0 oy
433 göst.
Diğer kategorisinde (118 puan) tarafından
Kızıma bugün şort giydirdim tabi altında bakstırda var. Kızım oturunca ister istemez örünüyo yine bende kilotçorabı  kestirdim şortun altına giydirdim gözükmüyor kilot çorabı altta. Kaynanamda tuturmuş niye kilot çorabi giydirmişsin altta diyo bağıruyo çağırıyor daha çocuktur o diyor bende dedim tacizi var bu devirde kimseye güvenilmiyor. Yok sen cahilsin diyo bana. Çocuk benim çocuğum istediğimi giydiririm kime ne. Yok sen bu yaşta bu çocuğa bunları giydiriyon diyo. Kilotçorabı diz üstünde kestirdim şortun altında giydirdim  kilot çorabı gözükmüyo bile bana demediğini bırakmıyor. 

21 Cevaplar

+6 oy
(5,722 puan) tarafından
Boxer , külotlu çorap üstünede şort o çocuk pişik olur kız bu sıcakta hepsi yerine ince bir tayt giydir madem 
(10,822 puan) tarafından
Evet sırf taviz vermemek için :)
(679 puan) tarafından
Kaynanası giydir deseydi bu sıcakta pişik olacak el kadar çocuk zihniyetleri bozuk olacaktı
(5,722 puan) tarafından
Katılıyorum kaynanan olunca olay değişiyor
Büyük sözüme tövbe vallahi biricik erkek kardeşim var büyüdükçe korkmaya başladım Allah iyi insanlarla karşılaştırsın annemin zaten ağzı var dili yokta sonra yazar buralara görümcem saçımı başımı yoldu diye ☺️
(5,464 puan) tarafından
Çok sıcak gerçekten yazık çocuğa sıcak diye benim minik bile zibinla duruyo :(
(679 puan) tarafından
Aynen öyle bende hak veriyoeum çok da dikkat ediyorum mesela tuvalet eğitimine hazır kızım ama şuan aile evindeyim daha ev bualmadim babam yada eşim kimaenin yanında altını bile değişmem sırf o yüzden yeri gelecek kaçacak elimden koşacak öyle giyinmeden bu sebeple çocuğa daha eğitim vermeyi erteliyorum mahremiyet çok önemli ama bu sıcakta da daha farklı çözümler bulmalısın herkes söylemiş zaten şort yerine mesela tayt kes kısa bulamıyorsan o zaman açılma durumu olmuyor ama tek kat giydir ha bulunduğun şehri de bilmiyorum soğuk mu çok mu sıcak annesi sensin en iyi sen bilirsin
-Reklam-
+2 oy
(455 puan) tarafından
Kısa şort hiç giydirmeyin üç kat giydireceğinize. Dizinde şortlardan alın sizde rahat edin çocukta rahat etsin. Kilotlu çorap iyice pişirir çocuğu bu sıcakta.
+1 oy
(546 puan) tarafından
Tabiki karışmaya hakkı yok ama sizde üst üste giydirmissiniz 3 kat hava çok sıcak çocuk pişik olmasın diye demiş olabilir bence 
+1 oy
(1,782 puan) tarafından
Tabiki de kimsenin karışmaya hakkı yok ama çocuğu sıcakta kat kat giydirme pişik olur, isilik olur. Şort alacağına uzun ince taytlardan var onlardan alıp giydir. Hem düşünce filan bacağını da koruyor . Bir de parkta oyuncaklarda çatlak filan oluyor bacağı çizilip sıkışmıyor. Benim kızım 2 yaşında ben hep öyle giydiriyorum rahat oluyor. 
+1 oy
(12,167 puan) tarafından
Sıcaktan pişmiştir çocuk sadece bunu düşünebildim şu an boxer çorap şort madem yarım tayt giysin bunca niye eziyet
+1 oy
(603 puan) tarafından
Madem bu kadar korkuyorsun çocuğu bu sıcakta lahana gibi giydirecegine şort giydirme uzun birşeyler gidir
0 oy
(2,918 puan) tarafından
Ona neymiş. Ben asla bu konuda taviz vermiyorum. Kimse kusura bakmasın. 
0 oy
tarafından
Tabiki çocuğuna kimsenin karışmaya hakkı yokta. Üst üste de giydirmissjn bu sıcakta çocuğu :)
0 oy
(9,330 puan) tarafından
Simdi agzimi bozcam 
0 oy
(10,027 puan) tarafından
senin bileceğin iş, kimsenin karışmaya hakkı yok, maalesef kimseye güven de yok. çocuklar da kendini korumayı bilmiyor, bizim korumamız lazım. yani iyi yapıyorsun 
0 oy
(353 puan) tarafından
Yazik çocuk pisti yani o ne öyle kat kat evet karışmaya hakkı yok bu arada taviz verme 

Mevsime uygun giydir çocuğu şort değil pijama tayt giyse daha iyiymiş kavruldu yani
(118 puan) tarafından
Kilotçorabı kestim bakstır tarzında kestim
(353 puan) tarafından
İnce yapılıdır umarım corap boxer şort tipi değil mi zaten ne gerek var çoraba ki
(353 puan) tarafından
Sonuçta altında üçgen iç masiri yok gözükmez bir yeri boxer yeterli bence
0 oy
(7,228 puan) tarafından
Onu ilgilendirmez de canım benim bu sıcakta giydirilir mi sende yanlış yapıyorsun 
0 oy
tarafından
Kaynananin sana karışmaya elbet hakkı yok fakat söyleme biçimi yanlış bence kalin giydirdigini söylemeye calisirken abartmis bu sıcakta çocuk pişik olur cnm onun yerine sadece ince boxer giydirebilirsin
0 oy
(13,348 puan) tarafından
Sadece boxer yeterli olur çorap neden giydirdik ki çok rahatsız eder üst üste
0 oy
(9,027 puan) tarafından
Haklısın ama bence en iyisi bir pijama tayt rahat ince serin birşey daha iyi olur. Yazık bu sıcakta pisicek çocuk 
0 oy
(139 puan) tarafından
İyi yapmışsın canım pişsin kızın bir tacize uğrayıp(Rabbim esirgesinn) ömür boyu bunun derdini korkusunu cekecegine pissin iyi yapmissin bende aynen öyle yapiyorum valla geri kafaliyim..
0 oy
(50,128 puan) tarafından
sortun boyu neresinde 
0 oy
(2,001 puan) tarafından
Ona neymiş ya hiç sevmem onu giydir bunu giydir diyene . Benimki de askılı giydirme dedi bı kaç kez dedim sana ne benim çocuğum daha da demedi 
0 oy
(3,632 puan) tarafından
Tabi ki hakki yok kimsenin ama kayinvaliden hakli bence. 
0 oy
(2,190 puan) tarafından
Çocuklar için boxerlar var canım onlardan al bence. Kat kat giydirmek ne kadar görülmese de manasız oluyor. Hem görünmüyor demene rağmen kayınvaliden görmüş, demek ki görülüyor. Ha çok rahatsızsan çocuğuna şort alıp giydirme. 

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 256 göst.
30 Eylül 2023 Aile kategorisinde Selin demirci (2,195 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 184 göst.
5 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Eda06 (3,743 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 290 göst.
5 Ağustos 2024 Diğer kategorisinde 2801 (540 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 501 göst.