+1 oy
593 göst.
Aile kategorisinde (2,072 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Gerçekten bıktım ya bıktım. Çocuk ağlıyor diye ben kötü anne oluyorum ve adam resmen bunu kabullenmem için direniyor. Bi çocuk kesinlikle ağlamamalı. Ben o ne derse onu yapmalıyım, onu kabullenmeliyim. Yoksa s.lak apta.l olarak yargılanıyorum. Beni tehdit edercesine artık abisi ve kardeşi gibi olacağını iddia etti bugün. Yani onlar karılarını dövüyor diye o da beni dövecekmiş. Ben fazla şımarmışım. Onun dediğini yapmıyormuşum. Gerçekten sıkıldım ya. O kadar çok beni eleştiriyor ki annem, kardeşim herkes farkında. Bide elimde mesleğim var ve gerçekten de güzel bi kadınım. Adam resmen narsist ve benim özgüvenimi düşüremediği için delirip delirip daha çok eleştiriyor

Ciddi bi kültür farkımız var. Ben batıda ve kız çocuklarına çok değer verilen bi ailede büyüdüm. O ise kadınların sürekli ezildiği bi kültürle büyümüş 

15 Cevaplar

+2 oy
(3,146 puan) tarafından
Siz anne olarak ağlatmamak için çırpınırken, o baba olarak sizi dövmekle mi tehdit ediyor. Rabbim yar ve yardımcınız olsun. 
(2,072 puan) tarafından
Delirtti beni artık. Dövmediği-aldatmadığı için kendini iyi koca zannediyor
(826 puan) tarafından
Yorumunuza + vermeden geçemedim
-Reklam-
0 oy
(3,586 puan) tarafından
Diyecek bir şey bulamadım canım Allah yardım etsin
(2,072 puan) tarafından
Amin amiiiin.
0 oy
(1,461 puan) tarafından
Seni yargılıyor da kendisi kac paralık adam acaba hem mesleğin var üstelik bı annesin ve artı bu çocuk ağlar düşer kalkar büyür kendini ezdirme sende bastır bu kadar sorumsuz basit erkekler den nefret ediyorum bu ne böyle ben şunu anladım çocuk yapmadsn önce bu adamdan baba olur mu diye yüz kere düşünmek gerek mis bende bı sıra yaşadım ama bastırdım şimdi oda benim yoluma geldi çocuk bu ağlar düşer kalkar diyor 
(2,072 puan) tarafından
Zaten bende bastırdığım için delirip delirip eleştirilerinin dozunu arttırıyor. O kadar yoruldum ve bıktım ki
(1,461 puan) tarafından
Ozaman yatmasın eve gelince kalksın baksın çocuğa o çalışıyor sende çalışıyorsun gece gündüz bitmek bilmeyen mesai annelik onun yine izin günü var istediği zaman uyuyacağı vakit o bizde de yok
0 oy
tarafından
Sen annesiysen o da babası sizin yetemediginiz yerde babası el atacak. Ağaç kavugundan cikmadiniz sizde can tasiyorsunuz. 
(2,072 puan) tarafından
Ailesinde ne gördüyse onu bekliyor. İçinde olduğu toplumda kadınlar çok eziliyor. Beni ezemediği için delirip delirip bana sarıyor
tarafından
Demek ki doğru yoldasin sende böyle devam et.
0 oy
(969 puan) tarafından
Adam sana zaten şiddet uyguluyo ( psikolojik şiddet) tehdit etmesine gerek yok ki erkeklerden nefret ediyom ya avazım çıktığı kadar bağırmak istiyom 
(2,072 puan) tarafından
Büyük konuşmak istemiyorum ama bi boşanırsam tövbe bi daha evlilik falan istemiyorum. Bu nedir ya? Gün geçtikçe daha kötü hale geliyor
(969 puan) tarafından
Yok bacım ne evliliği bosansam bende asla bana da az kaldı kafam atiyo
0 oy
(334 puan) tarafından
Boşanmayı düşünüyor musun? 
(2,072 puan) tarafından
Evet. Ailem arkamda durur zaten. Bu bir yıl boyunca sürekli uyarıp gerekirse boşanacağımı söyleyeceğim. Daha 28 yaşındayım ve senelerimi böyle geçirmek istemiyorum
(815 puan) tarafından
Gecrme zaten mesleğinde varmış kimseye muhtaç değilsin lafların altindada kalma canm Rabbim yar ve yardımcın olsun
(334 puan) tarafından
Çok haklısın canım. Yazılarını okurken ben bile çok sinirledim o herife. Allah yardımcın olsun. Bundan sonraki hayatın hep güzelliklerle dolu olsun inşallah. Allah karşına sana değer verecek, seni çok sevecek, çocuklarına çok iyi bir baba olacak hayırlı bir insan çıkarsın inşallah. ❤️
0 oy
(4,291 puan) tarafından
Fiziksel şiddete gerek yok ki psikolojik şiddet uyguluyor bu seni daha çok yıpratan bir durum döv  bakalim ne oluyor ben de kardeşlerinin karısı gibi susup oturmam karakolluk oluruz seni nasıl rezil ediyorum de 
(2,072 puan) tarafından
Ben onlar gibi değilim haberin olsun dedim. Kabullenip oturmam dedim. Gider alırım darp raporunu. Boşanırken işime gelir
0 oy
(119 puan) tarafından
Canım sende taktik değiştir. O alışmış susmana Altan almana. Akşam  o gelmeden cocugunla yemeğini ye o geldiğinde tek otursun yesin. Çay mı istiyor yap indir yan8z içsin sen oglunla uğraş resim yap ,boyama yap logo al onla oynayın Ama eşini hiç dahil etme . O sana hakaretmi eti . Sende onla alay eder gibi baştan aşağı süz hafif Allay eder gibi sırıt önüme geri dön.  Esra ezmecinin kitabında okumuştum. Narsist erkekler bu hareketen rahatsız olur ve kendilerini kötü h8sederlermis .

