx içinden geçicem adamın xjxjjxjxjxjx
(1,541 puan) tarafından
Valla adamın içinden geçemiyorum ki,hele fantezi çok utanıyorum
-Reklam-
+1 oy
(273 puan) tarafından
Canım ben esim icin degil de önce kendim icin alıyorum mesela gecellik saten şortlu takim var diyelim giyiyorum yani sonucta giymek için alınmış 
(1,541 puan) tarafından
Evet haklısın
+1 oy
(306 puan) tarafından
Azına vursaydin ya terlikle benim koca can atar da çocuklardan fırsat kalmıyor şimdide olmuyor lar zaten hamile olduğum için 
(1,541 puan) tarafından
Hamileyken de giyebilirsin makyaj falan yapabilirsin
(306 puan) tarafından
Şu an hepsi dar geliyor 36 haftalık oldum hemde korkuyorum ister istemez
+1 oy
(302 puan) tarafından
Ben geçen gün ilk kez giydim oda eve geldıgınde ben gecelıklıydım. Hep gıysene böyle dedı  bende gıcık oldum acıkcası demekkı adam böyle şeyler istiyor ben 2 bebekle saçımı bıle taramam. Dıye demek adam evde kadın gıbı kadın görmek istiyor zaten hıssedıyordum 
(1,541 puan) tarafından
Demekki erkekler seviyormuş böyle şeyleri pek dile getirmez oda ama
(302 puan) tarafından
Yok bıde ben onun için gıymedım bekarlık gecelıgım vardı bı heves ettım gıydım olacak mı dıye  sonra sevdım çıkarmadım  buda eve geldı akşam aaa ne gıymıssın ne güzel olmuşsun hep böyle gıysene dedı   demekki benı begenmıyor  yok ben hissediyordum da emın oldum ne kötü bsıy ama benım 2 bebeğim var ben nasıl mutlu gözükeyım heo sinirliyim
(1,541 puan) tarafından
Bende sinirliyim benimde bebeğim var çok yaramaz 12 aylık.
Hep sinirimi eşimden cikarirdim ama artık dikkat ediyorum daha mutluyuz:)
(302 puan) tarafından
Aynen bende çok sinirliyim nasıl yendın sinirini
(1,541 puan) tarafından
Yani baktım evliliğim bozuluyor eski sevgimizi kaybediyoruz,biribirimizden soğumaya başlamadan daha az sinirlenmeye başladım,sinirlensem de eşimden cikarmiyorum artık
+1 oy
(579 puan) tarafından
Çamaşır suyu olmuş eşofman dizi yırtılmış pijama yani leş gibi dolanıyorum kocamın yanında kendimi beğenmiyorum kilomvar o halim onun da hoşuna gitmez diye düşünüyorum ve evet bende utanıyorum :(
(1,541 puan) tarafından
Sen kendini beğenmezsen kocanda seni beğenmez,kendi değerini bil ki kocanda bunu hissetsin, öyle hissedersen kocan da öyle hissetmeye başlar.kilo verebilirsin geçici şeyler bunlar,bende kilo alamıyorum maalesef zayıfım ne yapıyım kendimi begenmezsem kocamda beğenmez.
Ekstra susleniyorum bende.
(579 puan) tarafından
Kendimi komik duruma düşürürüm bana olmayanı oldurmaya çalışırken gibi geliyor
(1,541 puan) tarafından
Bende öyle düşünürdüm ama  evde makyaj yapıyorum, saçlarım kıvırcık açıyorum,yeterli mi değil tabiki.
Dışarda görüyorum bebek gibi kızları onlar gibi olmak istiyorum.
Sen çok değerlisin değerini bil çok güzel değilim ama çirkin kadın yoktur bakımsız kadın vardır unutma:)
0 oy
(269 puan) tarafından
Off bnm kocam da öyle :( bir iki giyindim niye giyiniyorsun ki ben sevmiyorum dedi hevesim kırıldı şortlu takım giyiyorum bende :/
(634 puan) tarafından
Ben seviyorum o yuzden giyiyorum deseydiniz
0 oy
(634 puan) tarafından
Yada ilk giyip direk yataga da girebilirsin bazen oyle yapiyorum ben benim hosuma gidiyor kadinsı hissediyorum daha çok 
0 oy
(3,632 puan) tarafından
Ben giyiyorum hem kendimi iyi hissediyorum hemde esim de sever. Bu arada kocandan utanmiyosun bence, esin bir okuz oldugu icin (kusura bakma) dalga gecer korkusu yasiyosun. Ben olsam dalga gecse dahi umursamam giyerim. Herseyi kocan icin yapmak zorunda degilsin.
0 oy
(2,940 puan) tarafından

Bihter gibi bihterin annesi Firdevs Hanım gibi hergun değişik gecelik giymeden yatmam :D

0 oy
(16,791 puan) tarafından

Her gece giymem. Ama utandigimdan değil başka şeyden :D. Benimki dalga geçmez hatta eşim seçer geceliklerimi

0 oy
(10 puan) tarafından
Bu erkekler hiçbişeyi hak etmiyorlar gerçekten ya benim eşim de öyle süslenir püslenir gezerim ne olursa olsun asla bakımsız çıkmam karşısına ama yüzüme baktığı yok sürekli yorgun :(
0 oy
(46 puan) tarafından
Ben bildiğim bileli k.lot s.tyenle yatarım:D
0 oy
(6,632 puan) tarafından
En başta eşin kırmış hevesini bende giymem arada bı giyim derim üstümü değiştirmesi ağır gelir :) 
0 oy
(42 puan) tarafından
İlk evlendigimde utanıyordum da simdi utanmam giyerim esim kendi ister bazen bazende ben hazırlanırım ama başka zamanda sortlu takımlardan giyiyorum 

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 487 göst.
20 Eylül 2023 Güzellik-Bakım kategorisinde gozdekaracaa (249 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 994 göst.
24 Eylül 2019 Güzellik-Bakım kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 210 göst.
0 oy
6 cevap 282 göst.
14 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Ipek41 (7,375 puan) tarafından soruldu

399,431 soru

11,947,628 cevap

36,102 kullanıcı

...