0 oy
115 göst.
Diğer kategorisinde (301 puan) tarafından
2. Aylik kucağıma alınca oturur pozisyon isyiyor kafayı omuzu öne çekiyor zararı varmi

12 Cevaplar

+1 oy
(12,386 puan) tarafından
Cok erken henüz 4. Ayında dik değil ama hafif oturabilir puset şeklinde diyim.
-Reklam-
0 oy
(1,098 puan) tarafından
Osman Gönülal ı izle en az 3 aylık olmalı onun da bi şekli var ama direkt kucakta oturtmak zararlı
0 oy
(579 puan) tarafından
Benim oğlumda iki aylık yüzü omzu geldikçe kızarıyor sıkılıyor bende kucakta oturtma pozisyonunda gezdiriyorum seviyor .

Osman gönülal 3 aydan sonra diyor ama bizimkiler de 2 ay 2 gün falan olunca 3 ayı dolduruyor oluyor bir şey olmaz diye düşünüyorum sonuçta gerçekten poposunu yere koyarak oturtmuyoruz
0 oy
(256 puan) tarafından
Zararlı canım daha çok erken 2 ay kalça cikikligi olabilir.. dört aylıkken kucağında onun sırtını senin göğsüne yaslayacak şekilde hafif eğimli ağırlığını boynuna kalcasina vermeyecek şekilde oturtmaya başlayabilirsin ama iki aylık bebek ya yüz üstü durabilir ya sırt üstü oturur olmaz maalesef 
0 oy
(3,021 puan) tarafından
4.5 aydan itibaren destekli oturabilirsiniz, biz 4.5 aylıkken başlamıştık 6 aylık olmadam artık kendi oturuyordu
0 oy
(583 puan) tarafından
Suanda oğlum 4 aylık 3 ayından beri oturmak istiyordu mücadele ettik şükür 4 olduk şimdi oturtuyorum  henüz tam dik oturamıyor  ama başladık yavaştan 
0 oy
(144 puan) tarafından
2 buçuk aylıktan beri oturur pozisyona veriyorum ama ağırlığını verdirmiyorum bir elimle kaldırıyorum benim kızım da oturur pozisyonda durmak istiyor
0 oy
(781 puan) tarafından
Benimde 2 aylık başı dik olmuş biraz olsa sıkılaşmiş vücudu yinde korkuyorum bazen emzirrken pizisyon alnına kadar aniden oturma gibi oluyor korkuyorum daha erken dengesiz birşey olur vücut ***** ola bilir 
0 oy
(301 puan) tarafından
Teşekkür ederim cevaplar icin
0 oy
tarafından
Daha erken 4 aya kadar oturtma
0 oy
(2,659 puan) tarafından
4.5 aylıktı ufak ufak oturma pozisyonunda tuttuğumda. 2 aylık çok küçük kemikleri daha ne lastik gibi.
0 oy
(752 puan) tarafından
3 3.5 civari kendini öne atmaya başladı mecburen oturdu diğer türlü istemiyodu agliyodu suan 4 aylik oturtuyorum valla napim öyle daha mutlu oluyor

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 97 göst.
1 Temmuz 2024 Diğer kategorisinde prensbioglum (301 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 104 göst.
21 Haziran 2024 Diğer kategorisinde agbutt (75 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 211 göst.
24 Nisan 2024 Aile kategorisinde Perikiziii (649 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 80 göst.