0 oy
527 göst.
Diğer kategorisinde (2,994 puan) tarafından
Eltim evleneli 3 yıl ılıcak ne bayram ne başka bisiyde gelemz aramaz yolda görse slm bile vermez biz slm versek iyim der gerisi yok hani siz nasilsinz bile demez , kaynimda artık bu durumdan rahatsız olmuş geçen eşime demiş eslerimzle piknik yapalım belki arlari duzleir diye hani bı sorunda yasamaidk kuş flan değiliz kaynım.aradi beni olur dedim köye gittik beni almaya geldiler slm veerdim ondna snr aasla bir adım atıp bnle konuşmadı yedik sofraya oturmadı çay içtik ağzını vurmadı çaya of of püf  diyip durdu bizle gram konuşmadı bide kuzenleri haa akrabalar da bnde eşime dedim bnden bu kadar bnde artık o slm mi da vermem kaynım için yaptm ama yetti dedim , esmd dedi degeri yok yanimzda zaten boş ver dedi kardeşim üzülüyor dedi kaynanamda bişi diyoruz laf anlamıyor dedi ama çalıştığı marketteki kızlarla çok samimi gezerler evlerine gider onlar ona gelir kahve storusi yada foto çeker paylaşır bize gelince de slm dahi vermez 

14 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Zerre takma umursama onun ilgisine muhtaç misiniz ne hali varsa görsün 
(2,994 puan) tarafından
İki kardeşler eşim e haliyle bahçeye yada toplu bı yere gidiyoruz bir araya geliyoruz insan bı slm dahi veremez mi
tarafından
Vermiyorsa sende verme muhatap bile olma
(2,994 puan) tarafından
Bnde o varken onun gbi davraniyorm kaynimla eşim üzülüyor anladığım eşim anlatti
tarafından
Onlarda takip uzulmemeyi öğrenecekler
-Reklam-
+1 oy
(321 puan) tarafından

Kendince mesafe koyuyor ki elti kaynana olaylarına girmeyeyim diyor ama s. A. La. K gibi göründüğünün farkında değil ona göre cool olduğunu düşünüyor :D

(2,994 puan) tarafından
Tamam Da kaynanam teyzesi eşim teyze oğlu akrabalar.bn yabancıyım bı slm bile vermiyor eside rahatsız artık bu durumdan
(321 puan) tarafından
Maalesef benimde tanıdığım var akraba evliliği yapan çok kişi akrabalık bitiyor o durumda eltiniz ya sizi küçümsüyor yada dediğim gibi mesafe koymaya çalışıyor dışarıdan nasıl göründüğünü bilmeden
(2,994 puan) tarafından
Valla çok itici duruyor dışardan bakınca benm çevremde komşular da slm verir pazara giderim kaç sene gorusmedigim insani görünce bile aaa meraba napiyorsn diyoruzz illaki bunda hiç o yok sanki biz orda yokmusuz gbi davraniyor
(321 puan) tarafından
Sizde öyle davranın kendi haline bırakın
+1 oy
(509 puan) tarafından

Bazen konusmamalari daha hayırlı oluyor :)) gerçi konuşunca diğer tarafta benim değerimi daha cok anlıyorlar ahahahha :D

