0 oy
865 göst.
Diğer kategorisinde (1,358 puan) tarafından
Alt Komşum robotumu istedi pek samimi de değiliz aslında Menemenlik domates çekeceğim dedi o an bişey diyemedim vermiş bulundum şimdi içimde bir sıkıntı oldu sonuçta çabuk bozulabilen bir alet ve kendim kullandığım zaman dinlendire dinlendire kullanırım inslalh bişey olmaz  bir tanıdığım vermiş birine kadın bozmuş sonra ddemis ki aldığımda bozuktu diye o aklıma geldi varmı öyle bir anınız :)

55 Cevaplar

+1 oy
(28,296 puan) tarafından

Vermem yani tanımadığım insana ki uzun süren bir iş 

(1,358 puan) tarafından
Off üzme beni daha çok :((
(28,296 puan) tarafından
Üzülme bidaha vermezssin birşey olmaz olan olmuş daha
(2,572 puan) tarafından
Dünya malı sonuçta çok kafaya takmayın derim :)
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Daha önce verdim bem beyaz robotum kipkirmizi oldu geldi. Bir daha tövbe ettim.
(1,358 puan) tarafından
Kapya biber mi cektirmişti acaba
tarafından
Evet malasef.
(1,045 puan) tarafından
Ha haa ne guzel degisik degisik kullanirsin:))))
tarafından
Çoktan çöpe gitti bile.. ama bozuldu o yüzden attım.
+1 oy
tarafından
Vermem ya bilemedim 
+1 oy
(200 puan) tarafından
Asllaaa vermem
0 oy
(1,952 puan) tarafından

Bende verirdim galiba ama bozulunca işler değişiyor tabi ;) artık vermiş bulundun geçmiş olsun :D

(1,358 puan) tarafından
Valla öyle oldu artık inşallah bişey olmaz bacım:D
0 oy
(9,176 puan) tarafından
domates işi de uzun sürer canım. dinlendirmeden kullanırsa yakabilir. bir kere ben de verdşm, pişman oldum. bozulmadı ama yok bir daha vermem
(1,358 puan) tarafından
Haklısın canım valla birdaha zor yani vermem kimseye
0 oy
(271 puan) tarafından
Cnm bnmde kapı komşumla samimi dgldik.

Firinimi istedi verdim 

Sonra samimi olduk smdi fırın kökten onda kaldı :D:D 

Ama bsy istedim mı fln yapıyor veriyor:D 

Robot dha çabuk bozulur bilemdm inşallah sağ salim alırsın geri cnm 
(271 puan) tarafından
Evet cnm yaa
Ama Dıştan da görsen ne mendebur bu dersin  :D
İyi düşün iyi olsun cnm  robotlarda pahalı ama dimi :D
(1,358 puan) tarafından
Şimdi baktım benimki 3000 bin olmuş
(271 puan) tarafından
Oooo baya pahalanmis
Bn iki sene önce almıştım kayınvalidemle kendime de 2500 tldi
Şimdi ucmustur o zaman
Neyse yine iyi düşünelim.cnm.
Sen arada ses dinle bari gelir sesi makinenin çalışıp çalışmadığı
(1,358 puan) tarafından
Hahaah haklısın
(271 puan) tarafından
:D:D:D
0 oy
(1,234 puan) tarafından
Vermem bı kere kayınvalideme götürmüştüm bozuldu motoru uzun süren bir işlem gitsin çektirsin büyük makinelerde 
(1,358 puan) tarafından
Hayır yani elektronik aletler hiç alınıp verilememli sonuçta evinde yoksa bile bir çare aranmali beni zor durumda bıraktı
(1,234 puan) tarafından
Uzun süren bı islem bı daha da götürmedim sonra zaten yaptırdım ama motor değişik ses çıkarıyordu
0 oy
(3,661 puan) tarafından
Bi kere blender istemişti komşum vermiştim 
0 oy
(1,098 puan) tarafından
Annem vermişti bozuk geldi :) o topa girme hiç
(1,358 puan) tarafından
Girdim bile çok geç :D
(1,098 puan) tarafından
Dırırırmmmm shahhshs sağ gelir inşallah
0 oy
(1,327 puan) tarafından
Nasıl rahat insanlar yaa ayrıca menemen elde doğrayınca daha iyi oluyor ☺geçen seftalı suyu yapıcam robotum bozuktu yapana kadar öldüm elekten eze eze geçirdim yinede kimseden istemedim
(1,358 puan) tarafından
Bende isteyemem hiç hele ki elektrikli bir aletse risk alamam ama bazı insanlar böyle zor durumda koyuyor
(1,327 puan) tarafından
Dediğim gibi rahat insanlae yapar bunu
0 oy
(1,153 puan) tarafından
Eltim verdi tam da böyle domates içindi kadın arka arkaya dinlendirmeden yapmış yakmış eltim utandı isteyemedi kadın da yüzsüz gibi telafi etmedi öyle kaldı valla 
(1,358 puan) tarafından
Yok ya öyle birşey olsa ben isterim derim yani inşallah bişey olmaz ama
0 oy
(143 puan) tarafından
Karşı komşumuz annemden aldı ki anneme de anneannem hediye almıştı kırdı verdi elimize yaptırım yenisini alıyom diye teklif bile etmedi ayy kırıldı bu diye de güldü kimse den almam kimseye de vermem 
(1,358 puan) tarafından
Öyle şey mi olur ya yüzsüz insan yapar tabi öyle
0 oy
(10,597 puan) tarafından

