0 oy
863 göst.
Aile kategorisinde (211 puan) tarafından
Uzun olucak hakkınızi helal edin. 5yildir evliyiz. Bu 5yilda eşim beni kaç kez aldatdı. Keski ilk aldatdiginda ayrilsaydim. Aileler girdi araya hep barisdik. 3yildan sonra oğlumuz oldu. Bebek isterdik hep. Bir iki kez telefonda mesajlarını gördüm bana Kur'an'a el basdı birde olmuyacak diye. Dün yine telefonu ortalikdaydi bakdim yine kadında mesajlaşmis. Tam okuyamadım ayak seslerini duydum diye kapatıp koydum yerine telefonu. Çox çok kötü oldum. Gece geldi dedim sen Kur'an'a el basdın diyilmi bir daha hiç kimseyle konuşmayacaksin. Dedi evet ama ben kimlese yatmayacagima göre el basdım. Dedim hayır öyle diyil. Evet konuşuyorum dedi zaman geçiyorum kafamı dağıtıyorum dedi. Dünyam yıkıldı. O anda ne yapacağımı bilemedim. Dedi sana ihanet etmiyorum. Bu ihanet diyil. Eğer biri ile yatsam o ihanet. Delirdim tabi. Zaten aramızda soğukluk vardı. Sadece oğlumuz aile sevgisi görsün diye mutluyduk. Şimdi o kadar iyrendimki. Boşanmak istiyorum ama annemlerde hiç rahat diyilim. Oğlum babasını o kadar Cox seviyorki. Onu iki gün görmese ağlar huysuzlanir. Oğluma bunu yapamam. ((( Nasil olucak bir fikir verin bana lütfen. Azeriyim yazımda kusur olabilir

31 Cevaplar

+10 oy
(6,203 puan) tarafından
Ayyy Allah askina su cocuklari ortaya sokmayin.Zaten cocugun mutlu olmasini isteseniz oyle midesiz bir kisiyle evlilik surdurmezsiniz.Hee tabi illa yatmasi lazim masallah kocan zeka kupu.Anan da baban da ortaya girse bisamaliydin o adami kafasini dagitiyomus kafasini duvara vursun oyle de dagitir ********
tarafından
Kız aydan sen nerelerdeydin
(6,203 puan) tarafından
Oglunu istedigi zaman gelip gorebilir.Cocuk anne babayi rol,model alir anne baba ne yaparsa aynisini yapar.Kotu olmana da gerekbyok sen bi kocani aldat bak sana neler yapiyor.Kendinizi ezdirmeyin Allah askina
(211 puan) tarafından
Onuda dedim. Diyorki kadın ve erkek aynı diyil. Erkeğe olur kadın asla yapamaz
(795 puan) tarafından
Önce çocuğun için o adamdan uzak durman gerekir senin mutlu olmadığın yuvada oğluna sevgiyi huzuru nasıl vericeksin sen ağlarken görse o çocuk nasıl hissedersin ya da babasıyla tartışırken yazık değil mi el kadar bebeğe sana kendini bu kadar değersiz mi goruyosun sen eşine sor bakalım aynı haltı sen yapsaydın ne diyecekti aman aferin karima bu aldatma sayılmaz mı diyecekti kusura bakma canım ama eşin karaktersizin önde gideni yarın öbür gün yatıp yatmadigini nerden bileceksin bu şüpheyle aynı yatağa nasıl gireceksin önce bunları düşün sonra ailen arkandaysa dön ailenin yanına
(14,027 puan) tarafından
Aydan vurdu gol olduuuuu+++ post sahibi kocan tam bir G.ÖT
-Reklam-
+4 oy
tarafından
Valla ona rağmen neden cocuk yapiyorsunuz anlamiyorum o çocuğa günah değil mi ? Öyle bi babadan mutsuz bi yuvadan o çocuk iyi mi etkilenecek sence ?
tarafından
Boşa gitsin uzaklaştırma al manevvi şiddet görüyorum de
(211 puan) tarafından
Burdakı erkeklerin çoğu aldatıyor karısını. Burda aldatmaya hiç bir şey olmamış gibi bakiyorlar
+2 oy
tarafından
Bende buna anlam veremiyorum Azeri kızları o kadar güzel oluyor ki gelip burada kıytırık üç beş serseriye tav oluyorsunuz ah be yavrum kendi memleketinde kalsana yabancisin diye iz yol bilmezsin diye böyle her b*ku yiyorlar boşan git ailenin yanında baktın sıkıntı çıkarıyorlar kadın sığınma evini ara anlat durumunu gelsin alsınlar kimseye de söyleme yerini o çocuğa da yazık. Bugün seni aldatan babayi örnek alacak. Sen ister misin çocuğunun öyle biri olmasını ? Kurtar kendini de evladını da. 
(211 puan) tarafından
Hayır tabi orasinida düşündüm. Babasından ne gorupde oyrenicek. Ama olmuyor. Burda sığınma evi yok.. babam yok rahmetlik olmuş. Annem desen gidersem çok acı çeker. Yani durum farkli
tarafından
Acı çekmez emin ol memnun bile olur sen orada durdukça daha çok acı çekiyordur zor ama başarırsın canım kendine güven yeter ki
+1 oy
tarafından
Bide napacam diye sormanız yokmu ya senin kendine saygın kalmamış kackere affetmissin kendine olan saygini özgüvenini kaybetmişsin sen o çocuğa yeniden bı hayat kuracak kadar güçlü olman gerekirken adamın bunca lafına yaptıklarına rağmen ne yapacak oğlum babasını çok seviyor diyosun her çocuk ailesini anne babasını sever böyle adamdan bosaninca sanki gormicekmi babasını gene görür gene sever sen kurtulmuş olursun kocan seni aldatıp gezsin normal bisy gibi konuşsun bide utanmadan ailemin yanında mutlu değilim diye otur çek valla nasıl bı mantık nasıl bı kalp tasiyosun hicmi öfke yok hicmi kendini bir gram önemsemiyorum bu dünyaya kocanın sevgililerine gitti konuştu aldatti yattı diyemi gecirceksin seni sevmeyen bı adama yemek yapacaksin temizlik çocuk yapacaksın baba sıfatına sokacaksin adam bunu haketmiyor bacım ne uğraşıyosun daha boş yere adamın yolu belli kaç kendini kurtar ya allahallah yemin ederim seni o evden çekip eve getiresim geldi silkil kendine gel afedersin ama b.k yesin yaptığım yemeği Yücel akşama bana böyle diyecek sen böyle yaptığın için o yüz bulmuş ayrıl git kendine yeni hi hayat kur başka kıymetini bilen biri çıkar belki çok mutlu olursun bu adam seni hep üzer 
+1 oy
(174 puan) tarafından
azerbaycanda ayrilmag cetin olur usaga gore aileye gore boyuk ehtimalnan sende bunlari fikirleserek hereket edirsen 

