0 oy
110 göst.
önce Diğer kategorisinde (91 puan) tarafından
Kızlar bazen eşim bana para göndermek istiyor 

Ve bazen de lazim oluyor 

Ondan kerdi karti cikatmak istiyorum ama hangi bankadan daha iyi olur 

Hic bilgim yok 

8 Cevaplar

0 oy
önce (1,684 puan) tarafından
Kredi kartı değil canım bankadan hesap kartı açtırmalısın , o da mesela hangi ATM ye ulaşma imkanın daha kolaysa o bankayı tercih edebilirsin 
önce (91 puan) tarafından
Anladim canm bak Bilmiyorum
-Reklam-
0 oy
önce (3,831 puan) tarafından
Kuveyt Türk cikarabilirsin para gönderirken falan kesinti olmuyor ama nadir bulunuyor ATM leri arkadasin da dediği gibi bankamatigi kolay olan yerlerdeki bankayı tercih edebilirsin
0 oy
önce (8,222 puan) tarafından
enparadan hesap aç evde yapabilirsin 
Burda yok o galiba cnm
önce (89 puan) tarafından
Enpara dediği Finansbank
bankaya gitmene gerek yok fiziksel bir banka değil zaten, uygulamayı indir hesap aç. onlar kartı yolluyor. havale, eft ücreti yok, uygulama kolay ve basit
Anladim cnm teşekkürler
önce (512 puan) tarafından
Neredeyse tüm bankalarda canlı görüşme ile evde hesap acilabiliyor. Ama eşi para gönderebilsin diye açtırmak istiyor ve yanlış anlamadiysam pek anlamiyor bu işlerden o yüzden havale eft yapacak bir durumu olmaz.
#Safbiri66 canim eğer devlet bankalarından birinde actirirsan 3 banka ve postanin atm'sinden de para çekip yaptırabilirsin ve kesinti olmaz. Mesela is bankasından açtırsan iş bankası dışındaki atmlerden para çekersen ücret keser. Paraya göre kesiyor ama aklında bulunsun. Ama halkbank, ziraat ve vakiftan birinde açarsan bu 3 bankanın ve ptt atmsini kullanabilirsin.  Bugün 2 farklı bankadan havale -eft yaptım ücret kesmedi. Sanırım ilk 3 havale ücretsiz oluyor. Günlük 3 tane mi aylık mı bilmiyorum.
önce (2,475 puan) tarafından
Enparada havale, eft ücreti olmuyor. Kesintiye uğramıyor.
ben kullanımı kolay diye söyledim ayda 2-3 kere finansbank atmsi dışında başka atmlerden de ücretsiz para çekebiliyor
Teşekkürler canım
0 oy
önce (6 puan) tarafından
Bende yapikredinin hesap kartı var eşim yatıyor 
0 oy
önce (6,308 puan) tarafından

Kız o kredi kartı değil banka kartı sonra gider kredi kartı çıkartırsın :D

Mesela ziraat bankası yakınsa git oraya hesap kartı çıkart eşin ona para atabilir sen çekebilirsin

Ama belliki anlamıyorsun bu şeylerden o yüzden güvendiğin birisi ile yap kandirmasinlar sonra çekip verelim falan diyip

Evet canm vallh anlamıyordum sayenizde öğrendim
0 oy
önce (2,887 puan) tarafından
Hesap kartı çıkar Ziraat git cikartilar hemen
0 oy
önce (9,092 puan) tarafından
Banakaya bile gitmeden paparadan hesap açıp kart talebinde bulunabilirsiniz.
0 oy
önce (45 puan) tarafından
Kredi kartı değil kız banka kartı evine en yakın bankada alırsan gitmek zorunda kaldığında zorlanmazsın 

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 42 göst.
0 oy
6 cevap 171 göst.
12 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Esraa45 (389 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 125 göst.
21 Kasım 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Nrtnurself. (0 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 97 göst.
12 Eylül 2023 Aile kategorisinde Cekirdek ailem (3,853 puan) tarafından soruldu

391,025 soru

11,698,800 cevap

35,582 kullanıcı

...