Samimi değilsen robotun olduğunu nerden biliyo kız :)

(66 puan) tarafından
Her evde vardır diye düşünmüştür
0 oy
(103 puan) tarafından
Haha geçenlerde birisi daha buna benzer bir post açmıştı bu mutfak robotu yüzünden bizim başımıza bir şey geldi Benim halamın komşusu gayet de varlıklı bir kadın sürekli bebeğine mama yapmak için mutfak robotunu blenderını isterdi halam birkaç kez verdi en son verdiğinde kadın geri getirmedi istedi İstedi sürekli erteledi meğerse bozulmuş robot fişe takılan kısmı var ya düğmeli yer orası bozulmuş Ben aynısından alıp getiririm sana dedi günler sonra bir tane almış getirmiş ikinci elden mi nedense artık o da olmadı halam geri götürmüş bu olmuyor diye orada kadını rezil etti Bir de evinde biri daha varmış İkisi birden vermiş veriştirmişler Hem suçlu hem güçlü Vallahi kimsenin eşi kolay şartlarda çalışmıyor bir robot olmuş ne kadar şimdi başka şeyleri veririm tabak çanak ama elektronik aletler sıkıntılı ya bence bir daha vermeyin Hani ben şahsen bir kere veririm ikinciye olduğu zaman eşim izin vermiyor derim
(1,358 puan) tarafından
insanlarla uğraşmak çok zor  bu devirde karşıdaki insan değilse ayrı zor sürekli ihtiyacın olan birşey varsa almalısın evinde bulunmalı
0 oy
(1,045 puan) tarafından
Diyeceksin ki menemen icin rende de oluyor benim cok durumum yok olur da kirarsan alabilecek misin yerine yenisini boşuna kotu olmayalim hani bir iki sise yaparsin anlarim ama kislik cok fazla :)) 

Ama ben sorun etmez verirdim 
(1,358 puan) tarafından
Evet ya kışlık çok fazla gelir inşallah sağ salim
(1,045 puan) tarafından
Sen Allah rizasini gozeterek ver gitsin hayri cocugunu kazadan beladan korusun dunya mali sende de bozulup kiralabilir
0 oy
(8 puan) tarafından
ben kendim bile domates çekmiyorum robotumda korkarım bozulur diye bişey olursada bi zahmet telafi etsin:)
(1,358 puan) tarafından
Yani inslalah
0 oy
(5,151 puan) tarafından
Veririm verdim veriyorum sıkıntı yaşamadım 
(1,358 puan) tarafından
İnşallah bende yaşamam canım ama vermem tekrar ya bu korkuyla
0 oy
(19,637 puan) tarafından
Verme beni dinle ben verdim bozdu çok eskiden bi komşum daha kimseye elektronik eşya vermem
(1,358 puan) tarafından
Bende vermem ya iki kişi çalışıyorlar birde eve alsınlar
(19,637 puan) tarafından
Aynen bozarlar almazlar bide
0 oy
(546 puan) tarafından
Vermem elektronik esya vermiyorum diye de acikliyorum kimse kusura bakmasin yenisi kolay alinmiyo
(1,358 puan) tarafından
Gerçekten öyle kendin bozsan neyse başkası bozarsa yedirmez insan kendine
(546 puan) tarafından
İste zaten yenisini bana alacak gücü olan kendine alsin o yuzden ne o üzülsün ne ben valla arnica marka aldim blender seti 6 ay taksit odedim 7. Ay corba karistirirken bicagi pat. Diye düştü hcibisey yapmadim corbayi da mi karistirmiycak yani kendime bilr sinirlendim bir ayda anca geldi yenisigarantiden elektronik esya sikinti gecen sene komsum elektriksupurgemi istedi dedimki bu sefer vereyim ama bidaha isteme tamam dedi bir hafta sonra yine istedi bosluguma denk geldi verdim ve düşürüp kirdi bisey olmaz takilir diye de elime verdi işin nefretlik yani yuzsuz yuzsuz bir daha istedi kirdin ya dedim vermeyin sonra pismanlik birseye yaramiyor

İlgili sorular

0 oy
48 cevap 1,943 göst.
6 Şubat 2020 Aile kategorisinde Ozgemmsi (21 puan) tarafından soruldu
0 oy
47 cevap 997 göst.
22 Ağustos 2023 Aile kategorisinde 23072020 (2,980 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 70 göst.
14 Haziran 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Safbiri66 (97 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 96 göst.
15 Haziran 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu

395,480 soru

11,830,710 cevap

35,902 kullanıcı

...