+1 oy
147 göst.
Diğer kategorisinde (60 puan) tarafından
Kızlar her şey yolunda gitse bile durduk yere içinizde kötü hisler oluşup bütün enerjinizi tuketiyor mu? Sebepsiz yere kaygınız yükseliyor mu? Bu tip hisleri yaşarken bu durum evinize işinize yansıyor mu? 

7şer kere Nas Felak okuyorum dua ediyorum bir nebze rahatlamak için ama bazen çok yoğun oluyor, uyku bile uyutmuyor

5 Cevaplar

0 oy
(656 puan) tarafından
Bu aralar bende öyleyim tahminimce yaşadığım gördüğüm duyduğum şeylerin etkisini atamıyorum sende de öyledir Allah sonumuzu hayır etsin
-Reklam-
0 oy
(704 puan) tarafından
Buna kaygı bozukluğu deniyor
0 oy
(1,464 puan) tarafından
Bende öyleyim maalesef 
0 oy
(931 puan) tarafından
Bende günlerdir huzursuzluk, halsizlik, olumsuz düşüncelerde boğuluyorum resmen . Az önce araştırdım daha önce panik atak geçirmiştim buda anksiyete olabilirmis . Vesvese oluyor bende çok ya biseyden zevk alamaz oldum resmen sürekli kötü düşünme , kötü şeyler olucak gibi kafamda kurgulamadigim şey kalmıyor . Dua,zikir ,kuran okuyorum ama bilmiyorum inşallah Allah yüreğimize ferahlık verir , vesveseden kurtarir 
0 oy
(137 puan) tarafından
Geçen rüyamda arkadaki binada deprem oluyordu öyle bir sallaniyorduki çığlık çığlığa bağırıyordum ama kimse duymuyordu sesimi. Çok agliyordum o gün bu gündür uyuyamıyorum sürekli içimde kötü bir his var 

İlgili sorular

0 oy
31 cevap 897 göst.
20 Mart 2021 Aile kategorisinde Xumar (211 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 515 göst.
15 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Birisiiste (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 237 göst.
16 Şubat 2021 Aile kategorisinde Sevilremzi (220 puan) tarafından soruldu
+1 oy
19 cevap 851 göst.