0 oy
439 göst.
Aile kategorisinde (302 puan) tarafından
Ben ilkinde sormuştum olmuş kardeşinin ismini koymammi istedi bende koymadım kaynatam karışmaz zaten siz ne yaptınız mesela

56 Cevaplar

+1 oy
(2,744 puan) tarafından
Ne hakkı var ki. Sormadım sormam. 
(302 puan) tarafından
Bazıları herseyi hak görüyor kendinde malesef
-Reklam-
0 oy
(19,272 puan) tarafından
Ben karnımda taşırken bana yardımmı etti hayırdır niye soracakmışımmmm
(302 puan) tarafından
Olmaz zaten canım genelde onlar isim koymaya ve çocuk sevmeye bayılır
(19,272 puan) tarafından
Kusura bakmasın kimse soramam
(302 puan) tarafından
Aynen canım eltime de öyle yaptı bebek doğunca hastaneye gitti sonra evine almadı eltim
0 oy
(1,536 puan) tarafından
Ben herkese sordum belki güzel fikir veren olur ama yine kendm buldum koydum
(302 puan) tarafından
Bende kendi istediğimi koydum
0 oy
(4,795 puan) tarafından
Sormadik esimle karar verip aileler sorunca onlara soyledik.
(302 puan) tarafından
İyi bozulmadilar canim
(4,795 puan) tarafından
Benim ailem bu durumu normal karsiladi.
Esimin ailesi begenmedi ama begenmedik diyemediler. Cesitli bahaneler buldular ne bicim isimmis soylemesi zormus falan. Hatta baska isim buldular kendilerince. Bozuldularda heralde. Aman hic umrumda degil.
0 oy
(952 puan) tarafından
Biz ilkinde sormadık  aylarca küs kaldılar hdhsha ikinci de de onlara sormadan onların istediği ismi koyduk bu sefer yine trip yedik dbhsha
(302 puan) tarafından
Trip bunların göbek adi:)
(10,350 puan) tarafından
Allahin sevgili kulu yat kalk dua et kafa dinlemissin en azından:)))
(952 puan) tarafından
Hahahaha
0 oy
(510 puan) tarafından
İlkinde kaynanam tutturdu ölmüş oglunun adını koyacakti asla dedik siz koymayın brn oyle cagiririm dedi (cagirmiyir) benim kendi annem cok bozulmustu insan buyuklerine danisir dedi bende öbür dunyada anne babamizin bize koydugu isimlerle cagirilmiycak miyiz anne baba biziz anne biz koymak istiyoruz demistim oda simdikilere bisey denmiyor dedi karismadi ikinci de de esim. Babasinin adini koymak istedi kaynanam istemedi bende iki isim koydurdum biri kayinbabamin adi birinide kaynanam koydu
(510 puan) tarafından
Ama ben isim listesi yapmistim mirac hamza alparslan ve ensar bunlardan birini istiyordum kaynanam da kayinbabamin ismini sevmiyor o yuzden bence mirac koyun dedi yani kismen o secmis oldu bende seve seve koydum
0 oy
(3,350 puan) tarafından
Ilk oglumu ben koydum. Ikinciyi de buyuk oglum koydu. Kimseye sormadim, zaten karismazdilar da.
(302 puan) tarafından
Ay o karışmayan büyüklerin ellerinden öpüyorum
0 oy
(3,106 puan) tarafından

Yaparken sormadim adindada soramam haliyle :woot:

