0 oy
493 göst.
Diğer kategorisinde (155 puan) tarafından
Aynı ev üstü gibi oluyor demi herseyinize karışan birisiyse

35 Cevaplar

0 oy
(4,588 puan) tarafından
7 senedir oturuyorum zarardan çok faydasını gördüm Allah var ama herkesle oturulmaz bnce benim kaynanam hem yaşlı hemde karışmaz kimsenin işine aylarca inme niye gelmedin demez anahtarim senelerdir ondadır bı kere pat diye geldiğini bilmm 
-Reklam-
0 oy
(2,856 puan) tarafından
Oturmam. Ben otursam eşim oturmaz :D
0 oy
(1,594 puan) tarafından

Oturuyorum altlı üstlü ama en başından beri onların değil ben borum örtüyor:D

0 oy
(855 puan) tarafından
Çok severim ama yinede oturmam 
0 oy
(2,934 puan) tarafından
Ben oturdum ilk evlendigimde 3 yıl ayda bir bazen oda bize gelirdi ondada arar müsaitmisin derdi ama ben hep ordaydim hamileyim diye orda yatiyodum sonra çocuk oldu illaki ilk torun sevdiler hep hiç sorun yaşamadım yani yine olsa aynı apt otururum ben 
0 oy
(7,380 puan) tarafından
Aklı olan gitmesin ha aynı ev ha altlı üstlü. 
0 oy
(509 puan) tarafından
Ben istemezdim uzak olması en güzeli o benden çıkmaz ben ondan çıkmam mesela öyle çok icli dışlı olunuyor ve iyini de kötünü de biliyorlar 
0 oy
(30 puan) tarafından
Canım mecbur kalmadıkça oturma mecburi 3 sene oturdum birlikte yaşamaktan farkı yok
0 oy
(41 puan) tarafından
Canm ben alt ust otuyorm inanki oyle karisan biri degil ama oyle bile zor... evlendgmden beri 7 yil oldu. Her yemegi birlikte yiyorz.. istemuyorm ama artik birsey de diyemiyorm 7 yil cekti allahtan kişin 3 4 ay kaliyorlar sonra koye gidiyorlar
0 oy
(50 puan) tarafından
En altta girişte ben teras katta kaynnanamlar oturuyordu şimdi onların bi altına taşınmak üzereyim 5 yıldır aynı bina da şimdi de alt üst olucaz bi şeyime karışmazlar ne aldın ne ettin gibi ama yeme içme bir kahvaltı hariç ama ne kadar iyi de olsalar eşim böyle istemese ben kesinlikle herkesten uzak olmak isterdim mesafe her zaman daha iyidir diye düşünüyorum 
0 oy
(228 puan) tarafından
Kendisini severim, 5.5 yıldır bana hiç bir zararı ve kötü sözü olmadı aksine yararı oldu ama asla ve asla altlı üstlü oturmam. 3 tane bekar çocuğu var bizim evden çıkmazlar kesin asla istemem Allah uzak etsin yine de fkahkdsj
0 oy
(610 puan) tarafından
Ben oturmak istemem asla 
0 oy
(19,788 puan) tarafından
Malesef ben oturmam yaa
0 oy
(56 puan) tarafından
Ben otururum açıkcası 10 senedir tanıyorum bir kötü lafını duymadım kayınpederimde aynı evlerindede kaldım niye bu saatte kalktın niye uyudun tarzı hiç konuşmadılar çünkü önemsemiyorlar onlar için saygı sonra sevgi ama sadeve aynı ev içi olmazdıda altlı üstlü otururdum aynı ev olsa kimse rahat edemez 
0 oy
(741 puan) tarafından
Aynı şehirde bile oturmam

İlgili sorular

0 oy
33 cevap 930 göst.
28 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Sedaa. (118 puan) tarafından soruldu
0 oy
58 cevap 829 göst.
0 oy
19 cevap 1,427 göst.
9 Mart 2021 Diğer kategorisinde Ysf (84 puan) tarafından soruldu