Eger bosanmayacagsansa sende ona hormet qoyma sayma usaga gore evde qaldigini belli ele ozune bax gozel gorsen ama onun gozunun icinede baxma belke onda qedrini biler
0 oy
tarafından
Sen kararını vermissin bizden ne bekliyorsun ki 
(211 puan) tarafından
İnanın o kadar kotuyumki anlatamam. Bu gün bayram oğlumun ilk novruz bayramı. Bayramdan sonra bir daha konuşmak istiyorum.
tarafından
Ailene git biraz kafanı topla ama bu şekilde devam etmez bu evlilik konuşmayı aldatma saymıyor baksana
0 oy
tarafından
Ne desem bilemedim aslında tek yapacağın boşanma olmasa bile uzun bi süre ayrı yaşamak
(211 puan) tarafından
Evet bence ayrı kalmak en iyisi. Konusucam
tarafından
Dediğine şok oldum yatarsam aldatma olur hele sen bi yap öyle bir şey bakalım ne yapacak az..gın pislikleeer
0 oy
tarafından
Ben baska adamla yatipda abdest  aldim temizlendim diyen kadin bile duydum esine hic sasirmam cnm . Illa ailene gidicen diye bisey yok kadin siginma evine git  sonra ise girersin hem cocuguna bakarsin  hem calisirsin
(211 puan) tarafından
Burda öyle bir yer yokki.
tarafından
Arastirdinmi cnm
(211 puan) tarafından
Evet cnm
tarafından
Anladim cnm Allah hakkinda hayirlisini versin
0 oy
(344 puan) tarafından
Canım benim çok üzüldüm ben ayni şeyleri defalarca yaşadım bazen göz yumuyorsun yaa aslında göz yumma ailenin yanında rahat değilmisin oğlunu al sığınma evine git ben çok yaşadım hemde çok kendinden soğursun kendine guvenin kalmaz her kadın bunu yaşıyor ama artık göz yumulmaz Allah kimseye yaşatmasin benim ne kendime saygım kaldı ne güvenim ve bu çevreme karşıda öyle çok zor seni anlaya biliyorum ve boyun eğme diyorum sadece biz kadınlar gucluyuz Allah yardımcımız olur Inş doğru yoldan şaşmadıkça 
(211 puan) tarafından
İnanın ağladım. Dayanamıyorum. Burda sığınma evi yok. Polise gitsem polis bana derki aldatmışsa noulmus. Çünki çoğu erkek yapiyir
0 oy
(800 puan) tarafından
1 kere yapan 100 kerede yapar Allah yardım etsin ne diyim
0 oy
(7,098 puan) tarafından
Bu kadar pişkinlik bu kadar serfss..likkk olmaz ya yuhhh
0 oy
tarafından

