0 oy
889 göst.
Diğer kategorisinde (1,397 puan) tarafından
Alt Komşum robotumu istedi pek samimi de değiliz aslında Menemenlik domates çekeceğim dedi o an bişey diyemedim vermiş bulundum şimdi içimde bir sıkıntı oldu sonuçta çabuk bozulabilen bir alet ve kendim kullandığım zaman dinlendire dinlendire kullanırım inslalh bişey olmaz  bir tanıdığım vermiş birine kadın bozmuş sonra ddemis ki aldığımda bozuktu diye o aklıma geldi varmı öyle bir anınız :)

55 Cevaplar

0 oy
(353 puan) tarafından
Kız nolucak sanki bozulurs karşılar benim için sorun yok veririm 
(1,397 puan) tarafından
Doğru diyorsun valla
-Reklam-
0 oy
(703 puan) tarafından
Elektrikli eşya ne isterim nede veririm verilecek şeyler var verilmeyecek şeyler var 
(1,397 puan) tarafından
Aynen ya işte zor durumda bıraktı beni aniden sordu var deyip verdim
0 oy
(15,647 puan) tarafından
Aile bireyi değilse kimseye herhangi bir ev eşyamı vermem 
(1,397 puan) tarafından
Haklısın gerçekten bnede vermem ilk ve son
0 oy
(6,202 puan) tarafından
Hiç kullanmadığım robotumun büyük haznesini verdim bıçağını kırdımı kayıpmı etti bilmiyorum ama getirirken bıçağı yok bile demedi baktım boş bıçak yok 2 yıl istedim ne olduğunuda söylemedi getireceğim dedi 

İstemekten sıkıldım artık öylece çöp oldu robotum. 
(1,397 puan) tarafından
Çok anı var böyle ya karşı tarafın insanlığına bağlı birde inşallah birşey olmaz.benimkine dua ediyorum
0 oy
tarafından
İnşallah bozulmadan ve temiz temiz geri getirir elektronik alet olduğu icin ben vermezdim
(1,397 puan) tarafından
İnşallah canım benimde ilk ve son
0 oy
(419 puan) tarafından
Vermem tövbe ettim. Eltim sürekli et getirir et cektirirdi robotta hiç bir şey diyemezdim taki bir gün robotumtan yanık kokusu atincaya kadar bi daha izin vermedim kendisine almasını söyledim .
(1,397 puan) tarafından
Öyle olması gerekiyor gerçekten
0 oy
(3,839 puan) tarafından
Menemenlik bi de kim bilir kaç kilo. Evet dinlendirmek gerek. Ben istemem de vermem de sevmiyorum oyle seyleri
(1,397 puan) tarafından
Valla bide onda bozulmayip ben ilk çalıştırdığımda bozuluyormuş
0 oy
(793 puan) tarafından
Benim de eski evimde üst komşum bir abla vardı benden sürekli elektrikli süpürge alıyordu onunki dikey olandan. Bir de ayda bir alıyordu dolu dolu getiriyordu torbasını yok ta diyemiyordum samimiyiz diye. En son kablo çeken yeri de bozmuştu borusunu da. Eşi ben yapayım götürürüm tamirciye flan dedi sonra taşındı gittiler verdiğime kaldım. O yüzden o gün bugündür elektrikli eşya vermem 
(1,397 puan) tarafından
Haklısın canım bazen inananların yaşaması gerekiyor böyle şeyleri ona göre önlem alıyor bendne daha ilk istendi birdahakine daha tecrübeli oluurm
(793 puan) tarafından
Aynen öyle canım sonuçta emeğimiz var ben daha yeni evliyim bir de 4 sne flan oldu dha çeyizlik eşyalarım. İnşallah sağ salim getirir robotunu
(1,397 puan) tarafından
Getirdi canım çalışıyor bir sorun yok çok şükür
0 oy
(2,190 puan) tarafından
Vermem çünkü ıslak bırakır, umursamazsa bozulur. Ne diye yenisini almak zorunda kalayım. Kimisi bozunca kabul da etmiyor. Bir de kimisinin ayağı alışıyor bir kere verince sürekli istiyor 
(1,397 puan) tarafından
Evet öyle de birşey var ama birdaha vrrmem kim olursa
0 oy
(956 puan) tarafından