Ama sagolsun 4 kez hamile kaldim hepsinde isim buldu hicbirini koymadim

(302 puan) tarafından
Tebrik ediyorum canım seni:)
(3,106 puan) tarafından
Bende kendimi tebrik ediyorum nasil bu cendereden sağ çıktım diye jajsjs
0 oy
(420 puan) tarafından
Hiç sormadım Allah razı olsun onlarda isim konusunda hiç karışmazdilar . Dört kızım var biri dışında diğerlerinin isimlerini ben koydum.
(302 puan) tarafından
En doğrusu sağlıkla buyusunler
(420 puan) tarafından
Teşekkür ederim
0 oy
(581 puan) tarafından
Eşimle karar verdik daha hamile bile değilken hem kız olursa hem erkek olursa hangi ismi koyacağımızı. Kimsenin fikrini sormadık açıkçası, kız olursa bu, erkek olursa bu olacak dedik. Başkalarına fikir sormak ortalığı karıştırmaktan başka işe yaramaz genelde
(302 puan) tarafından
Kaynana genelde bozulur sorulmazsa canım benimki o cinsten
(581 puan) tarafından
Dediği ismi koymazsan daha çok bozulacak onu napıcaksın
0 oy
(10,350 puan) tarafından
Niye kaynanama yada baskasina sorayım bu eşim ve benim vereceğim karardir kimse karışamaz hatta fikrini bile belirtemez
(302 puan) tarafından
Helal olsun kız beni ezdiler hep o tarz konularda
(10,350 puan) tarafından
Ezmeye kalkmalar misliyle karşılığını alırlar ki bu konuda ezmeye kalktılar eşim saolsun benden önce agizlarinin payini verdi
0 oy
(7,090 puan) tarafından
Hiç danışmadık. Eşimle ben seçtik karar verdik herkese söyledik. 
(302 puan) tarafından
Doğrusu bu herkes saygı duymalı malesef büyüklerde bu yok onların çocuklarına büyükleri isim koyduğu için bizede ayni şeyi yapmaya çalışıyor
(7,090 puan) tarafından
Ben biraz saf olsam aynısını yaparlardı. Müsade etmeyeceğimi biliyorlardi
0 oy
(3,700 puan) tarafından
Hiç kimseye damışmadık eşimle birlikte karar verdik 
0 oy
(137 puan) tarafından
İstedi koymadim
0 oy
(1,331 puan) tarafından
Valla iki yıldır onu bekliyorum daha olup olmayacağı belli değil eğer olursa kimsenin hakkı yok benim ne çektiğimi kimse bilmiyor çünkü o kadar hastane yolunu onların bulduğu ismi koycam diye çekmedim öyle birşey derlerse büyük olay çıkar 
0 oy
(14,217 puan) tarafından
benim cocugum fikrini belirtti ama istedigimizi koyduk sormadan belirtti zaten :D 
0 oy
(1,742 puan) tarafından
Hiç sormadım sadece  iki isim koymayın diye sürekli söyledi ama sanki inadına iki isimli koydum :))
0 oy
(1,548 puan) tarafından

Sormaya ne hacet hemen isim buldular biz sormadan :D

0 oy
(1,140 puan) tarafından
Essek ben  aramız iyi değil iyi olsun diye söylemiştim bir kızım olacak ne isim istersin. O.c demez mi kızdır ben isim koymam erkek olsaydı koyardım. Dedim bekle daha sana söyleyeyim ahhhh ***** kafam
(173 puan) tarafından
İğrenç pislik mahlukatlar cahiller keşke oğlum sağlıklı olsaydı da kız olsaydı insan bi sağlıklı olsun cinsiyet önemli değil değer bir orasını yemedikleri kalıyor erkek erkek diye beyinlerinin etini yediler kokuşmuş pis varoşlar Kurban olsunlar kadınlara kızlara sende deseydin haklısın sen kadınsın senin dediğini yapmak olmaz erkeğine sorayım kayinbabama o daha iyi billir erkek ya sonuçta böyle bir kadının oğluna bağımlı olmayıp gelinine çektirmeme olasılığı sıfır. Erkek doğurdu ya bir halt sandi kendini halbuki o rızkı ona veren de Allah dua edin hanımlar sağlıklı bir bebeğim olsun kız erkek farketmez oğluma yoldaş olsun içim yanıyor ölüyorum bu acıyla insanlar nasıl kız erkek ayrımı yapıyorlar dünyada bunca hastalık bela varken sağlıklı oldu diye sevineceklerine konuştukları konulara bak Allah'ın cezaları
(1,140 puan) tarafından
İşte kurban olduğum Allah'ıma havele ediyorum.
0 oy
(8,678 puan) tarafından
kendinin isim konusunda canı yanmış. kayınbabam ona sormadan eşimin adını koymuş. o yüzden hiç karışmadı. çünkü hala onun içinde yara, eşim 37yaşında ve adı da güzel kendi de kabul ediyor, beğeniyor ama ne var bari haber verseydi diyor

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 255 göst.
18 Temmuz 2024 Diğer kategorisinde eskiprofl (32 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 370 göst.
13 Nisan 2022 Aile kategorisinde Esrat (9,245 puan) tarafından soruldu
+1 oy
23 cevap 709 göst.
4 Mart 2022 Diğer kategorisinde Etmfma (416 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 262 göst.