0 oy
144 göst.
Aile kategorisinde (196 puan) tarafından
Kızlar tuhaf bir soru olcak ama bugün içimde değişik bir his var boşluk hissi gibi birşey olacak gibi. Hem enerjik hissediyorum hemde ruhum daralıyor midem bulandı resmen tövbe estağfurullah nasıl anlatsam bilemedim hayır olsun inşallah.. Siz birşey hissettiniz mi doğum yapacağınız gün merak ettim 

10 Cevaplar

+1 oy
(2,208 puan) tarafından
Ne olur ne olmaz hemen sadaka çıkarın.
-Reklam-
0 oy
(1,098 puan) tarafından
İlkinde aşırı enerjiktim saatlerce fıldır fıldır gezdim doğurmam diyordum. 2 doğumda sıkıntı çökmüştü bi baktım doğum başlıyor 
0 oy
(1,360 puan) tarafından
Hiçbir şey hissetmedim hatta ablama gezmeye gidiyordum gitmeden önce rutin muayenem gelmişti, muayene olayım oradan giderim dedim seni doğurtmamız lazım dediler, inanmadım bile  :D
0 oy
(4,050 puan) tarafından
Ay kız bu konu da çok anım var :D son zamanlar da her akşam eşime bu gece kesin doğurucam hissediyorum diyodum ama hiç bişey olmuyodu :D hele bi gece bana bi sancı geldi kocamı uyandırdım kalk birşeyler oluyor diye adam bi korktu fırladı yataktan hemen hastaneye gidelim dedi dur dedim biraz dolanıyım evin içinde meğer gaz sancısıymış tuvalete gidince geçti :D
0 oy
(3,594 puan) tarafından
Hiçbi şey hissetmedim. Çok gamsız bi günümdü:D 2.doğumum olacak keşke yine öyle olsa. 
0 oy
(3,961 puan) tarafından

Doğum yapacağımin gündüzü bir hafiflik gelmişti eltimleri yemeğe çağırıp gözleme açmıştım koca karnimla yedik içtik bulaşık ev toplama derken birde yattım ikide sancı ile uyandım 4de dogurdum:D

(499 puan) tarafından
Ayyy ne kadar güzel çabucak doğum olmuş :)
(3,961 puan) tarafından
3 normal bir sezryanim var normal doğumlarim hepsi birbirinden kolaydı canım rabbim sana da nasip etsin zorunlu sezeryan olmasaydı sonuncum da öyle 6cm açıklık vardı acil hemen aldılar sezryanla
(499 puan) tarafından
Benim ilk normal oldu. Açılma olmadığı için biraz fazla hastanede kaldım bu beni yordu bebek geliyir saçı görünüyor hemen doğuma alalım felan dedikten 5 dk sonra doğum yaptım ama işte acilma vs beni yıprattı şimdi ikinciye hamileyim evdeki bir bebeğimi de düşünerek ins bu sefer acilmam daha kolay olur ve aklım en azından evde kalmaz diye düşünüyorum. Sizde açılma varsa neden hemen. Sezeryana almışlardı
(3,961 puan) tarafından
Benim zorunlu sezryandi. Canım rahîm sarkamsindan ameliyat olmuştum normal doğumda yeniden sarkma olacağı için sezryan oldum sonuç hüsran yeniden sarkma oldu
0 oy
(1,392 puan) tarafından
Hissetmedim hatta hiç beklemiyordum sancilari da ishal oldum sanmistim üstelik 39. Haftam bitmis 40a girdiğim gündü sanki 40i doldurmadan dogurmayacakmisim gibi saniyordum herhalde ki doğum ihtimali aklıma bile gelmemisti ahahah☺️☺️ sonra baktim gecmiyor duşa girdim duşta sicak suyla sancı azalinca tamam dedim doğum degil kesin yalancı sancı, doğum olsa sicak suyla bile gecmiyor demisti o zaman uygulamadan biri☺️ ben de yalancı sancı için eşimi uyandırmayayım bosuna dedim ama çok şiddetliydi allahim diyordum yalancisi boyleyse gercegi nasildir acaba diye diye sabah oldu. Sabah kontrolüm vardı çatı muayenesi yapilacakti, hastane merkezde biz ilcedeydik 1 saat uzaklıktaydik, daha fazla dayanamayip eşimi uyandirdim sabah 7 gibi olmuştu arkadaşım da gebeydi aynı doktora gidiyorduk onun da kontrolü vardı, gidip evden onu da aldık saat 9 10 gibiydi sonra merkeze yetişip ordan hastaneye gidene kadar öğlen 12yi buldu. Doktor direkt cati muayenesi yapip doğumhaneye aldirdi doğum baslamis diye 5 6 cm aciklik olmustu gidene kadar sonra 3 saat kadar geçti ve bebisim dogdu☺️❤️❤️❤️ hikayemi anlattım resmen☺️ kisacasi canım ben hiç farketmedim ve hissetmedim doktor dogum baslamis demeyene kadar da bir kaç gün yatış verirler ya da eve yollarlar diye düşünüyordum ☺️
0 oy
(417 puan) tarafından
İlk dogumumda gece 10 da oturdum o kadar çok şey yedimki, abur çukur, tatli, 250 grama yakın Antep fıstığı hepsini tek başıma yedim sanki kıtlıktan çıkmış gibi. Sonra gece 1 de suyum geldi 1 gün boyunca bise yiyememistim  :))))
0 oy
(661 puan) tarafından
Son bir hafta bende fulll enerji vardı hepsini temizliğe harcadım vücut doğum için enerji biriktiriyor bende bilmiyordum bunu evi bal dök yala yaptım doğumda hiç enerjim kalmadı bol bol dinlenin Meryem süresini dinleyin enerjini boşa harcama aşkım bakara süresi aç namaz kiliyorsan şükür namazı kıl sonra ılık bir duş camdan dışarıyı izle iyi gelecektir
0 oy
(674 puan) tarafından

Hayır ama sezaryene 4 gün var ve eşim de ben de çocuklar da kötü yüralar:D görüyoruz. Hayırdır inşallah. Sabah öyle sinirli uyandım ki.. eşim cumayı geldi burda kıldı o da kötü yüra görmüş. Normalde hiç rüya görmeyen adam. 

İlgili sorular

0 oy
35 cevap 622 göst.
12 Mart 2022 Aile kategorisinde Ocakk (216 puan) tarafından soruldu
0 oy
29 cevap 520 göst.
21 Şubat 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
31 cevap 663 göst.
14 Eylül 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 244 göst.