0 oy
921 göst.
Diğer kategorisinde (369 puan) tarafından
Böyle aşkım bitanem diyen arkadaşlarım var ama ben diyemiyorum ya yakışmıyor gibi ağzıma çıkmıyo ağzımdan bi hayatım dersem diyorım arada. Sanırım benden bekliyor öyle sözler. Eşim bana genelde hatunum der genelde hayatım güzelim der. Yani şöyle cilveli olsam güzel söz çok hoşuna gidecek biliyorum ama yok bende odun gibiyim bazen off değişemem artık heralde 

59 Cevaplar

0 oy
(2,756 puan) tarafından
Eşim hatunum der bide gülüm bende canımın içi yada canım derim 
-Reklam-
0 oy
(1,805 puan) tarafından

Ooo saymakla bitmez :D önceleri aşkım bitanem sonra adı artık ** köpek jdhdhshhs 

0 oy
(717 puan) tarafından
Biz evde de dışarıda da asla ama asla birbirimize ismimizle hitap etmeyiz.O bana hatunum,kurban oldugum der genelde ben her şeyi söylerim omrum,gözünü öptüğüm canım aşkım aklınıza gelen her şeyi kullanirim
0 oy
(634 puan) tarafından
Bende utaniyordum askim kelumesini hızli ve geveler gibi derdim ilk baslarda simdi seviyeli bir sekilde herseyi derim o utanır :)
0 oy
(784 puan) tarafından
Cane derdım oda bana derdı bı zamanlar
0 oy
tarafından
Kurban olduğum aşkım bitanem canım adamım genelde bunları derim bazende gardaş derim çok kötü ama napim ağız alışkanlığı 
0 oy
(128 puan) tarafından
Memeet oldum olası böyleyim o da hülya bu kadar bizde :) evdeyken bazen kocam bazen aşkım o da isim düşerse :)
0 oy
(1,625 puan) tarafından
Bizde isim ile hitap etmek ters karşılanır, adıyla cagirsam hemen gelir hayırdır? ne oldu?niye adımla seslendin bişe mi yaptım der , bizde daha çok tavır alındığında isim ile çağırılır, onun dışında ben genelde yarim, aşkım, hayatım derim, onun genelde sabittir gülom yada aşkım der..))
0 oy
(259 puan) tarafından
Bn ortamlarda asla çağırmam , ama evde ya aşkmm derim yada bizim kürtlerde kuroo derler hep öyle derim ama genelikle aşkmm derim, ama mesajda ohohhhhh ne desen varr
0 oy
(74 puan) tarafından
Aşkım, hayatım derim hep şimdiye kadar kavga etmediğimiz sürece ismimiz ile hitap etmemişizdir 
0 oy
(539 puan) tarafından
Ben de ismiyle hitap edemiyorum ya. Hele Bi başkasının yanında ismiyle çağırdığım zaman garipsiyorum. Zamanında hep abi dediğim için garip geliyor. E aşkım canım cicim de büyüklerin yanında deyince utanıyorum mecbur ismiyle ama evde hep öyle kelimeler kullanıyoruz ikimiz de 
0 oy
(945 puan) tarafından
Bende odunum adını söylerim:D
0 oy
(5,413 puan) tarafından

Direkt adıyla bam bam bam:D Ormantik bir gari degilem:woot:

0 oy
(720 puan) tarafından
İbooosss derim o da bana eloss diye seslenir :)) 
0 oy
(9,356 puan) tarafından
Hepsinden mix yapıp kombo edip üstüne atıyorum valla :D
0 oy
(630 puan) tarafından
Ben sevgililik ten bu yana aşkım canım bıtanem derim hiç isimi ile seslennedim kavga ettiğimiz de isimi ile seslenirim ona bile çok kızar :) Bide bazen sinir etmek için derim ters ters bakar 
0 oy
(229 puan) tarafından
Ya o benim en yakınım herşeyi derim en cok aşkım derim sinirlenince adi ve soyadi :D bi anda resmileşirim
0 oy
(357 puan) tarafından
7 yıldır evliyim aynı senin durumdayim.. 
0 oy
tarafından

Cümle alemin yanında aşkım hayatım , bitanem , hayatımın anlamı vs vs vs her şey söylerim :D

Daha biz ismimizle birbirimize seslenmedik herhalde 

İlgili sorular

0 oy
46 cevap 1,272 göst.
0 oy
61 cevap 921 göst.
18 Aralık 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
58 cevap 630 göst.
19 Mart 2022 Diğer kategorisinde ipekipek (1,995 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 236 göst.