0 oy
274 göst.
Diğer kategorisinde (216 puan) tarafından
Ben hep beyaz kullanırım ama geçen arkadasima gittim sarı ışık takmış çok hoşuma gitti aslnda sarımı alsam diye düşünüyorum 

31 Cevaplar

+1 oy
(147 puan) tarafından
Ayy ben nefret ediyorum sarı ışıktan hep beyaz Philipsin aldık aydınlık olmasına bayılıyorum başka yere gidince sıkıntı yaşıyorum basiyolar sanki beni
-Reklam-
+1 oy
(1,551 puan) tarafından
Çok sarı ışık sevmiyorum uykum geliyor benim beyaz led kullanıyorum salon ve mutfakta oturma odasında yatak odasınada gün ışığı aldım
+1 oy
(499 puan) tarafından
Her taraf beyaz ışık sarıyı hiç sevmiyorum 
+1 oy
(199 puan) tarafından

Beyaz ışık tercihim, İstanbul gibi bir yerde binaların ortasında sarı ışık olursa hiç kendime gelemem:)

+1 oy
(579 puan) tarafından

Beyaz ışık kullanıyorum mutfak ve banyo da dahil. Sadece küçük bir oda da sarı ışık var oda kameradan dolayı, genellikle tüm fotoğraflarımı orda çekiyorum :)

+1 oy
(444 puan) tarafından
Tavan aydınlatma kullanmayı hiç sevmiyorum. Ortam aydınlatma istiyorum. Onuda gün ışığı rengi yapcam 
+1 oy
(617 puan) tarafından
Sarı işıği sevmiyorum heryer beyaz 
+1 oy
(1,392 puan) tarafından
Her ikisi de var ambiyansa göre açıyoruz ☺️☺️ ama ben sarı ışık severim ruhum dinlenir☺️
+1 oy
(554 puan) tarafından
Tüm evim beyaz. Sadece antre 3 renk yanıyor. İstersem sarı, istersem gün ışığı, istersem beyaz spot olduğu için onları öyle yaptırdık
+1 oy
(131 puan) tarafından
Led avizem var surekli beyazi acarim
+1 oy
(712 puan) tarafından
Ledler sari avizeler beyaz göz  yorgunluguma gore ayarini kısıp  aciyorum yani istedigim tonda hepsi var ledler renkli zaten sari mavi yesil kirmizi ne ararsan:))
+1 oy
(628 puan) tarafından
Halamlarda banyoda sarı ışık var . Heryer tertemiz gözüküyor.  Benimki beyaz su lekesi ben buradayım diyor:) şahsen beyaz kullanmayi daha çok seviyorum sarıda beni boguyorlar gibi kasvetli geliyor
0 oy
(4,050 puan) tarafından
Benim ruhum daralıyor sürekli sarıyla olunca ama mesela banyo da sarı led yaptı eşim bazen sarı bazen beyaz açıyorum öyle iyi oluyor ama sürekli olacaksa asla sarıyla duramam
0 oy
(1,098 puan) tarafından
Migreni olan biri olarak beyaz ışık tabiki :D
(1,098 puan) tarafından
Sarı ışığı çok önermiyorlar baş ağrısı filan yapıyor
(643 puan) tarafından
Katılıyorum sana :)
0 oy
(11,062 puan) tarafından

Ikiside var. Ana isiklar beyaz ortada sari ledler var. Ruh halilize gore kullaniyoruz :) daha loş bi ortam istersek mesela aksam.cocuklar yattiysa sariyi aciyorum genelde. Misafir falan gelince beyazlari acarim daha aydinlik olur.

Sari derkende gun isigi bu arada
0 oy
(378 puan) tarafından
Çoğunluk sarı eşim beyaz sevmiyor morg gibi oluyo diyo
0 oy
(305 puan) tarafından
Sarı ışık benim midemi bulandırıyor 
0 oy
(3,466 puan) tarafından
Önceden evim üst katdaydı aydınlıktı sarı kullanıyordum Çok güzel loş oluyor, Şimdi yeni evim altta karanlık olduğu için beyaz ışığa geçtim.
0 oy
(49,656 puan) tarafından
beyaz sariyi hic sevmiyorum
0 oy
(2,659 puan) tarafından

image

avizem bu şekil. O yüzden sarı ışık kullanamıyorum duvarlarda filan sarı ışık kötü görüntü yaratıyor. Beyaz ışık daha ferah geliyor. Zaten ışığı da genelde misafir filan gelirse ya da işimiz olursa kullanıyoruz. Genelde lambader ile kızım uyuyorsa tv ışığıyla oturuyoruz.

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 195 göst.
24 Haziran 2024 Diğer kategorisinde Sermir (416 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 211 göst.
12 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Zor zamanlar (31 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 575 göst.
2 Ocak 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 92 göst.