0 oy
850 göst.
Diğer kategorisinde (610 puan) tarafından
Ben normalde pek ciddi olamıyorum hep güleryüzlü çocuksu bir yanım var belki de insanlar beni bu yüzden hep saf ***** yerine koydular 

39 Cevaplar

+1 oy
(2,159 puan) tarafından
Zamanında bende herşeye gülerdim. Sonra imtihan ediliyoruz Allah tarafından ve yaşadığımız olaylar bizi olgunlaştırıyor.

Artık herşeye gülemiyorum azı insanlar gülmeyi aldı benden 
(370 puan) tarafından
Evet cok haklısın canım insanın yaşadığı şeyler o kadar etkiliyoki moralini yaşım 28 ama 48 yaşında hissediyorum kendimi
(2,159 puan) tarafından
Naparsın işte herkes Bi şekilde imtihan ediliyor. Allah bizi çok seviyor ki zor imtihanlar veriyor öteki dünyada mükafatlandırmak için ☺️
(370 puan) tarafından
İnşallah canım
-Reklam-
0 oy
(4,136 puan) tarafından
Yerine göre diyelim.. ama cocuksu yanim agir basiyo:)
0 oy
(5,938 puan) tarafından
Ciddi iş yerindeyim. Ailem ile oturdugum yerde ve akrabalarim ile onlara karşı güler yuzluyum.ama cıvık değilim. Kimse saf yerine koyamaz .
0 oy
tarafından

Ciddiyim hatta insanlar dövecek gibisin derler markette calsiyidum müşteriye nasıl baktiysam almicagi varsa korkusundan alıyor bi ara az gül demişlerdi :D

tarafından
Bnde markette calsyodm hepderler ya Güler yüzlü ol diye müşteriye bölge müdürleri gelir hep bana ciddi durduğum için ailevi sorunlarn mi var niye gulmuyon demişlerdi.
tarafından
Cıvık olsan sarkan oluyordu
tarafından
Aynen öyle canim valla sen iyi niyetle gül genclere iyi davran hemen numara verr kadınlara iyi davran hemen görücü gelir bu böyle :)bnm market anilarmda böylydi
tarafından
Demekki tek bende böyle değilmiş tam beni anlattın
0 oy
(3,695 puan) tarafından
Ailemle güleryüzlü şen şakrak  dışarda ciddiyim kimsede saf yerine koyamaz 
0 oy
(5,436 puan) tarafından

Yerine göre değişir cnm ama arada diyebilirim :D

0 oy
(2,028 puan) tarafından

Önceden senin gibiydim ama artık kişisine göre:)

0 oy
tarafından
Ciddiyim çok mendebur bir insanım bu yüzden kimse benimle arkadaşlık kuramaz ama arkadaşım olan insanlarda benden vazgeçemez böyle tuhaf bi şeyim işte 
0 oy
(2,267 puan) tarafından
Genel olarak ciddi bi insanım ama sevdiklerimin yanında degil..cıvık insanı hiç sevmem ama bu güler yüz sıcak kanliliktan bahsetmiyorum ciddi anlamda cıvık cıvık davranan samimiyetsiz insanlardan.. 
0 oy
tarafından
Civiklik  başka guleryuzluluk başka asla civiklaşmam ama aşırı sıcak kanlı aşırı güler yüzlüyüm eşimin tüm yaşlı akrabâlari bayılır anlata anlata bitiremez tatlı dilimi o yüzden hiç bir gelin beni sevmez hiç arkadaşım yok :Ddd gerçi normalde de yok :Ffafafafa
0 oy
(3,136 puan) tarafından
Yerine göre hareket ederim ama sürekli güler yüzlüyüm.  
0 oy
tarafından
Ben ciddiyimdir. Cıvık insandan hiç haz etmem reel ortamda
0 oy
(370 puan) tarafından
Bende hep ciddiyimdir o yüzden suratsız olarak anılırım
0 oy
tarafından

Ciddiyim yani kalabalık ortamlarda ama evde aile arasında bazen cıvık olabiliyorum:D

0 oy
(901 puan) tarafından

Kimse çocuklugun daki gibi içten saf temiz gülemez <3

0 oy
tarafından

Bende daha önce oyleydim,hep güler yüzlü bir şekilde davranirdim , 

Sonra zamanla gülmek gittikçe aksadı yüzümde çoğu zaman guluslerimin yerini huzunler aldı,

Guluslerim ise insanlara kurban oldu ,

Dillerim sen hep gulersin

0 oy
(2,931 puan) tarafından

Cocuksuydum bir zamanlar. Smdi samimi olduklarimla çocuk gibiyim ama artik pek samimi de olamiyorm kimseyle ciddiyim gayet hatta sevmediklerime isinamadim bi ortamda gudubet gibiyim :D

0 oy
tarafından

Normalse buzumdur ama sevdigim insana eriyip su gbi cıvık olurum. Hahah özlü söz gbi oldu :D

0 oy
(588 puan) tarafından
Bende güler yuzluyum ama bi okadar da tersimdir
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Yerine göre ciddiyim. Cıvık kelimesi hoş Bi kelime değil ona samimi demek daha dogru yerine göre de samimiyim. Tabi ki cıvık olan insanda var kimse burda ben cıvık insanım demez

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 186 göst.
2 Eylül 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde Fatma1112 (291 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 63 göst.
23 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Kelebek0707 (1,363 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 116 göst.
7 Temmuz 2022 Aile kategorisinde Yesim88 (57 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 400 göst.

380,617 soru

11,396,010 cevap

34,913 kullanıcı

...