Naptın robotun sağ sağlam geldi mi canım :)

(1,397 puan) tarafından
Daha gelmedi canım muhtemelen yarın verir tekrar yazarım buraya
0 oy
(1,973 puan) tarafından
Menemen için asla vermem tabikide ama küçük isim var dese veririm galiba 
(1,397 puan) tarafından
Menemen yapacam dedi ya
(1,973 puan) tarafından
Ya olsun neyse artık canın saoalsin geldimi robot
0 oy
(1,973 puan) tarafından
Veririm.bozukursa işterim komsumun çocuğu aynami kırdı ve ödemedi hakkımı helal etmiyorum beni büyük bı masrafa soktu 
(1,397 puan) tarafından
Karşıdski bilinçli olması gerekiyor salon aynasını mi kırdı yoksa
(1,973 puan) tarafından
Kocaman boy aynası işte canım
0 oy
(9,365 puan) tarafından
Keske vermeseydin canım vermeyin elektroniğinizi pahalı seylerınızı maalesef devir bu devir kırılan geri alınamıyor 
(1,397 puan) tarafından
Vermem tekrar ya kim isterse istesen bu da bana ders olsun hala gelmedi ne halde kim bilir
(9,365 puan) tarafından
İnsallah iyi durumdadır canım yarın tepesine bin bana lazım alayım diye
0 oy
(4,314 puan) tarafından
Yabancıya vermem ama eşimin amcasi üst katimizda oturuyor onlara veriyoruz sürekli.  Bize bisi lazım olduğunda istiyoruz. 
0 oy
(82 puan) tarafından
Annem de komusunun kini almıştı onlar çok samimiler ama bozulmuştu annem gidip sıfır aldı komşusu gerek yok benim makinam eski falan demişti almak istememişti ama annem rahat etmediği için verdi
0 oy
(1,478 puan) tarafından

Elektrik süpürgesi mutfak robotu saç kurutma makinesi ütü hepsini komsularimla ortak kullanayım diye almışım ben bilmeden:angel:

0 oy
(69 puan) tarafından
Valla ben istemem ama veririm heralde ben de kıyamam olsun sevap islemissin 
0 oy
(588 puan) tarafından
Valla canım inşallah bir şey olmaz bu sefer daha verme yengem komşusuna verdi bozdu getirdi demedi de bozmuşum yengem kullanmak isteyince fark etti. 
(1,397 puan) tarafından
El özenmez ki başkasının eşyasına
(588 puan) tarafından
Aynen canım inşallah bişey olmaz sağ salim getirir.
0 oy
(1,625 puan) tarafından
Elektronik eşya istemem de vermem de bacım 
(1,397 puan) tarafından
Bnede vermem artık bacım öyle çok mağdur var ki :)
(1,625 puan) tarafından
Ayy geri getirince yaz bari merak ettim, bozulmamıştir inşallah
(1,397 puan) tarafından
Yazarım tabi bakalım
0 oy
(279 puan) tarafından
Ayy ben vermem benim arzum vardı komşum hep aldı götürdü bozuldu ben ikinci kere istedim vermedi hâlbuki benmki onun elindeydi bidaha asla vermem yenisini 

İlgili sorular

0 oy
48 cevap 1,948 göst.
6 Şubat 2020 Aile kategorisinde Ozgemmsi (21 puan) tarafından soruldu
0 oy
47 cevap 1,018 göst.
22 Ağustos 2023 Aile kategorisinde 23072020 (2,966 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 71 göst.
14 Haziran 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Safbiri66 (98 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 98 göst.
15 Haziran 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu

399,439 soru

11,947,979 cevap

36,103 kullanıcı

...