0 oy
(7,171 puan) tarafından
Sormadın mı neden suratın sirke satıyor diye veya kaynin bir şey demiyor mu ben olsam nedeni ni çok merak ederim 
0 oy
(1,872 puan) tarafından
Ben olsam hayırdır bizimle bi derdin mi var derdim 
(2,994 puan) tarafından
Kaynanam yanımda sorudu bı kere ona bile cvp vermdi
0 oy
(5,465 puan) tarafından
Arkadaş çevremle çok samimiyim ama eltilerimin numarası yok telefonumda aramam sormam en ufak bir tartışmamız olmadı herkesle kötü yada herkesle iyi olmak zorunda değilki kadın o mesafeliyse sizde olun bu kadar basit 
(2,994 puan) tarafından
Cnm 2 kardeşler eşim haliyle toplu bı düğün yada bı davet oluyor yada bahçeye gidiyoruz insan bı slm vermez mi bu kadar mı
(337 puan) tarafından
Aynen bizim de iki kardeş biz de muhatap olmuyoruz birbirimizle bende tel numarası bile yok beni ilgilendirmez yani sıradan biri. Yani herkes herkesle samimi olmak zorunda değil. Etrafa da yapmacık samimiyet göstermek zorunda da değil. Bence elti kaynana olaylarının olmaması için en baştan çizgi çekilmeli samimi olunmamali.
0 oy
(1,386 puan) tarafından
Ay uzak dur canım sen de. Allahım 2. Oğlumu doğuracağım böyle biriyle evlenir oğlum da kardeşi ile arası bozulur ayrı gayrı kalırlar diye çok korkuyorum. Allah iyi insanlarla karşılaştırsın
0 oy
(2,025 puan) tarafından
O kadar da olmaz abartmış suyunu çıkarmış 
0 oy
(662 puan) tarafından
Böyle insanların beynin içini çok merak ediyorum neler yaşıyorlar ne düşünüyorlar ayyyy umrumda olmaz gerçekten çok itici bir eltin var benim hayatımda ruh emici insanların işi olmaz olamaz 
0 oy
(532 puan) tarafından
Canim mesafe istiyordur benm yeni evlenen var buyujkle sürekli biraradayiz ama çocuklardan dolayı bu ara çok görmüyorum onun oğlan bnmkine hayretmiyor 4 buçuk yaşında bnmkide 16 aylık haliyle emgelyemiyorum oda çocuk diye benide çok sever ama yeni evli olan nisanliykendeboyleydi bizi aşağı görüyor yok bn elit düğün yaptm yok çeyiz sermedim yok bnmk çok yakiskli herşeyin en iysini aldm en güzelim en iysiym en okuyanim vs artık kiçini kaldrmiyoruz bizde en son kocasını ona düşkün olduğundan çocuk planlandgni özel mesajini bana attı bnde kestm muhabbeti  selam aleyküm aleykümselam kaynanamla da çok konusmuyorum o cahil daha dediği için cahil değil aynı yaşta evlendik biz hiç cahil olmadık adamına göre dedim ve çekildim sana tavsiyem çekil kenara inan yaramiyor her seyeleine koşan yaramaz selam vermeyen iydir
0 oy
(2,285 puan) tarafından
Ayni benim eltim ya gereksiz. 
0 oy
tarafından
Aklınca mesafe koyuyor sizinle içli dışlı olmak istemiyor belli
0 oy
(28 puan) tarafından
Biraz bnm eltiye benziyo gibi gibi :))

Oda öyle uzak takılır ama yanyana gelince konuşuruz biz yine ya 

Ama o mesafe var herkese karşı v oda teyzesinin oğluyla evli bn yabancıyım yani
0 oy
(7,121 puan) tarafından
Aynı benim eltim vallahi. Aynı sokakta oturuyoruz geçen ben marketten geliyorum beni sokakta gördğ yandan yandan yürüyor başka yerlere bakıyor ben selam verdim iyiyim saol sen napıon dedi o kadar bende pişman oldum sonra bi daha da selam vermem.

Komşular hep soruyor niye gidip gelmiyoruz diye bi sorunumuz da yok buz gibi bir insan evine gideriz sohbet etmez bize eşinşn zorulya gelirse çay içmez bişey yemek istemez hadi gidelim der durur kocasına. Gülmez etmez bi espri yaparsın ma.l gibi bakar yani. Ama mahallede bi iki komşusu var samimi onlara gider gelir sokkata oturular çay içerler sohbet ederler gece yarısına kadar. Bize gelince soğuk nevale. Eşim de sevmiyor huyu böyle oldugu için. Bizde artık o bizi adam yerine koymuyorsa bizde onu koymayız diye hiç götünü kaldırmıyoruz 

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 69 göst.
30 Mayıs 2023 Aile kategorisinde Rabiatuzcu166 (37 puan) tarafından soruldu
0 oy
38 cevap 1,301 göst.
28 Kasım 2022 Aile kategorisinde Syma (698 puan) tarafından soruldu
0 oy
80 cevap 1,359 göst.
17 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Elifnaz_01 (38 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 99 göst.