Dövmeye gelince   kokma hiç birsey yapamaz senin gözünü korkutuyor  . Maksat seni ezmek ve korkutmak 

Korkmadığı beli et . N3 derse desin modünu  düşürme  ağlama. Diymamazliga vur . Bakalim hala aynısını yapiyormu  
(2,072 puan) tarafından
Gerçekten bunu yapmak lazım. Hiç umursamamak lazım. Daha da olmazsa bu evlilik biterse bitsin
0 oy
(3,814 puan) tarafından
Vaybe nasıl evlendiniz farkliliklarinizla
(2,072 puan) tarafından
Böyle değildi. Çocuktan sonra o kadar yıprandık ki… Önceden beni sürekli öven adam şimdilerde sadece eleştiriyor
(2,072 puan) tarafından
Sevgisinin kalmadığını düşünüyorum
(3,814 puan) tarafından
Onun penceresinden bakmak lazım demekki
(3,814 puan) tarafından
Oturup sakin kafayla konuşun en iyisi
(836 puan) tarafından
Çocuktan sonra biz de çok değiştik çok yıprandık özellikle ben şuan o fosur fosur uyuyor benim oğlum hasta başında bekliyorum uyksuuzluktan basım çatlıyor eşimin artık beni sevdiğini zannetmiyorum ben de artık eskisi gibi asla değilim ve çok üzülüyorum
(3,814 puan) tarafından
Onların doğasında var .
0 oy
(1,876 puan) tarafından
Valla canisi ben anlayamıyorum bu erkek leri severek evleniyorsun mutlu olmam güllük gülistanlık yaşamak varken derdiniz ne yani ne oluyorda böyle kafayı yiyorlar. Cok mu zor dümdüz yaşayıp geçinip gitmek 
0 oy
(23 puan) tarafından
O kadar iyi anlıyorum ki seni.. Bende aynı tıpatıp bu durumdayım. Çocuklar ağlasa benden biliyor 2 yaşında kızım 4 aylık oğlum var.. Oğlum pusette yanında duruyor kızıma mutfakta yemek yediriyorum.. Oğlum ağlıyıçor ve bana bağırıyor gel çocuğa bak napıyosun içeride diye çocuğu kaldırayım bakayım asla yok.. Benimde elimde mesleğim var bende kızlara kadınlara çok değer verilen bir ailede büyüdüm o ise sürekli kavga dayak şiddet içinde yetişmiş.. Ben artık bıraktım çocuklarım için katlanıyorum.. Çocuklarımla ilgileniyorum.. Biraz büyüsünler işe başlayacağım ve ondan daha fazla maaş alacağım için korkuyor çalıştırmak istemiyor ezilecek diye.. Ama ne olursa olsun çalışacağım kimseye güven yok bu hayatta sonumuz ne olur kimse bilemez.. Sana tavsiye verecek durumda değilim anlayacağın.. Sadece Allah yardımcımız olsun ne diyeyim.. 
0 oy
(249 puan) tarafından
Bunun nerede buyuduguyle alakasi yok merhamet yoksa adamda herşey yapar 
0 oy
tarafından
Elinde meslegin varken ne diye bu narsist bozuntusunu çekiyorsun peki 
(2,072 puan) tarafından
Belki düzelir diye ufacık bi umudum var :( belki de inanmak istiyorum
tarafından
Narsist insan maalesef düzelmez cnm hem sana hem çocuğuna yazik
0 oy
(509 puan) tarafından
Ben gecen ki postunuzu da okumuştum aslında o zaman yazacaktım ama vazgeçmiştim. Neden ayrılmıyorsunuz ? Güzel bir mesleğiniz de var çoğu insan sonrasında ne yaparım nasıl geçiririm diye düşündüğü için adım atamıyor ama siz neden adim atamiyorsunuz? 
(2,072 puan) tarafından
Bu 1 yıl içinde düzeldi düzeldi yoksa boşanalım diyeceğim
0 oy
(3,057 puan) tarafından
Benim.kocam da seninki kadar olmasa da zaman zaman yetersiz oldugumu ima eder. Onceden cok kırılırım. Mesela ben çocuğa kısa giydiriyorum ya gider uzun giydirir gel.oglum oyle üşürsün falan gibi. Ama 1 değil iki değil hep benim yaptıklarımda kusur bulur. Onceden bak o usumuyor işte terliyor sonra falan diye anlatmaya çalışırdım. Artık umursamıyorum baktım giydirmiş hiç oralı olmuyorum. Mayıs ayında bir eğitime gitmem gerekti 1 haftalık. Oğlum 5 yaşına az kaldı. Kayinvalidem bakacaktı normalde de gelir kalır yanımızda güzel de bakar alışıklar birbirlerine. Ben 1 hafta birakcam çocuğu diye bana böyle annelik olmaz dedi. Ben de bu senin düşüncen nasıl istersen öyle düşün dedim ve gittim eğitime. Sen umursadıkçq daha da batar sana ve o da üste çıkmaya çalışır. He de geçmeye çalış 

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 243 göst.
9 Ağustos 2024 Diğer kategorisinde bebisbirisi (134 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 294 göst.
14 Mayıs 2024 Aile kategorisinde Gamzeli_1 (418 puan) tarafından soruldu
+1 oy
41 cevap 484 göst.
21 Şubat 2024 Aile kategorisinde bebisbirisi (134 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 506 göst.