0 oy
101 göst.
Diğer kategorisinde (27 puan) tarafından
Sizce bu doğru mu kızlar 

8 Cevaplar

0 oy
(525 puan) tarafından
Kızım var yuvarlak top gibiydim canim
(27 puan) tarafından
Yani bu konuda ne düşünüyorsun canım
(525 puan) tarafından
Kuzenlerimde hep kız oldu benm ilkler mesela hep top gibileri canım bence dogrulugu var ya
(27 puan) tarafından
Evet bazen tutuyo doğru jdjd
-Reklam-
0 oy
(1,285 puan) tarafından
1. De kız şekli dedikleri gibiydi kızım oldu , 2. De top gibi derli toplu bi karnım vardı oğlum oldu . 3 de yine top gibi sivri bi karnım vardı lohusa takımı bakmaya gittiğim de direkt mavi ürünler gösterirlerdi gören cinsiyeti ne diye sormaz oğlunun adı ne olacak derdi bende kızım olacak deyince inanmazlardı sonuç kızım oldu 11. Haftada belliydi cinsiyeti 
(27 puan) tarafından
Vay 11. Hafta çok erken söylenmiş
(1,285 puan) tarafından
10+5 gibiydi hatta
(27 puan) tarafından
Ben gttim kıza benziyor dedi ama şuan konuşmak için çok erken olduğunu söyledi birde sen özelde mi öğrendin canım
(1,285 puan) tarafından
Özel di doktorum .
0 oy
(66 puan) tarafından
Ay valla benim karnım sivri gibi aşağıda biraz 12.haftada doktor kıza benziyo ama çok erken dedi .. rüyalarım erkek (kız hissediyor annemler ) şimdi 15 im ve  16 da randevum var çok merak ediyorum .. şey diyolar bilmiyorum ama 12li testte  bı değer 50nin altiysa kız ustse erkek diye benim üst bakalım 
0 oy
tarafından
Karnımı gören herkes erkek derdi hatta teyzenin biri doktorlar yanlış görmüş oğlan senin karnın demişti ama kızım var çok şükür ❤️
0 oy
(14,371 puan) tarafından
valla ikisinin sekli de degisikti kizimda yuvarlakti oglumda top gibiydi 
0 oy
(444 puan) tarafından
İki kızım oldu. Birinde yusyuvarlak karnım vardı birinde enine geniş karnım vardı 
0 oy
(8,832 puan) tarafından
Benim karnimon seklini goren kiz diyodu ama oglun oldu 
0 oy
(35 puan) tarafından
Geçen gün muayeneye gittim. Benden önce bir aile çıktı, epey de durdular içeride. Onlar çıktı biz girdik. Doktor inanılmaz sinirle söyleniyordu sekreteriyle konuşuyordu. meğer önce çıkan ailenin 5.çocuğuymuş, bunlar erkek olsun diye sürekli doğuruyormuş.  Doktor diyomuş ki kız, bunlarda ısrarla karnının şekli erkek gibi bi daha bakın falan. Çıldırtmışlar en son doktoru. Yani demem o ki yok karın şekli cinsiyet falan. Sevgiler :)

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 969 göst.
13 Ekim 2020 Diğer kategorisinde Asel hira (861 puan) tarafından soruldu
+1 oy
24 cevap 386 göst.
6 Mart 2023 Diğer kategorisinde Kbraaa.a (52 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 254 göst.
21 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Berivan022 (3,527 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 109 göst.