0 oy
699 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (444 puan) tarafından
Merhabalar. Göğsümde ve koltuk altımda kitle var demiştim. Bu kitleler şuan aşırı ağrı ve dokununca sıcaklık hissi veriyor. Başka başka şeyler de var ama uzatmicam. Kanser ihtimali de var. 14unde randevum var ihmal de etmiyorm. Ama kanserden çok korkuyorum. 2 tane çocuğum var biri 3 biri 8 yaşında. Onlara bakamaz hale gelirsem yada çok erkenden gitmek zorunda kalırsam. Onlara kimse benim gibi bakamaz. Cok korkuyorum çok aşırı. Birde ben ağlayamıyorm 14 yıl oldu 1 damla göz yaşı akmadi. Bir ağlasam sanki çok rahatlayacak gibiyim. Aklım fikrim kafam hep çok karışık. Lütfen bana dua edin adım DİLAY kimin duası kabul olur hiic belli olmaz. Allah beni evlatlarima bağışlasn. Lütfen dua edin. 

26 Cevaplar

0 oy
(550 puan) tarafından
Benim koltuk altımda da kitle gibi bir şey var küçük ağrı yapıyor geçen gün hastaneye gittim doktor elle muane etti ultrasona gir dedi daha girmedim neyse dedi ki kanser ağrı yapmaz sinsi bir hastalık dedi. Lenf bezi dedi. İnşallah seninki de kanser değildir canım Rabbim şifa versin inşallah 
-Reklam-
0 oy
(49,666 puan) tarafından
Rabbim sifa versin canim benim
(444 puan) tarafından
Aminn inşallah çok teşekkür ederim
0 oy
(1,968 puan) tarafından
Ablam erteledi erteledi en son 3. Evre meme kanseri çıktı. Şükür tedaviyle geçti. En çok tedaviyle geçen kanser türü sülalemde 3 4 kişi olup kurtuldu. Ablamin göğüs ucu içine çökmüştü, akıntı geliyordu ağrı vardı birde sanki taşa dokunuyorduk. Koltuk altına kadar atmıştı ama geçti şükür 
(444 puan) tarafından
Benimde şuan öyle işte. O yüzden doktor ihtimaller arasında en belirgini bu dedi. Umarım öyle bir şey değildir ama ablaniz parça verdi mi biyopsi
(1,968 puan) tarafından
Evet canım verdi
(444 puan) tarafından
Anladım çok geçmiş olsun birdaha hiç olmaz inşallah
0 oy
(1,131 puan) tarafından
Canım çok geçmiş olsun Rabbim çok merhametli inşallah kötü değildir sonuçların başımıza gelirse gelsin Sonuçta imtihan dünyasındayız Rabbim imtihanını kazananlardan eylesin canım Bir de sana bir abla tavsiyesi mutlaka kendin bir destek al hem kendin için hem çocukların için
(444 puan) tarafından
O kadar düşündüm ki bunu. Daha ihtimali bile beni böyle duman ettiyse. Teşhiste kesin destek almam lazım demiştim kendi kendime. Kalbiniz temizmis
0 oy
(66 puan) tarafından
Rabbim şifa versin Dilay sakın üzülme ve sakin korkma.. doktor teşhisi koysun ve neler yapman gerekiyor ona odaklan .. belki de çok kolay geçecek bir kisttir.
0 oy
(450 puan) tarafından

Dün yazdım post ha bire kapandı neyse şimdiden şekerden uzak dur şekerden besleniyor. Sağlıklı dengeli  beslen üzme ükendini stres yapma içine atma hiç bişeui yaşama sevincini olsun. Gençsin avantajların.   İnşallah atlatırsın sandığından daha basit kolay rahat olur.beslenmeni düzelt olabildiğince sağlıklı organik şeyleri bul.Allah güç kuvvet şifa versin evlatlarına bağışlasın seni

Annemde var sarımsak limon kürünü yapacaktım instagramda bulmuştum 
(444 puan) tarafından
Şeker bas düşmani yani bilmiyordum teşekkür ederim. Diğer herseyede birabir uymaya caliscam inşallah. Umarım hiç gerek kalmaz ama
(450 puan) tarafından
Umarım inşallah canım Allh ferahlığa kavuştursun seni yavrularınla

İlgili sorular

+1 oy
45 cevap 1,698 göst.
4 Mart 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Cadıkız (5,342 puan) tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 383 göst.
8 Eylül 2022 Aile kategorisinde Eviminnesesi (695 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 126 göst.
21 Haziran 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Zynp54 (1,077 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 288 göst.
5 Temmuz 2021 Aile kategorisinde Ndclglu (16 puan) tarafından soruldu

395,545 soru

11,832,382 cevap

35,905 kullanıcı

...