0 oy
880 göst.
önce Diğer kategorisinde (306 puan) tarafından
Böyle aşkım bitanem diyen arkadaşlarım var ama ben diyemiyorum ya yakışmıyor gibi ağzıma çıkmıyo ağzımdan bi hayatım dersem diyorım arada. Sanırım benden bekliyor öyle sözler. Eşim bana genelde hatunum der genelde hayatım güzelim der. Yani şöyle cilveli olsam güzel söz çok hoşuna gidecek biliyorum ama yok bende odun gibiyim bazen off değişemem artık heralde 

59 Cevaplar

0 oy
önce (1,638 puan) tarafından
Ama bu soru coook sorulduuuuu
-Reklam-
0 oy
önce (778 puan) tarafından

Genellikle ismi ile seslenirim ,6. Yılı devirdik sizin o dediğiniz şeyler  bizim için bayya geride kaldı ya :D

0 oy
önce (2,480 puan) tarafından
Kız niye ağzına yakışmasın. Sevgi sözcükleri her zaman iyidir. Yer mekan farketmiyor ben ona aşkım derim o da gülüm der. Bazen hayatım derim o da söyle hatunum der. Utanılacak ya da çekinecek bir durum yok bence.
0 oy
önce (260 puan) tarafından
Kuro derdooo diye seslenirim:))))
0 oy
önce (21 puan) tarafından
Kız sacmalama lütfen 

N var bunlar çok güzel seyler 

Bn neler dokturuyorum 

Biraz önce telefonu açtım efendim hayatım tm ayol bu tür konuştum yani oda o muhabbeti sevgiyi hissediyo 

Bnmki biraz odun ama olsun bnmd karekterim bu
0 oy
önce (14,285 puan) tarafından
Aşkitom veya kocişkom eskiden dalga geçerdim böyle konuşanlarla sonra ağzıma yapıştı ama genelde ismi ile .cığım  şekline döndü ikimizde de 
0 oy
önce (2,560 puan) tarafından
Hayatım derim ben. O gülüm der genelde ya da kadınım. Ama ben çoğunlukla isim hitap ederim o cok nadir. 
0 oy
önce (1,829 puan) tarafından
İsmiyle hitap etmem, zaten ikimizde net isimle hitap ediyorsak kavga var demek
0 oy
önce (8,589 puan) tarafından
Ay ben odunum ya vala gorumcelerim hep der yenge odun :) eşim ise sürekli aşkım der asla kolay kolay adımi söylemez ya aşkım ya bitanem ben sürekli ismi ile hitap ediyorum bazen gicikligina bey diyorum deli oluyor:)) tabi bazende nadirde olsa aşkım derim
0 oy
önce (7,018 puan) tarafından
Bi ara hiç ismini kullanmazdım aslında bi kaç kere söyledimmi aşıyorsun o çekingenliği 
0 oy
önce (331 puan) tarafından

Eşim bana cane can gülüm ciğerim der bende ona ömrüm bitanem derim :D

0 oy
önce (420 puan) tarafından
Bende aşkim yerine aşgiiiima döndüğünü farkettigimden beri biraktim kavgaliysak isimle sesleniruz bu durum ciddi demek normakde herif diyorum cok buyuklerin yaninda oglum babani cagira dönüyorum 
0 oy
önce (706 puan) tarafından

Kızınca ismiyle iyiyken aşkım hayatım kocacım hiç farketmez herkesin yanında derim o cekinir genelde aşkım demez kimsenin yanında ama hatunum gülüm der oda hoşuma gider <3

0 oy
önce (34 puan) tarafından
Cilveli değilsen zaten olamazsın ama o senin kocan madem cilve yok o zaman sevgi sözcüğü kullanmak zorundasın arkadaşım eminim o da üzülüyordur erkerkler hissetmez ki dilinde olan kadar bilirler sen başla bence yavaş yavaş ilk zorlansan bile zaman ile dilin alışacak Ben eşime adı ile seslenince kızar bana artık dilim alışmış hiç adı ile hitap edemem 
0 oy
önce (854 puan) tarafından
Biz birbirimize adimizla hitap ediyorsak bır sorun var demektir:))ben klasik.askim.bitanem hayatım bebeğim derim eşimde tatlım balım canımın içi der genelde 
0 oy
önce (4,563 puan) tarafından
Adıyla hiç seslenmem adını söyleyince ne yaptım gene diyor ☺️
0 oy
önce (684 puan) tarafından

Biz genlde kullarız hani artk ağız aliskanligi bide sanrm askm şunu getir askm bı baksna şunu versene askm yada seslnice cane falan ama bebiş oldu eşim azaltmış biraz yani evde birbimizi göremiyoruz sanki birşey dese bebişe banami dedin diyom sasşryom yada o birşey istese can falan desem banami dedin diyor bu aralr demeyincde utanıp diyemiyorum bebiş hayatmizi degistrdi sanrm:):):D

0 oy
önce (24 puan) tarafından
Esini seviyor musun canim aşık misin
0 oy
önce (280 puan) tarafından
Eşimin ismi ile seslenirim ama hep aşkım hayatım derim 

Oda bana genelde gülüm der bide hatun der asla ismimi almaz 
0 oy
önce (50 puan) tarafından

Ben eşime asla ismiyle hitap etmedim edemem

4 senelik evliyiz asla ismini kullanmadim 

Hep aşkım bebeğim kuzum  falan derim