IHANET ALDATMAK SADECE YATMAKLA OLMUYO. AKLINDAN BASKA BIRISINI GECIRMEK DAHI ALDATMAKTIR... SEN BASTA BOSANMAMAKLA HER HATASINI SINEYE CEKMEKLE YANLIŞ YAPMISSIN. OGLUM BABASINI COK SEVIYO GORMEZSE DURMUYO DİYOSUN AMA EMIN OL O COCUGUN GELECEGI PSIKOLOJISI ICIN AYRILMAK EN DOGRU KARAR. O ADAMDAN KOCALIKTA BEKLEME BABALIKTA BEKLEME. BEN YATMICAM DIYE YEMIN ETTIM DEMESINDEN TIKSINDIM... ALLAH YARDIMCIN OLSUN

(211 puan) tarafından
Evet bende tiksiniyorum artık(( çok karışık hisler yasaiyorum su anda
tarafından
Karisik hisler derken yani apacik ortada adam defalarca daha aldaticak seni illa yatmiyo birlikle olmuyo diye aldatmamak mi oluyo bu.. evli kalirsan oglunada en buyuk kotulugu yapicaksin. Kadinsin sen kendi ayaklarin uzerinde de durabilirsin.
0 oy
(1,327 puan) tarafından
Zina kaç çeşit lütfen bunueşine anlat el zinasi göz zinasi beden zinasi illakı aldatmak yatakmakla olmuyor canım ne diyimkı Allah sana sabir versin eşine de merhamet versin eş demeyede bin şahit lazımya neyse 
(211 puan) tarafından
İnanın delirmek uzeriyim dediklerinden nutkum tutuldu. Hiç bir şey diyemedim. Susdum kaldim
0 oy
(27,348 puan) tarafından

Ay yok artık pes yani ******** herif ne kadar da rahat söylemiş 

Bunu bile bile onla yaşamaya devam edecekmisin? 

0 oy
(119,251 puan) tarafından
oranin kanunlari nasi ailenle rahat degilmissin hani devlet sana sahip cikmazmi hani bi ev duzenini kurana kadar maas vermezmi
(211 puan) tarafından
Hayır burda kanunlar başka. Erkeklerin çoğu aldatıyor karısını. Ve burda tuaf bir şey yok diyorlar.
0 oy
(15,823 puan) tarafından
Kocanın kafası iyimis yatınca aldatma yatmayinca kafa dağıtmak harbiden kafa iyi 
0 oy
tarafından
Bacım Kurana el basmıs adamın Allah korkusu yok senden mi korkacak
0 oy
tarafından
Aman diyim cocugu bahane et tammi 3 sene cocugun olmamis bosamamissin smdide bahanen cocuk valla iyi duruyosunuz mideniz iyi aliyo daha da yapar emin ol senin kocan 
0 oy
(3,552 puan) tarafından
Akilli bidiga bak sennn. Yatmayınca aldatmış olmuyormuş öyle mi ? Bende konuşayım bari elin adamlarıyla nasılsa aldatmak olmuyor deseydin. Pis herif...
0 oy
(7,441 puan) tarafından
Ayrıldınız diye çocuğun babasız kalmayacak her ayrilanin çocuğu annesi ni babasını gormeden duramaz ama bu duruma alışıyorlar bahane etme bu adamla o yuvada büyüyen çocuğuna da kötülük yapma adamın resmen ar damarı çatlamış ya böyle birşey yok yani artık zaman geciriyormus ta yatmayinca aldatma olmuyormuş boylesinin bı tarafını keseceksin 

İlgili sorular

0 oy
25 cevap 903 göst.
19 Nisan 2021 Aile kategorisinde Nur esma (5 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 779 göst.
18 Eylül 2019 Aile kategorisinde Eylülünannesi (699 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 177 göst.
13 Haziran 2021 Aile kategorisinde hazal_06 (15 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 513 göst.